Janez Janša predsednik SLO vlade

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
8.749
1.442
113
Pri nas je itak največji greh, če sposoben človek nekaj zasluži. In potem gre drugam, tukaj pa ostanejo nesposobneži tipa Jani Moderndorfer (ki mu po raznih vstajniških grupah zdaj pojejo slavospeve) in Maša Kociper z svojimi "krogci".

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
24.392
1.074
113
blizu močvirne prestolnice
In glih vi pametujete, kateri ste imeli v drnovšku -začetniku turbo kraje in uničevanju države za božjega naslednika? Saj JJ je približno isti kaliber, samo eno to vidimo pri obeh straneh.

• Všeč mi je
Reactions: brane_new

Slovenet

Fizikalc
21. jul 2007
4.142
91
48
39
Še vedno Rdeči revirji
Sigurno si zagovornik svedskega modela kajne?
Če gre za korona virus, bolj ne kot ja. Imajo pa Švedi marsikaj drugega dobro poštimano. Glede korona politike sem kritičen tudi do prejšnje vlade. Glavna napaka, so bile odprte meje med zimskimi pčitnicami. Ko se je v Italiji začelo, bi morali meje zapreti in za vse, ki so prihajali iz Italije uvesti obvezno 14 dnevno karanteno. Glede tranzita (predvsem blaga) čez Slovenijo pa konvoji z vojaškim spremstvom in obvezno tankanje ob vstopu v Slovenijo in na eni točno določeni točki znotraj Slovenije. Drugače pa vožnja brez ustavljanja. Torej sem bolj za Tajvanski model z modifikacijami za celinsko državo. Ne pozabimo, ko so v FJK jamrali, da knjim ne pridejo Poljaki in Romuni na dopust, ker bi morali po povratku domov v karanteno, so bile naše meje še vedno popolnoma odprte.

Denis

Guru
22. jul 2007
20.860
1.314
113
Štajerska, večinoma Maribor :)
Vceraj na TV3 na seji...kordis valda obtozi vse... Horvat iz NSi se razpizdi...jelincic sel ven..prava veselica tole :D
Prvo kot prvo jih je potrebno pregledovat za droge. Ker tu nekaj ne more stimat. Sramota.