Janez Janša predsednik SLO vlade

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
8.630
812
113
Saj "samo da ni jansa JE program" :)
Ko sem po TV poslušal predvolilna soočenja so imele rdečkarske stranke uglavnem ta program ja "samo da ni Janša" ker z Janšo pa ne gremo in z Janšo se pa mi levaki ne bomo pogovarjal so rekli.
Ej, pa kaj gre tak model v politiko, če se noče pogovarjat? A ni osnovno poslanstvo politika, da se pogovarja? Tazga politika, ki se noče pogovarjat z drugače mislečim, bi blo treba avtomatsko izločit iz politike že na samem štartu. Kaj se model gre, če se noče usklajevat in pogovarjat? Kot bi zidar reku, da on pa že ne bo zidal.

• Haha
Reactions: Sonny_Chiba

msenjur

Guru
11. sep 2007
19.605
2.263
113
Katere Hojsove izjave pa so teb tako butaste, da te je tolk zasekiral?
Monsinjor, men se zdi, da si ti zrasel na komunističnih privilegijih, pa se bojiš, da jih boš zdaj zgubu. Zato zate tud ni pomemben program , ampak "samo da ni Janša".

ja res, sam strah me je.

lej zame se zivljenje ni spremenilo ze odkar sam skrbim zase. pa ni vazno kdo je bil na vladi. tako da tudi v prihodnje me najmanj skrbi kaksne privilegije bom izgubil. vem, da majhen clovek bo vedno zivel priblizno enako pod vsemi vladami. osnove se vedno samo drazijo. prispevki in ddv se nikoli ni sel dol. korupcija v zdravstvu, sodstvu, JU, ostaja... zdravstvo je vedno nizje. ne vem kdaj bojo pregledal vse tiste cakalne vrste, ki so bile pred korono. tko da, kaksnega bistvenega napredka nisem opazil. je bilo veliko nepotrebnih reci izrecenih, ki samo se poglabljajo razdor. in to naj bi bili politiki? a ni politik tudi za to, da isce spravo?

ja priznam, vse skupaj je prislo tako dalec, da mi je tudi ideja "samo da ni jj" res postala zanimiva.

Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: BojanG

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
12.522
1.954
113
ja res, sam strah me je.

lej zame se zivljenje ni spremenilo ze odkar sam skrbim zase. pa ni vazno kdo je bil na vladi. tako da tudi v prihodnje me najmanj skrbi kaksne privilegije bom izgubil. vem, da majhen clovek bo vedno zivel priblizno enako pod vsemi vladami.

ja priznam, vse skupaj je prislo tako dalec, da mi je tudi ideja "samo da ni jj" res postala zanimiva.
To pise zato ker je svojo odraslo dobo zivel od privilegijev prejsnjega rezima in misli da je pri vseh tako

Denis

Guru
22. jul 2007
24.766
3.137
113
ja res, sam strah me je.

lej zame se zivljenje ni spremenilo ze odkar sam skrbim zase. pa ni vazno kdo je bil na vladi. tako da tudi v prihodnje me najmanj skrbi kaksne privilegije bom izgubil. vem, da majhen clovek bo vedno zivel priblizno enako pod vsemi vladami.

kako pa kaj prispevki za spje

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
3.099
1.123
113
Katere Hojsove izjave pa so teb tako butaste, da te je tolk zasekiral?
Monsinjor, men se zdi, da si ti zrasel na komunističnih privilegijih, pa se bojiš, da jih boš zdaj zgubu. Zato zate tud ni pomemben program , ampak "samo da ni Janša".
Zakaj pa je vam tako pomemben program "samo da je Janša"?
A ni potemtakem tudi z vami nekaj narobe?

