Janez Janša predsednik SLO vlade

igiNo1

Fizikalc
24. feb 2018
456
181
43
»Želim delovati v ZK in doprinesti svoj delež pri izpolnjevanju zastavljenih nalog in se hkrati bolj izobraziti v marxistični ideologiji,« je zapisal kot razlog za včlanitev. In se več let tudi pridno izobraževal, hodil po poteh Avnoja in širil svetlo izročilo NOB.

Šele kasneje je zvedel, da je bil oče domobranec.

cappy

Guru
8. apr 2010
4.058
1.435
113
spet zjutraj spet poslušam stalno kolaboracijo v202 in dela in še celo delo govori o tem da te dni po SLO hodijo "delegacije" in cukajo folk za rokav če bi bili nov obraz. še celo tako nizko so šli da skorajda kogarkoli samo da zna brat pa pisat. pa nihče noče v to že vnaprej izgubljeno bitko.

no ja.. to piše delo. najbrž je situacija potem še konkretno hujša ker sem slišal da naj bi ta delegacija bila tudi že v živalskem vrtu pri opicah pa vseeno nobena ni hotela :evil:

brane_new

Guru
10. feb 2008
5.599
730
113
Tisti, ki so to povedali, so že od nekdaj pri opicah!
In da niso hotele iti je zato, ker naj bi Albanski Mizarček (velika začetnica) to predlagal.

jonny77

Guru
16. sep 2007
6.486
535
113
Pomurje
V bistvu je bilo nepomembno kaj je delal takrat. Vmes je pač "spregledal", kot polno njih.

Kar dela zdaj, danes, zato ga je treba za jajca obesit. Žal imajo samo "kulturniki" čas, da biciklirajo.

• Všeč mi je
Reactions: brane_new

brane_new

Guru
10. feb 2008
5.599
730
113
...Kar dela zdaj, danes, zato ga je treba za jajca obesit. Žal imajo samo "kulturniki" čas, da biciklirajo.
in kaj je naredil, da si ocenil: za jajca ga je treba!
Na prste stopil komunistom, povedal levakom, kaj jim gre. Postrani še nekaj zaslužil.
Danes mi je frizerka rekla, da ga ne mara, ker ji bil v vojski zaprt. Se strinjaš?

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.805
1.503
113
Meni se je JJ že precej zameril, a trenutno mi kar odgovarja da je na oblasti. Ko gledam razne "kolesarje", Šarca in podobne pa sploh. Lahko bi imeli vlado, ampak je bilo treba "srat", igrat se politikantske igrice in podobno in sedaj imamo kar imamo.

Dejstvo je, da v Sloveniji še dolgo ne bo možna "lahka" enoznačna vlada. Zakaj: Leve stranke (brez levice) dosegajo tradicionalno okoli 40 poslanskih mest. Podobno (ali nekaj manj) tudi desne. Ostaja levica, ki se z protesti, pa tudi sicer krepi. Rezultat tega je, da imamo lahko vlado samo v naslednjih kombinacijah:

-leva vlada + NSI (ki zna biti težka)
-desna vlada + kakšen "prebegli" iz leve strani, ker SMC verjetno končuje pot, je to lahko Desus (ki je problematičen zaradi velikih finančnih zahtev) in (manj verjetno) SAB (če bo preživel).

Ostaja še natančno taka opcija, kot jo je imel Šarec: leva vlada + Levica, ki pa je že zaradi same "večno proti" drže Levice zelo težka.

Šarec bi komot vladal z SMC, Desus in (neuradno) Jelinčičem. Vsi našteti so se bali volitev in bi podpisali vse, samo da ne bi bilo treba na volitve.

Ampak ne, Šarc je hotel "cel kolač" zase in na osnovi nekaterih napihnjenih javnomnenjskih raziskav je odstopil in zdaj JJ vlada po istem kopitu.

• Všeč mi je
Reactions: turbobitch

Demz

Guru
15. avg 2010
11.636
2.129
113
Janša je govoril o tem, da svet ni obsodil povojne komunističe poboje! Svet NI pokazal, da je to narobe.

Zakaj bi svet obsodil povojne poboje? Je morda obsodil francoze, ki so pospravili svojo kolaboracijo? Je morda obsodil amerikance ko so se šli šport v Vietnamu? Je morda obsodil, ko so - zopet amerikanci pod pretvezo iskanja orožja za množično pobijanje torej podrli Irak in Libijo in naredili svetovno konfliktno žarišče, s katerim se mora sedaj cel svet ukvarjati?

Kdo je pa obsodil nemce, ki so nam podrli državo in pobili mlade fante kot talce, ki niso nikomur nič storili? Pobili so pa tiste, ki so jih ovadili sovaščani, točno tisti ki so bili kasneje uničeni po zaslugah skozi pospravljanje kolaboracije.

Ko so naši očetje postavljali spomenike ubogim talcem - je prišel v znamenju sprave morda kak nemški zločinec se pokesat tja?

Prekleti pedri, zopet ste začeli riti po kosteh :mad: . Pustite jih pri miru!

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.805
1.503
113
Aha, zmagovalci imajo torej pravico pobiti poražence? V čem je torej težava Srebrenice?

Jovica je pač samo naredil to, za kar so njegovi dedi videli da deluje (in ni kaznovano).

Okoliščine seveda niso enake, a saj nikoli niso, vedno je neka specifika. Moje osebno mnenje je, da so se srbi upali iti te zadeve zato, ker je bila to itak "praksa" na teh področjih, pa tudi zato, ker sta jih komunistični Rusija in Kitajska pokrivali z vztrajnim blokiranjem kakršnegakoli delovanja ZN razen tistih par nemočnih mirovnikov, ki so potem samo gledali, kako so odvažali ljudi.

Janša je seveda govoril še o nečem drugem: doktrina JNA ne samo dopušča, pač pa tudi zapoveduje tako delovanje proti civilom. Gre za psihološko vojskovanje, kjer z pobijanjem, požiganjem, posiljevanjem in podobnim zlomiš odpor prebivalstva. In vse to je bilo učeno "pod rdečo zvezdo". Če od ideologije vzameš nekaj, potem vzemi vse.

• Všeč mi je
Reactions: 8888

Demz

Guru
15. avg 2010
11.636
2.129
113
Aha, zmagovalci imajo torej pravico pobiti poražence? V čem je torej težava Srebrenice?

Jovica je pač samo naredil to, za kar so njegovi dedi videli da deluje (in ni kaznovano).

Okoliščine seveda niso enake, a saj nikoli niso, vedno je neka specifika. Moje osebno mnenje je, da so se srbi upali iti te zadeve zato, ker je bila to itak "praksa" na teh področjih, pa tudi zato, ker sta jih komunistični Rusija in Kitajska pokrivali z vztrajnim blokiranjem kakršnegakoli delovanja ZN razen tistih par nemočnih mirovnikov, ki so potem samo gledali, kako so odvažali ljudi.

Janša je seveda govoril še o nečem drugem: doktrina JNA ne samo dopušča, pač pa tudi zapoveduje tako delovanje proti civilom. Gre za psihološko vojskovanje, kjer z pobijanjem, požiganjem, posiljevanjem in podobnim zlomiš odpor prebivalstva. In vse to je bilo učeno "pod rdečo zvezdo". Če od ideologije vzameš nekaj, potem vzemi vse.
Ni res, to ni bila doktrina JLA. Doktrina JLA je bila obrambna, čuvanje meja in avtonomnosti. JLA ni bila nikoli napadalna vojska, niti po ustavi ne. Pobijanje, požiganje in teror so pa karakteristike osvajalnih vojsk. Takrat ko se je zgodila vojna na Balkanu, ni bilo več JLA, bila je samo še njena oprema in nekaj steklih oficirjev, podžganih s srbskimi politiki.

Za razpad Jugoslavije so zgolj srbi krivi in njihov nacionalizemski napuh.

fritz

Pripravnik
26. jul 2007
178
4
18
Mene v JNA to niso učili..... so koga?

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.805
1.503
113
Na srečo je bil moj ded visoki predavatelj na vojaški akademiji in ima nekje doma original knjižico z temi stvarmi, samo poiskat jo moram. Se pa spomnim, da sem ravno tam enkrat gleda te zadeve.

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
24.566
1.158
113
blizu močvirne prestolnice
SD, LEVICE, LMŠ, SAB se je potrebno bati. Ko obsojajo genocide po svetu in pri sosedih, prikrivajo, celo odobravajo vojne poboje v Sloveniji, kjer smo po 1945 imeli nekaj Srebrenic skupaj. So te 4 stranke v izrednih razmerah sposobne novega genocida proti ideološkim nasprotnikom?

ferdo

Guru
3. sep 2007
5.372
1.154
113
Ljubljana
hmpg.net
Si ti sposoben napisati post, ki upošteva realno stanje ali so tvoj domet izključno nebuloze.
Sonce res vzhaja na vzhodu, ali pa je prišel čas, da ribe letijo? Kdo bo ulovil zadnjega metulja? Kje so naše ladje in kaj je spekla tet Franca?

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
1.059
691
113
Ni res, to ni bila doktrina JLA. Doktrina JLA je bila obrambna, čuvanje meja in avtonomnosti. JLA ni bila nikoli napadalna vojska, niti po ustavi ne. Pobijanje, požiganje in teror so pa karakteristike osvajalnih vojsk. Takrat ko se je zgodila vojna na Balkanu, ni bilo več JLA, bila je samo še njena oprema in nekaj steklih oficirjev, podžganih s srbskimi politiki.

Za razpad Jugoslavije so zgolj srbi krivi in njihov nacionalizemski napuh.
Na kratko: četniki. Ma kakšen JNA neki.

• Všeč mi je
Reactions: bertoncl