Jebeš skl zavarovanja, vse su ista sranja-part 3

DiegoMenendes

Pripravnik
14. dec 2009
103
0
16
Kot sem omenil, tisat punca oz gospodična, me je ful vikala poslovno, se je neki umetnio dobrikala, ko pa sem jo enkrat sreču v videoteki na Fužinah, sem prav opazil kako me je vidla in obrnla stran glavo na un žešči fin način. Bla je res hinavska. Ne bom reku da je [censored]. Pač eni so taki. Pisala se je Jerkoviæ in mela še bolj uspešnega brata v tem poslu, a valjda, da nisem zdej tak prasec oduren, da bom še napisu kako ji je ime. To je blo nekje leta 2006 in takrat sem spoznal, daj e svet pravzaprav pokvarjen. Večini folka dol visi zate, če res nimajo prov nobene koristi odtebe. Par mescov po tem sranju, sem šel s kolegom na črpalko. Tam je moj kolega Udovič-Udo srečal nekega sumljivega kravatarja in ta ga je vabil na nek biznisoz kar ,,poslovni sestanek". Udo je bil zelo skeptičen glede teh stvari in je povabilo odklonil, rekel pa mu je, da sem jaz kao ful v tej sceni. Ja, v tej sceni sem, sem rekel glasno, ful mam dobre izkušne, najprej mi dva modela natvezta, kolk je to fin. svetovanje pomembno in dobro, fuknem đabe denar za tistih pet mescov, en teden po sklenitvi kao žeščega biznisa me zbije avto, blesavi policaji ugotovijo, da sem kriv jaz., na koncu zavarovalnica ni hotla priznat odškodnine, čeprav j so mi te finan. svetovalci zagotavljal, da so max.šanse, da dobim odškodnino. Sodišče me je začel terjat za 200 eurov, ker so ugotovil, da je to moja krivda, in na konc me še tista fina krava iz tega biznisa ni več hotla poznat. ZELO DOBER biznis ni kej. Me je pa vseen zanimal, kakšen biznis mi ponuja tale kravatar, Bil je mal čuden na pogled.
Zgledu mi je ko nekakšen tekvandojist ko ga pogledaš v glavo ampak ni pa bil večji od 164 cm. Ko sem ga vprašal za kakšen biznis pravzaprav gre , mi je samo rekel:,, Poglej, najboljš bi blo, da se mi prvo dobimo na eni kavi..Te besede so mi ble zelo znane. Točno sem videl, kako je bil model nadrkan na pamet.. Naslednji dan mi je model že prodajal buče kako je boljš kupovat hrano prek njihove firme, ker si kao nabijaš neke pike. Mal sem se začel pretvarjat kao v smislu:,,Ja, zakon, sam zakaj pol mi vsi ne bi začel kupovat prek spleta?! Model mi je začel glumit, da mam kao ful zanimiva vprašanja, v bistvu pa se je točno vidl kako model vse laže na pamet. Hujš je blo čez par dni ko je on pripeljal svoje sodelavce, se prav še tri kravatarje. Udo je bil tokrat zraven. Začel so predstavljat izdelke iz svojega podjetja,Bilo jih je cel kp, eden prvih je bil nek šampon kao ful hude kvalitete, Gorazd se prav tekvandojist s katerim sem se dobil prvi dan je rekel:,,Jah Menendes tale šampon je res eden najboljših izdelkov našega podjetja, je pravi ponos. Pr tem modelu je blo značilno, da se je ful slišal, kot , da ma zamašen nos, ko je govoru o izdelkih, ampak takrat je zelo lagal, ker je drugač govoril privat, ko ni blo govora o izdelkih. In ravno zdej je model lagal kot prasec, ko je govoru o teh izdelkih, vglavnem za šampon je še rekel:, Veš Menendes, s tem šamponom, si boš lahko lase pral kar 6 mescov. Rekel sem mu:, Jah veš, jz si že z navadnim šamponom perem lase vsaj tam eno leteo. V tem hipu so se vsi štirje kravatarji debelo pogledal, Udo pa se je začel režat ko budala. Še dobr, da tele štirje niso vedl, da si lase umivam enkrat na mesec..Čez par mescov me je model spet vabil spet na predstavitev biznisa v Btc stavbo.Blo je treba plačat 500 tolarjev, ker so moral plačevat najem, je blo pa teh 500 zlo mal, glede nato kake gluposti za crknt si lahk slišu noter. Povprečnega človeka bi res moral srat prijet , ko tole sliš.. Spomnem se tudi, da je bil takrat z mano kolega Prle. Goraz je stopil izpred prisotnih in začel z govorom:,,Jah veste jz sm nekje prebra ne...Jz sm nekje prebral:.. Da mamo ljudje ful premal vitaminov ne... Model ni niti slučajno prebral, kje na netu je to prebral.Model je mel spet zamašen nos, tko se je slišal iz njegovih ust in valda, da je model lagal kot prasec, sam da zdila tiste tablete., bruhnu sm v smeh potih, ker take gluposti si res sam tam lahko slišu. Najhujš je blo na konc, ko mu je ves ta prisoten folk tm plosku., nism res mogu verjet, da so lahko tolk slepi..Na koncu je bla še večja komedija, ko je prišel Dierktor tega podjetja, rekli so mu dijamant, ker je pregural pač do dijamnta.a.Na konc so hotl tile štirje kravatarji predtsavt mojga kolega Prleta temu dijamntu.Prle ni ravno slovel po intelegentnih izjavah.Še več, če ga ne poznaš mislš, da te bo model ubol. Ker te model kr gleda in gleda njegoveoči se ne premaknejo..Tisti, ki poznate Prleta iz kake druge zgodbe so njegove izjave brez repa in glave., ne povezujejo se, in način kako te model gleda direkt v oči in sam kima, je po svoje bizaren..Direktor je reku Prtletu rekel:,,OOOOh, vidm, da smo dobil pojačanje iz Fužin, kako ti je ime prijatelj?,,Prle!, je izstrelil iz topa.,Prle je sam bulu v direktorja, ne da bi oči premaknil za centimeter. levo al desno, podobno kot psihopat, ko ne pomakne pogleda stran od svoje žrtve ampak samo strmi v dol točko.Ampak dobr vem, da Prle ni psihopat. Po parih minutah, ko so slišal par odličnih neumesnih izjav Prleta, so se te štirje kravatarji obrnli k men in rekl::,,,,Koga si nam to sploh pripelju človek, tipu ni jasno nič!,,Samo govori:,,Kaj se dogaja,kaj se dogaja?! Začel sem se valda režat ko zviznjen, pa nas je vse prekinil Gorazd, rekel je :,,Ne ne, fantje me se zdi Prle odličen za tale posel, mel je valda tist njegov beden glas z zamašenim nosom in si je model popravu kravato, v tistem trenutku zmedenosti, poslovnega odnosa, sem tud tuki v tem podjetju dojel, da je svet še bolj pokvarjen kot sem mislil prej., kako vsak sam gleda na svojo rit.Hočjo modeli res zaslužt pare res na vsaki budali, pa makr bio to en ludak iz ludnice, al klošar na ulci al pa kak psihopat. Sam , da lahk zaslužjo oni pare
SE NADALJUJE

