Zakulisja olimpijskega komiteja Slovenije

zoom

Fizikalc
14. maj 2014
629
209
43
Ta tip je pa res mel tel. Št od celga sveta... ne pa wanabi večni zunanji minister Rupak/ šupak....
RIP
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
Kdo bo pa zdaj prevzel tisto njegovo "svetovalno" firmo v New Yorku?
Garač od človeka, ki se je do konca nesebično razdajal za dobrobit športa ni človeštva na splošno :valjamse: :zavijazocmi:...
.
Pa seveda bivši direktor AA, ki mu je tam pred 20+ leti izločeni dobavitelj AA na TV vrgel v ksiht kakšne kuverte mu je moral nositi vsak mesec, da je lahko delal na Brniku itd... ...itak ga je potem NAŠE™ sodstvo obsodilo. Žvižgača, da se razumemo.
.
Sej bodo počas odmrli tudi ti stari komunajzerji:cheer:.
Kocka, naslednika si imenoval?
Bo Kordiš?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi in Konec

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Da si na čelu olimpijslega komiteja EU te mora volit in spoštovat tut kak ne komunist, al ne?
Fak kako je zabredla Slovenija....
Ste premladi, da bi kaj o njem vedeli. Samo to izberete, kar vam paše. Še zmerom pa si(je bil) komunist, in zadaj stojijo komunisti.
Saj Kurt Waldheim je bil med drugim tudi nacistični oficir, odgovoren za klanja po bivši jugoslaviji. Šele potem generalni sekretar Združenih narodov.
Fak kam smo zabredli, kjer brez problema predsedniku groziš s smrtjo. Ali nesramno, neagumentirano v javnosti kritiziraš, ki si jih sam sprejel.
Venezuelski podmladek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in Konec

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.557
6.162
113
Bil je smrad in namesto da bi se že zdavnaj splaknil v penzijon, je ves čas zasedal dobra plačana delovna mesta. In to zato, ker je bil tako sposoben :valjamse:
Vedno mi je bil antipatičen in tudi govoril je tako, kot da bi bil prizadet.
Komite partije je zamenjal za olimpijski komite. Ta bo še na drugem svetu v kakšnem komiteju. Jjebo ga komite.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Slovenska agenda, vsakega je treba opljuvati. Kmalu ne bo več pametnega človeka, ki bi se šel javno izpostavljati in potem bomo obsojeni na razne mahniče. :evil:

Pustmo politiko, to kar sta prasca naredila Mateji Svet ni opravičila. Ta pezde plešast pa je Vogrinca še zagovarjal.
Sredi noči, sta starša Mateje mogla pridet v hotel ponjo!

Taki ljudje ne spadajo na nobeno športno funkcijo ampak v arest. Delajo sramoto športu in škodo mladim ljudem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Tole na hitro najde google...