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
8.630
812
113
Zakaj pa je vam tako pomemben program "samo da je Janša"?
A ni potemtakem tudi z vami nekaj narobe?
To si ti zdaj kar nekaj zinu tako na suho.
Nam ni pomemben program "samo da je Janša". Nam je pomemben Janšev program, ki gre nekako takole; Ukinit komunistične privilegije, Nehat z borčevskimi penziji, ker borcev že dolgo ni več, vzet denar raznim nevladnikom, ki ne delajo nič, samo denar črpajo, zgradit domove za ostarele, šole, bolnice, zmanjšat birokracijo in javni sektor, prenehat se klanjat zločincem in prenehat s tem komunizmom za katerga je zgodovina pokazala, da je to zgrešen zločinski režim, ki podpira samo lenuhe, poštene delavce pa zatira itd, itd....In ko se bo tem naštetim lenuharskim privilegiranim zajedalcem vzelo denar, bo denarja ostalo dovolj za tiste, ki ta denar dejansko zaslužijo. Simpel.
To pa vam levičarjem seveda ne paše, ker pač izhajate iz te naštete zajedalske kaste.
Pri nas je levičar lahko samo nekdo , ki ne ve, kaj se dogaja, al noče vedet kaj se dogaja, al pa ve kaj se dogaja, vendar izhaja iz te privilegirane brezdelne zajedalske grupe naštetih koritarjev. Ni druge. Če si pošten delavec, pri nas ne moreš bit levičar. Ni teorije.
To je to.

• Všeč mi je
Reactions: Spajky

BojanG

Zelenc'
24. jul 2021
19
9
3
Nam ni pomemben program "samo da je Janša". Nam je pomemben Janšev program, ki gre nekako takole; Ukinit komunistične privilegije, Nehat z borčevskimi penziji, ker borcev že dolgo ni več, vzet denar raznim nevladnikom, ki ne delajo nič, samo denar črpajo, zgradit domove za ostarele, šole, bolnice, zmanjšat birokracijo in javni sektor, prenehat se klanjat zločincem in prenehat s tem komunizmom za katerga je zgodovina pokazala, da je to zgrešen zločinski režim, ki podpira samo lenuhe, poštene delavce pa zatira itd, itd....In ko se bo tem naštetim lenuharskim privilegiranim zajedalcem vzelo denar, bo denarja ostalo dovolj za tiste, ki ta denar dejansko zaslužijo. Simpel.
To pa vam levičarjem seveda ne paše, ker izhajate iz te naštete zajedalske kaste.
Pri nas je levičar lahko samo nekdo , ki ne ve, kaj se dogaja, al noče vedet kaj se dogaja, al pa ve kaj se dogaja, vendar izhaja iz te privilegirane brezdelne zajedalske grupe naštetih koritarjev. Ni druge. Če si pošten delavec, pri nas ne moreš bit levičar. Ni teorije.
To je to.
Eno je program, da prideš na vrh (kar je prišel kljub temu, da ni bil izvoljen), drugo pa jda se potem mogoče kakšna točka dejansko izvede.

In tisti, ki bi volil pravosodno obsojenega je iskreno povedano neumen.
Glede na to, da so se ubranili testiranja na droge ter da je lahko nekdo, ki je bil pravnomočno obsojen v parlamentu ali nasploh v bilokakšni vlogi vodenja države se ne rabimo nič čuditi kam gremo ter da narod krade, išče luknje v zakonu in izrablja sočloveka. Ker je to normalno in celo za vzgled, tako lahko namreč daleč prideš..o_Oo_Oo_O

cappy

Guru
8. apr 2010
6.385
3.092
113
Čak mal... Ni bil izvoljen? Wtf hočeš rečt da je izvedel državni udar?

Ker da si kdo kaj takega izmisli je iskreno povedano neumen.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
8.630
812
113
Eno je program, da prideš na vrh (kar je prišel kljub temu, da ni bil izvoljen), drugo pa jda se potem mogoče kakšna točka dejansko izvede.

