Janez Janša predsednik SLO vlade

Denis

Guru
22. jul 2007
25.107
3.349
113
A se rabiš delat?
Ja jaz ne vem, ti zgleda da veš.
Šef velikega MB podjetja zagrižen partijec, ni blo šanse, da si prosperiral brez izkaznice, stric delal v firmi, kjer bi moral bit partijec, je zavrnil in šel v tujino, kolega mi razlaga, da njegova starša učitelja valda v partijo "mogla" oba.... tak da ne vem, povej, kateri poklici so bli to? Zdravniki in duhovniki?

• Všeč mi je
Reactions: koliko

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
3.238
1.179
113
Ja jaz ne vem, ti zgleda da veš.
Šef velikega MB podjetja zagrižen partijec, ni blo šanse, da si prosperiral brez izkaznice, stric delal v firmi, kjer bi moral bit partijec, je zavrnil in šel v tujino, kolega mi razlaga, da njegova starša učitelja valda v partijo "mogla" oba.... tak da ne vem, povej, kateri poklici so bli to? Zdravniki in duhovniki?
Pri mojih pa ravno obratno.

Je pa res da je partija za svoje poskrbela. Še danes je tako, samo poglej kolk se je javna uprava povečala, kolk raznoraznih direktorjev in šefov zamenjalo, sam da so naši.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
8.872
984
113
Aja, res, podkupnine pri Patriji so bile politične zadeve.
Pa maske in raspiratorji tudi, pa vse druge orožarske in druge afere.
Te afere ste si rdečkarji izmislili, pa še kar naprej jih guslate kot pokvarjena lajna. Vse imate lepo črno na belem, celo sodišče, ki je mimogrede rdečuharsko, ni imelo nobenih dokazov o vseh teh aferah in Patriah, Janša je bil oproščen vsega tega izmišljenega in procesiranega šmorna, dokazano je blo da je sedel nezakonito in neustavno......ampak vi rdečuhi še kar lapate in trobite te laži naprej. Vi rdečuhi ste si te afere zamislili in ne glede na izid končnega sojenja, vi še kar naprej guslate pa lapate laži naprej. Komunist. laž, komunist, laž ,komunist laž....to je vaše primarno delo. Konstantno laganje, ponavljanje laži in nekaj bedakov boste že prepričali.

• Haha
Reactions: Sonny_Chiba
2. okt 2007
2.239
1.016
113
Janša ni bil oproščen, ampak je zadeva zastarala, kar seveda po naši ustavi pomeni, da ni kriv, ker do sodbe ni prišlo

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
8.872
984
113
Janša ni bil oproščen, ampak je zadeva zastarala, kar seveda po naši ustavi pomeni, da ni kriv, ker do sodbe ni prišlo
Bil je tudi nezakonito zaprt in bil je nezakonito in neustavno nagnan iz parlamenta.
Do sodbe pa je prišlo, saj je bil na osnovi te, kao, indične obsodbe, tudi obsojen in če si mogoče pozabil, bil je zaradi obsodbe tudi zaprt.
Razen če ti misliš, da jer bil zaprt brez obsodbe. Kar bi blo pa tud možno, glede na naše komunajzarsko sodišče.