Jimny 2019

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Mja, novi pickupi so res preveliki za to, prejšne generacije pickupov so še nekako šle, pa velikost niti ni težava, ampak teža. Zadnjič sem imel na vagi rangerja, prazen z mano vred je 2,4 tone.
Jimny je pa koliko? Slaba tona?
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Pa cena je navita, ker je komaj prišel ven.
Čez leto dni in kak dan se pa stanje normalizira in začno padat tudi "akcije".
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
Fantje malo umirite konje. Tale avto je znotraj konkretno manjsi od prvega twinga. Dva deca se spredaj dotikava z rameni, zadnje klopi pa kolega nima, ker komaj dva ruzaka paseta z gojzarji, ce jo ven vzames. ;)
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Ti malo umiri konje. Ta avto je točno to za kar je namenjen. Se strinjam da za vsesplošno družinsko uporabo je ne pickup boljš. Z dvojno kabino pelješ lepo po AC familijo in čoln na morje. Pa če imaš 2 gorci lepo voziš laksarce in špricalke od gorce do gorce. Tle Jimny pogori. Je boljši en pickup. Ko imaš pa privat ali službeno zadeve v ozkih grapah, ga pa Jimny potolče po celi fronti. Po naši gozdnati Soveniji multikrat bolj uporaben kot en tak pick up. 2 dedca se pa res bolj težko v hurbarijo z njim peljeta, kaj šele familija na morje. Zato je tudi naklada teh avtov manjša in cena višja. kateri ga pa potrebuje, je pa cena primerna. Ni pa tako vsesplošen in nikoli ne bo kot pick up. Za mene osebno bi bila pa ta zadeva bolša. Moje poti so 2 km do šihta, vsi nakupovalni centri so od 100m do 2 km. Jagerski rajon 3 km asfalta, nato cca. 30 km krog po makadamu. 99 procentov v avtu sam. V sam kuferang zložiš 2 srni komot, če zic podreš vržeš noter komot jelena ali medveda. Tak da za kar je namenjen, to opravlja ne samo dobro, z odliko. Plus vsega je, da boš na japonskem pickupu v recimo 10 letih pustil vzdrževanja za en Jimny, na samem Jinnyju pa mogoče za en moped.

Vsakemu svoje.
 

ALTF4

Fizikalc
8. apr 2017
627
177
43
v bistvu res tricetrt foruma vozi po vlakah in jagrskih rajonih. pa postreljene srne tovori v prtljazniku. sem pozabil.