Janez Janša predsednik SLO vlade

cappy

Guru
8. apr 2010
6.745
3.410
113
ti radodarnež nam boš malo poslal kakšno imajo povprečno plačo pri tebi?
ali pa ime firme daj, na besedo ti ni veliko za vrjet.

Demz

Guru
15. avg 2010
13.951
3.369
113
Lahko me iščeš med firmami z dvema A-ja.
Spadaš pa v isto bagro kot sem jo zgoraj opisoval.

Denis

Guru
22. jul 2007
25.295
3.452
113
Jaz sem vedno bil po duši levičar. Bojim se pa, da TI sploh ne veš, kaj po nomenklaturi pomeni leva struja. Ti ki se takole vsakodnevno deklariraš za desničarja - si torej za sužnjelastništvo, brezmejno izkoriščanje človeka po človeku, za absolutno versko oblast ki je edina zaupanja vredna, za predalčkanje ljudi po kastah glede na poreklo in ne po sposobnostih, ... to TI in tvoji zagovarjate?
ne ravno, malo si pretiraval.

Izvoli, zagovarjaj svoje desničarske pojme. Jaz bom pa še naprej svoje levuharske (kakor radi navajate nekateri), kjer stremimo k uravnoteženosti in pravični ureditvi življenja.
daj no prosim te lepo. kaka uravnoteženost? Ja že, med elito. Nea se zajebavaj.

To kar ti in tvoja sodrga označujete za levičarstvo in desničarstvo, nima popolnoma nobene zveze z uradnimi termini. Je samo fjukanje ljudi v glavo, kdo bo koga ! :mad: ! Je samo povzročanje razkola v družbi, da je kar naprej hendikepirana in ni zmožna večjih podvigov - kjer je pa uspešna izključno samo solidarnost.
kakšna solidarnost pizdomater, če nekateri še niti mask ne bi nosili in nekateri jamrajo, koliko nas bo puf stal, puf, ki je pomagal ljudem, ti pa tu tupiš o solidarnosti? Kdo je zdaj solidaren? Človek, ki jamra, da je nekdo dobil pomoč? tak človek je solidaren? Daj samo nehaj.

Če hočeš rovnico da si boš izkopal jamo - izvoli, ti jo rad posodim. Toda potem jo boš vrnil.

Tvoj Janša je večinsko pripomogel k vsej tej zmedi kot jo imamo v državi. Ampak ti si pameten ... ti veš več. (v glavnem zabit kot bukov štor v rebri :nigladek: )
Je ja, to sigurno. Ampak ni je mogel toliko, kot leta in leta prav tvojih levih vlad. Sramota od sramote, zdaj fajonka pravi, kako bodo rešili zdravstvo in bratušek pravi, kako bodo poskrbeli za upokojence in a se človek tu res ne vpraša: pa kako vaju ni sram? Pa da ni enega novinarja z jajci, ki bi vprašal: pa kaj ste delali leta in leta?

cappy

Guru
8. apr 2010
6.745
3.410
113
Lahko me iščeš med firmami z dvema A-ja.
Spadaš pa v isto bagro kot sem jo zgoraj opisoval.
plače me zanimajo, plače.
ker ponavadi na veliko nakladaš torej če bi se držal vsega nakladanja tukaj bi pričakoval človek 2000€+ bruto pri tebi. lahko dokažeš da je temu tako?
ne? se mi je zdelo.

netko

Guru
25. jul 2007
5.541
1.004
113
ma nič ni mislil, v AA imajo že vsi požrte možganske celice in nič ne morejo misliti četudi bi hoteli

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
3.377
1.243
113
Petan, Vizjak, voda, okoljsko ministrstvo
Kako bodo šteli kolikokrat sta se Petan in Vizjak srečala, saj sta vendarle soseda, najbrž tud čevape kdaj skup pečeta. Tko da se ne rabita ravno na Čatežu srečevati.

Demz

Guru
15. avg 2010
13.951
3.369
113
plače me zanimajo, plače.
ker ponavadi na veliko nakladaš torej če bi se držal vsega nakladanja tukaj bi pričakoval človek 2000€+ bruto pri tebi. lahko dokažeš da je temu tako?
ne? se mi je zdelo.

Da, toda - si sposoben zaslužiti 2.000 na mesec? S čim? Z gobcem?

Obrtnik sem že ~ 31 let in vmes je marsikaj bilo. Sedaj ste me vi trije hrabri levi ( Denis, Koliko in ti ) spomnili na prastaro dejstvo ki ga mora delodajalec v tehniških poklicih vedno upoštevati. Namreč politično gorečnost. Tu je popolnoma nezaželjena !

V preteklosti sem zares imel dva primera, ko sta fanta takoj po nastopu službe pokazala svojo politično pripadnost. Istočasno od njiju ni bilo nič, samo gobec bi brusila. Fantje so ju takoj izolirali in v roku enega meseca sta šla sama od sebe. Recimo da sem vmes dvakrat ukrepal z opozorilom, tretjič ni bilo treba več.
To se je dogajalo nekje v 90. letih in okoli leta 2010.

Sedaj bom na spisek pri razgovoru za službo dodal tudi to vprašanje - v izogib kasnejšim težavam, ki smo jih imeli s takimi ljudmi. Tako da - HVALA za namig.

Da pa zaključim: točno tale debata pokaže, s kakim kadrom imamo opravka v beli Sloveniji. Nezaposljivim! Vi trije ste točen primer slovenceljnov (če sploh ste, če niste uvoženi, kjer je ta simptom še mnogo bolj prisoten), torej ki ste nezaposljivi. Uporabni bi morda bili za na njivi stat, tam vedno manjka nekaj kupov gnoja.

brane_new

Guru
10. feb 2008
8.841
1.454
113
Kaksne razloge so imeli? So nepovratna sredstva.
Ne

1634970299841.png