Janševo uničevanje Slovenije in maščevalnost SDS

cappy

Guru
8. apr 2010
3.347
914
113
takšnih groženj ne podpiram in so skrajno primitivne. je pa to plačana pisunka po nareku tako da lahko da ji je bil tudi odziv lahko da sugeriran (kater je že kar standarden za leve pisunčke ko gredo čez mejo).
preden vrjamem takšni osebi kot je ona, ki deluje na gorivo sovraštva, bi si želel videt te grožnje. zadnjič je blokirala uporabnika ker ji je čisto lepo, dobornamerno dal nekaj nasvetov. nič žaljivk, groženj, nič...
tako da pics or it didn't happen, pussy pass revoked.

• Všeč mi je
Reactions: navlixx and Gavran

jonny77

Majstr
16. sep 2007
6.083
290
83
Pomurje
Sicer pa ima vsa pravna sredstva na razpolago in te "fukače" mirno prijavi na spletno oko.
Upam, da ne bo "pičke" stisnila.

cappy

Guru
8. apr 2010
3.347
914
113
oba veva da tega skoraj ziher ne bo. razlog je seveda da "mora ostat močna, ne sme popustit te "grožnje" so le dokaz da je na pravi poti".

• Všeč mi je
Reactions: BuDi and netko

cappy

Guru
8. apr 2010
3.347
914
113
mislim da nisi prebral mojega prispevka par postov nazaj. če bi, potem bi vedel kakšno je moje mnenje.

jonny77

Majstr
16. sep 2007
6.083
290
83
Pomurje
V tistem prispevku si v drugem stavku demantiral, kar si napisal v prvem stavku.
Tak razumem tisti prispevek, zato se lovim pri tvojem razmišljanju.

cappy

Guru
8. apr 2010
3.347
914
113
V tistem prispevku si v drugem stavku demantiral, kar si napisal v prvem stavku.
Tak razumem tisti prispevek, zato se lovim pri tvojem razmišljanju.
ne vem kaj je tako težko razumet. da ne podpiram takšnih dejanj v primeru da so se zgodila? ker v primeru da ne bi napisal da takšnih dejanj ne podpiram bi bil tvoj prispevek tukaj "a potem to pomeni da podpiraš takšna dejanja?".
ali da ji ne vrjamem na besedo ter da od takšne osebe kot je sama pričakujem dokaz da je to res kar je napisala? saj ni težko, printscreen par sekund pa je to to.

kalbo

Guru
7. okt 2013
6.258
875
113
Včeraj sem bral to nesnago na twiterju. Katastrofa je ta twit novinarke, samo nikoli pa ne sme bit to olajševalna okoliščina za gnojnico in grožnje. Kar se je potem usulo iz obeh strani je temeljni problem slovenske politike. Takšno komuniciranje nima mesta v politiki, ali drugače, če so meni grozili še ne pomeni, da je OK, da grozijo drugemu, ali pe drugače, izzivalna obleka ženske nikakor ne sme biti olajšealna okoliščina za posiljevalca.

• Všeč mi je
Reactions: superfly