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
Prle
hysterical-1.gif

msenjur

Guru
11. sep 2007
18.948
1.993
113
matr, sam ti maš orng probleme s temi raznimi prodajalci! zakaj sploh hodiš na kave? sej veš kaj te čaka... al hodiš zarad lastne zabave??

drugače pa tale sestavek je malo lepše spisan kot tisti prvi... V naslednjem lahko še odstavke začneš uporabljat, ker je dost bolj zanimivo potem brat vse skupaj...

Notranjc

Marco Polo
Osebje foruma
6. sep 2007
11.974
9
38
Meet Prle.

"Ok, tisti, ki gledate ta spot vedite, da tist model, ki sedi na stolici in mrko gleda ni baje G.I ampak Prle.Jah model je uletu namest njega, ko je blo treba snemat se je G.i nekam pogreznu."

Denis

Guru
22. jul 2007
23.417
2.447
113
Kaki komad
bonk.gif

Na takih 'čagah' pa sigurno ne drži pravilo: ja, tu se pije pleše f.uka...
evil.gif

Madafaka

Fizikalc
18. feb 2009
3.343
0
36
24
Bronx
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Meet Prle.

"Ok, tisti, ki gledate ta spot vedite, da tist model, ki sedi na stolici in mrko gleda ni baje G.I ampak Prle.Jah model je uletu namest njega, ko je blo treba snemat se je G.i nekam pogreznu."

<object width="425" height="350"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/M_u4pS0rbg4"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/M_u4pS0rbg4" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>
Ok, priznam, da sem prvič videl in slišal stvaritve Diega Menzesa (al kako že), prej sem misli, da gre za kak latino, glede na ime, ki zveni nekako... južnoameriško. Ni moj stil glasbe, jaz sem bolj za r&r ali hard rock.
Sestavek iz uvodnega topika je pa ok.
cheer.gif