Janez Janša predsednik SLO vlade

LeQuack

Guru
26. avg 2007
5.287
2.233
113
38
Lj
A lahko Twitter bana vse naše politike, tako kot so Trumpa? Zakaj jim ponuja zastonj oglasni prostor?

koliko

Guru
21. avg 2007
3.451
1.173
113
SV SLO

Kulci pa samo lajajo.....

bizi

Guru
21. nov 2007
20.458
3.315
113
Kočevska

Kulci pa samo lajajo.....
Gospod predsednik bodo sedaj radi gostovali na ugrabljeni RTV. Pred pol leta zanjo niso želeli niti slišati. :nigladek:

erikson

Guru
25. avg 2007
17.401
1.841
113
Gospod predsednik so RTV prosili za termin ob drugem valu epidemije, pa so mu ga zaradi predvajanja nadvse pomembnih levopropagadnih oddaj ponudili čez dva tedna.

Gospod predsednik so RTV prosili za pomoč pri promociji boja proti virusu in cepljenja, pa so mu poslali cenik oglaševanja.

Kot sem že večkrat napisal, napišite mi eno javno televizijo v Evropi, ki se je tako obnašala v času epidemije.

• Všeč mi je
Reactions: koliko

bizi

Guru
21. nov 2007
20.458
3.315
113
Kočevska
Gospod predsednik, kot po navadi, na debelo lažejo! :evil: Neštetokrat so ga prosili za intervjuje ali sodelovanje v oddajah, pa jih je vedno zavrnil. Tudi svojim sodelavcem, razen Hojsu, je to prepovedal. :jok:

erikson

Guru
25. avg 2007
17.401
1.841
113

Premier se je strinjal, da je bilo vzdušje na srečanju izjemno optimistično in celo boljše kot na začetku mandata, saj lahko koalicija skupaj s partnerji, ki so sodelovali v okviru partnerstva za razvoj oziroma tako ali drugače podpirali razvojne projekte vlade, zelo veliko pokaže. Po njegovih besedah je bila izražena tudi skupna volja za sodelovanje v prihodnje.

Na vprašanje o sodelovanju z morebitnim novim igralcem na političnem prizorišču Robertom Golobom pa je odgovoril, da k sodelovanju vabijo vse, ki bodo izvoljeni v prihodnjo sestavo DZ.

• Všeč mi je
Reactions: koliko