Javni sektor - sektor lenuhov

Daniel

Fizikalc
21. dec 2007
2.436
59
48
Če te članek ne zanima očitno ne boš nikoli vedel. Glavno, da poznaš samo svojo resnico, nisi edini, vas je polno.

endvatri

Guru
2. mar 2018
6.136
1.528
113
Nore krave so bile ustvarjene za obvezen zakol v klavnicah.

Običajno se res prej napovejo, da lahko naročiš morebitne manjkajoče ušesne znamke (vsaka krava mora imeti enako številko v obeh ušesih, če ji je ena odpadla in manjka, je že panika).

Posebna zabava za inšpektorje je pregled živine v hlevu in kontrola premikov goveda. Lahko traja nekaj ur in se jim nikamor ne mudi.

Sploh ko izveš, da nekdo drug sešteje premalo vrstic v Excelu in ne opazi pol milijona razlike.

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
14.296
142
63
v lokalni ostariji
Bse je cist realna bolezen posledica pohlepa ->krme s kostno moko ki so jo obdelali na prenizki Temperaturi...

Jaga baba dokaze prosim dokaze. Ne domnevno... Dokaz...

Ja pasji izstrebki so drugac kr problem

Gavran

direktor!
22. jul 2007
4.360
264
83
Nuku`Alofa
preveriti ali je po PSu, ob odstopanju na to opozoriti in zahtevati ureditev, ob neupoštevanju pa opaliti kazen.

Ampak neeee - po slovenceljsko je treba takoj uradnico linčati.
Naj navede, po katerem tocno PS je doloceno stevilo lastovk v hlevu in po katerem TOCNO PS jih je dovoljeno vznemirjati in ovirati pri gnezdenju...

Demz

Guru
15. avg 2010
8.999
1.005
113
Vir je lahko tudi moj. Po mojem travniku je bilo mojim psom vedno dovoljeno kakati. :cheer:. Sedaj pa že nekaj let nimam več mrcine ... pa bi jo imel ... :sprasujemse:. Se večkrat zalotim ob misli.