Glede na to, da so se ubranili testiranja na droge ter da je lahko nekdo, ki je bil pravnomočno obsojen v parlamentu ali nasploh v bilokakšni vlogi vodenja države se ne rabimo nič čuditi kam gremo ter da narod krade, išče luknje v zakonu in izrablja sočloveka. Ker je to normalno in celo za vzgled, tako lahko namreč daleč prideš..o_Oo_Oo_O
Evo ga, se je že prfočkal en tak zajedalc.
A Janša da ni bil izvoljen? A ni on in njegova stranka zmagala na volitvah? Ja kako pa ti razumeš volive? A zate so volitve to, da v Murglah določijo zmagovalca, al kako?
In dobro, da si me spomnu. Praviš pravnomočno (napisal si pravosodno) obsojen. Saj glih to je problem v Sloveniji. Sodišča. Na sodiščih v imenu ljudstva sodi sama komunistična privilegirana bavconarska od zločincev postavljena sodrga, ki so na teh položajih samo zato, da slučajno ne obsodijo komunističnih zločincev in tistih pravih kriminalcev tipa Janković, Kučan itd.... Obsodijo pa tiste, ki na zločince opozarjajo.
In v Janševem programu je tud sanacija sodišč, tožilstva in ostalih inštitucij ki sploh ne funkcionirajo ampak so tam samo zato, da se prave zločince in komunistične lopove ne obsodi in ne procesira. Komunizem pač. Janša ima še veliko dela.

Denis

Guru
22. jul 2007
24.766
3.137
113

bemti sds

netko

Guru
25. jul 2007
5.473
970
113

ni bila izvoljena recimo Bratuškova, pa ni bil izvoljen tudi Jani - medicinski brat, pa te nič ne žulijo da pa greš v kontrast pisat da janša ni bil izvoljen si pa milo rečeno neumen

• Všeč mi je
Reactions: 8888

BojanG

Zelenc'
24. jul 2021
19
9
3
Evo ga, se je že prfočkal en tak zajedalc.
A Janša da ni bil izvoljen? A ni on in njegova stranka zmagala na volitvah? Ja kako pa ti razumeš volive? A zate so volitve to, da v Murglah določijo zmagovalca, al kako?
In dobro, da si me spomnu. Praviš pravnomočno (napisal si pravosodno) obsojen. Saj glih to je problem v Sloveniji. Sodišča. Na sodiščih v imenu ljudstva sodi sama komunistična privilegirana bavconarska od zločincev postavljena sodrga, ki so na teh položajih samo zato, da slučajno ne obsodijo komunističnih zločincev in tistih pravih kriminalcev tipa Janković, Kučan itd.... Obsodijo pa tiste, ki na zločince opozarjajo.
In v Janševem programu je tud sanacija sodišč, tožilstva in ostalih inštitucij ki sploh ne funkcionirajo ampak so tam samo zato, da se prave zločince in komunistične lopove ne obsodi in ne procesira. Komunizem pač. Janša ima še veliko dela.
ma se mi je očitno samo zdelo, da je bil Šarec. Se opravičujem za pomoto..

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
8.630
812
113
Če se mene vpraša, bi morale bit volitve narejene tako, da zmagovalna stranka obvezno vlada in iz svoje stranke da predsednika vlade. Pol pa ta zmagovalna stranka povabi še ostale stranke, če katere hočjo sodelovat v tej vladi. Če noče noben sodelovat, se jim pač reče hvala lepa in v vlado zmagovalec potem povabi še ostale izvoljene kandidate iz svoje zmagovalne stranke, da bodo imeli dovolj glasov v parlamentu. V primeru, ko "poražena" stranka hoče sodelovat s zmagovalno stranko, se ji dodeli sorazmerno število sedežev, kdor pa noče pa nič.
Tako bi volitve imele nek smisel. Ker tako kot imamo zdaj, volitve nimajo smisla. Ne more zmagovalec sedet v opoziciji, poraženec pa vladat.
Ker zdaj imamo tako, da poraženci lahko bojkotirajo zmagovalca in tako zjebejo zmagovalca volitev, čeprav je zmagovalec dobil mandat od volivcev.

msenjur

Guru
11. sep 2007
19.605
2.263
113
To pa vam levičarjem seveda ne paše, ker pač izhajate iz te naštete zajedalske kaste.
To je to.

ok, kakor berem tole je cel program SDS boj proti nekemu sistemu izpred 30 let.

svaka čast! Z SDS naprej! no, nazaj... dejmo zgodovino popravljat.