Jedilni pribor

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Pozdrav ,

ali morda kdo ve ,kje bi bilo možno kupiti enak jedilni pribor kot je na pripeti sliki...??

"Držala" so lesena .

Pred leti se mi dozdeva da sem to kupil v sparu ,sedaj pa nikjer več ne zasledim ? So pa zraven še tamale ,desertne žličke.

Informacije dobrodošle.

lp IMG_20180710_150010.jpg
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Pa ti je fora ta leseni pribor? Meni se skoraj gabi jest s tem priborom, ko še ta les nekako napije, rata vlažen, sploh če ga ne umiješ takoj in primerno posušiš...? sem bolj pristaš 100% kovinskega pribora brez raznih "robekov" kjer se lahko svinjarija nabira. Zgolj vprašam, da ne bo hude krvi :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: matofill

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Pa ti je fora ta leseni pribor? Meni se skoraj gabi jest s tem priborom, ko še ta les nekako napije, rata vlažen, sploh če ga ne umiješ takoj in primerno posušiš...? sem bolj pristaš 100% kovinskega pribora brez raznih "robekov" kjer se lahko svinjarija nabira. Zgolj vprašam, da ne bo hude krvi :)


Se pa hudo motiš....

Uporabljamo ta pribor praktično vsakodnevno,sigurno že cca deset let pa je realno še vedno kot nov ,edino barva počasi deluje malo obrabljeno.

Nobene vode se ne napije ,kot misliš. Nasprotno ,takoj se odcedi ,posuši. Verjetno je gor res nek kvaliteten premaz. Vsaj zame izredno dobro sede v roko ,dober občutek. Nož reže kot prvi dan. Nekomu je ,drugemu ni. Zame osebno boljšega pribora ni. Ko imaš to enkrat v rokah ,dvomim da ti bo še naprej všeč kovinski.

Tale moj komplet bo še vedno v uporabi za nas domače . Novega bom pa vzel komplet ,tako da bo za 12 ljudi. Če je potreba kdaj po več pogrinjkih.

lp
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
No pri nas doma je bil včasih nek podoben lesen pribor, zna biti da ni šlo za enako kvaliteto oz. očitno ni bilo tega premaza. In kaj se je dogajalo... mati je to vedno po kosilu vse vrgla v eno korito, po možnosti v neko vozo in to se je vse potem napilo. Ne da se je napilo, bilo je vlažno tudi ko si obrisal. Zdaj pa če zraven prištejemo vso hrano in vse kar pride v stik s tem se mi pač ne zdi najbolj higienično. Pomembno da si ti zadovoljen! :nazdravje:
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
No pri nas doma je bil včasih nek podoben lesen pribor, zna biti da ni šlo za enako kvaliteto oz. očitno ni bilo tega premaza. In kaj se je dogajalo... mati je to vedno po kosilu vse vrgla v eno korito, po možnosti v neko vozo in to se je vse potem napilo. Ne da se je napilo, bilo je vlažno tudi ko si obrisal. Zdaj pa če zraven prištejemo vso hrano in vse kar pride v stik s tem se mi pač ne zdi najbolj higienično. Pomembno da si ti zadovoljen! :nazdravje:
Ti garantiram daje več kot ok. Voda se dejansko sploh ne prijemlje. Tako les kot kovina sta zelo lahko čistljiva. Peremo pa res ročno z gobico. Menim pa,da tudi ni problema v primeru strojnega pranja.

lp
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Pozdrav ,

ali morda kdo ve ,kje bi bilo možno kupiti enak jedilni pribor kot je na pripeti sliki...??

"Držala" so lesena .

Pred leti se mi dozdeva da sem to kupil v sparu ,sedaj pa nikjer več ne zasledim ? So pa zraven še tamale ,desertne žličke.

Informacije dobrodošle.

lpPoglej priponko 22802
Poizkusi v kaki gastro trgovini. KZ Metlika ima tud gastro program. Glede na to, da zalagajo picerije bi znali imet podoben bištek.
 
Nazadnje urejeno: