Janševo uničevanje Slovenije in maščevalnost SDS

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.452
1.073
113
Mah, tale je še čisto "zelena". Dvomim da sploh dobro ve za kaj se gre pri vsem skupaj, Janšo pač basha ker je tako "moderno" (vsaj v določenih krogih). Je pa to daleč od nekaterih starih "kavsen", ki se res "prodajajo" za svinjarije (od tod tudi izraz "presstitutke").

Romzi

Guru
4. sep 2008
5.524
713
113
Dobrova pri LJ.

Če bi primerjali hruške s hruškami, pa japke z japki, bi še prebavil.
Za tole spodaj ne veš kaj bi si sploh mislil. A hočejo bit duhoviti, ali jo hočejo diskreditirati zaradi videza (fak keri kmetavzi) al kaj za hudiča naj bi spodnje pomenilo? Sam nimam problemov z nekaterimi desnimi idejami, z nekaterimi levimi pa tudi ne, da ne bo pomote. Lahko debatiramo o nazorih, idejah, se na nekem nivoju pričkamo. Ni panike. Ko vidim kozlanje kot je spodnje, ga ni junaka ki me prepriča, še najmanj z "argumenti", da je novinarka užalila Janeza Janšo. S čim že?
"Ego mu je padu s postelje". Vau. Na križ in grmado z njo. Pa v smrdljivo umazano ***** jo je treba poonegavit? Resno?
Žalitev bi bila, če bi kdo npr. napisal da: "JE Janez Janša hudič v človeški podobi, da je nacistično/fašistični peder, da fuka domače živali in sosedove otroke". Naprimer. Tako bi izgledala žalitev. Ali "nizkoten izpad", kot piše v pripetem članku.
Največja žalost je potem to, da nekateri desno usmerjeni, ki so sicer čisto razumni in spoštovanja vredni ljudje, kar na lepem izgubijo presojo in omenjene grožnje celo podpirajo. Če ne čisto odkrito, pa vsaj načelno, oz. se vsaj potihem strinjajo. IN NE REČEJO da odziv na Twitt ni za drugam kot za na sodišče in v čuzo.

1585161288000.png

Edit: pa še opravičila se je. Samo to je itak pesek v oči, anede? :nigladek:

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
23.702
848
113
blizu močvirne prestolnice
Tudi to je nizkotno pa je vsem vseeno. Pa to moramo plačevati širovnikovo vsaj ni treba, zaenkrat no ja vsaj ne neposredno. Sem proti takim žalitvam, toda novinarji s svojim enostranskim poročanjem prav iščejo da se jih popljuva. Sam sploh ne komentiram nikjer razen tukaj na alterju in občasno mogoče enkrat mesečno na Twitterju in tam kritiziram izključno desne oziroma bolj ko ne sds.
1585281000640.png

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.452
1.073
113
"Pol pa sem še za slovenistiko odločla, to pa zaradi tega, ker sn vedla, da bomo lahko bralie dostie." :bonk: :bonk:

"Nisn psica, samo lajam pa non stop, kaj te čem, če sem pa tam gori zrastla." :fist-right::valjamse:
Take so pač Štajerke. Ne rabiš psa. :)

Kot novinarka pa ni tako slaba. Sem bral neke undercover zadeve o prostituciji in podobno in je dobro raziskano in dobro napisano.

Demz

Guru
15. avg 2010
10.675
1.613
113
Za štajerke to vsekakor drži. Mam tud jaz eno tako doma. Pa še hčero.
To se že rodi jezikavo :obesise: . Stalno ropoče okoli voglov, ... če imaš štajerko, te sv. Peter spusti direktno v nebesa. Vice so ti oproščene. :fredi: