Janez Janša predsednik SLO vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
13.689
5.977
113
leftardom še danes ni jasno da jih na suho nategujejo pa za tako pametne se imajo. sedaj se jim niti stranke ne da več ustanavljat, gre leben mal na fotrovski dopust (btw kako to poteka, posvojiš in potem ti pripada porodniška enmu staršu al kaj?) pa bo stiv đobs prevzel :valjamse: :valjamse: pa leftardi še vedno ne bodo spregledal :valjamse::valjamse:
ironično da pomankanje pameti očitajo desnim :valjamse:
Dej ti tam po twitetju raj reč Toninu, da nej pusti levico na gmah pa da naj si končno prišije muda in naj ne bo kopriva. Da eni na njega marsikak up polagamo. Ker Janša al pa Golob ista pašta z razliko da si je en že neki nagrabu...

koliko

Guru
21. avg 2007
3.793
1.517
113
SV SLO
Vprašaj v začetku aprila. Mi imamo možgane in bomo pazljivo izbirali, za tvoj izbor pa potrebuješ samo nekaj delujočih ganglijev. :norec:
Da imate možgane ste dokazali že ko ste izbrali Šarca za PV. LOL. Aprila pa itak zmaga SDS. Potem pa boste spet protestiral in kolesaril pa prevračali kontejnerje za smeti. Budale ostanejo budale.....

cappy

Guru
8. apr 2010
7.252
3.805
113
Dej ti tam po twitetju raj reč Toninu, da nej pusti levico na gmah pa da naj si končno prišije muda in naj ne bo kopriva. Da eni na njega marsikak up polagamo. Ker Janša al pa Golob ista pašta z razliko da si je en že neki nagrabu...
zakaj točno? levi pol in posebno Levica so jim že večkrat dal vedt da z njimi v koalicijo ne gredo. še "neumen ko kura*" je raje vrgel puško v koruzo kot pa da bi z nsi šel v koalicijo - in to je bilo pred veleizdajo in podporo tej diktatorski fašistični vladi. s tem da mu je tonin ne sam ritko nastavljal, že hlače je dal dol pa fajn razširu. pa nič.

zakaj točno naj bi še janeza jebal v glavo? sicer res da janez brez njih ne more delat nobene prihodnje koalicije a vseeno, ni neki pametno za obe strani da ena drugo kurc_ata ker tudi nsi nima druge izbire kot sds. če seveda hočejo bit pri oblasti ter denarju in vplivu. če jim to ni v interesu bodo pa po hitrem postopku zgubil kar imajo perspektivnega kadra ker folk je v politki za denar in vpliv.

računat na goloba, ki deluje da bodo procenti na volitvah bolj kot en "nimam jaz kaj mislit" kot pa "ne jamram sem slovenc" pa tudi ni ravno perspektivno ker če imajo 2 možganski celici vedo da bodo na zadnjem mestu, samo če bo res kriza, da bi jih povabil v koalicijo. ker jasno golob bo rabil nekaj KULcev in KULci nočejo nsi.

• Všeč mi je
Reactions: koliko

brane_new

Guru
10. feb 2008
10.266
1.790
113
Seveda, mi ga šele izbiramo, vi ga pa imate že 30 let. Ste mu že postavili vsaj kako kapelico, če že ne katedrale? :norec:
1642922238468.png

Bo dovolj?
Pa ne pozabite na Titovo Velenje!

• Všeč mi je
Reactions: koliko

Fonzl

Guru
5. sep 2007
5.719
3.193
113
nedelo je osnovna človekova pravica

lenobo bi blo treba zapisat v ustavo, nenazadnje je to najbolj naravno stanje vseh živih organizmov

• Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

koliko

Guru
21. avg 2007
3.793
1.517
113
SV SLO
Ko pa levičarjem omeniš UTD pa spet skočijo do neba..... Še en dokaz, da so levičarji privilegiranci. Oni lahko vse. Ostali nič.

kalbo

Guru
7. okt 2013
13.689
5.977
113
zakaj točno? levi pol in posebno Levica so jim že večkrat dal vedt da z njimi v koalicijo ne gredo. še "neumen ko kura*" je raje vrgel puško v koruzo kot pa da bi z nsi šel v koalicijo - in to je bilo pred veleizdajo in podporo tej diktatorski fašistični vladi. s tem da mu je tonin ne sam ritko nastavljal, že hlače je dal dol pa fajn razširu. pa nič.

zakaj točno naj bi še janeza jebal v glavo? sicer res da janez brez njih ne more delat nobene prihodnje koalicije a vseeno, ni neki pametno za obe strani da ena drugo kurc_ata ker tudi nsi nima druge izbire kot sds. če seveda hočejo bit pri oblasti ter denarju in vplivu. če jim to ni v interesu bodo pa po hitrem postopku zgubil kar imajo perspektivnega kadra ker folk je v politki za denar in vpliv.

računat na goloba, ki deluje da bodo procenti na volitvah bolj kot en "nimam jaz kaj mislit" kot pa "ne jamram sem slovenc" pa tudi ni ravno perspektivno ker če imajo 2 možganski celici vedo da bodo na zadnjem mestu, samo če bo res kriza, da bi jih povabil v koalicijo. ker jasno golob bo rabil nekaj KULcev in KULci nočejo nsi.
Govorim od koprivnih gluposti po twiterju. Lepš bi bilo, če bi se Tonin začel samostojno ukvarjat s prihodnostjo in programom.

• Všeč mi je
Reactions: Gavran

brane_new

Guru
10. feb 2008
10.266
1.790
113

Citat:
NARUŠIO JAVNI RED
Uhitili 72-godišnjaka zbog vrijeđanja Plenkovića: ‘I nisam bio jedini! Imamo li novog druga Tita?‘
‘Triba ga dočekati pokvarenim jajima njega i njegove poltrone, nitko nije toliko ponizi i izdao Hrvate, narcisoidni jadnik‘, napisao je 72-godišnjak