Janez Janša predsednik SLO vlade

msenjur

Guru
11. sep 2007
19.605
2.261
113
a Matoz je koncno dobil piskotet za vsa ta leta, ko ga je vlekel iz zagat?

zanimivo, da se ima tako pomemben odvetnik cas ukvarjat se z vodenjem DUTBja, Luke Koper in Slovenskih zeleznic. ni kej, sposoben mozak.

sicer pa, mogoce ga jj po sluzbeni dolznosti poslal tja, ker ni drugega dobil...

a posto mu ze prevzema?

endvatri

Guru
2. mar 2018
12.255
3.901
113

zanimivo, da se ima tako pomemben odvetnik cas ukvarjat se z vodenjem DUTBja, Luke Koper in Slovenskih zeleznic. ni kej, sposoben mozak.

sicer pa, mogoce ga jj po sluzbeni dolznosti poslal tja, ker ni drugega dobil...

a posto mu ze prevzema?
Kaj je drekać? A si živce izgubil zaradi tega?

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
35.057
3.504
113
Očitno smo še v igri za drugo Švico!

Večina kritikov Janše ne zna govoriti slovensko, le redki pa deželo poznajo iz lastnih izkušenj. Informacije dobijo pri slovenski levici. Metoda je znana že od sankcij, ki so bile uvedene pred dvema desetletjema, proti črno-modri vladni koaliciji v Avstriji. Po Wolfgangu Schüsslu, Jaroslavu Kaczynskemu in Viktorju Orbanu je sedaj na vrsti Janez Janša. Vse trije so si upali nasprotovati nareku EU, znali so se braniti in dokazovati svojo nacionalno suverenost – tako je zapisal Karl-Peter Schwarz za švicarski medij Weltwoche, ki očitno, za razliko od mnogih drugih medijev, objavi tudi kakšno bolj objektivno vsebino.

• Všeč mi je
Reactions: Gavran

ferdo

Guru
3. sep 2007
6.846
1.888
113
Ljubljana
hmpg.net
Glede na kritike, ki jih je delezna severna Koreja me zanima, koliko novinarjev zna Korejscino, da lahko dobi informacije direktno od njih ali koliko jih dejanko zivi ali je zivelo tam, da bi imeli lastne izkusnje.
Ali pa so vse, kar vemo o Koreji samo informacije, ki jih dobimo pri korejski desnici.
Saj Kim si je upali nasprotovati nareku ZDA , znal se je braniti in dokazovati svojo nacionalno suverenost.

• Všeč mi je
Reactions: bizi

Kamele0N

Osebje foruma
23. jul 2008
35.057
3.504
113
Glede na geolokacijo.....EU......imamo skupni uradni jezik Angleščino.....dosti naših govori tudi Nemško (tehnični jezik)....Italjansko (latinski jezik...3/4 sveta)....Francosko (jezik diplomacije)....

Poleg tega smo dokaj tranzitna država....tudi tuji novinarji gredo kdaj v Dalmacijo etc

Tko da.....da se....pa se niti ne rabiš veliko potrudit! Ampak samo če se hoče.....

ferdo

Guru
3. sep 2007
6.846
1.888
113
Ljubljana
hmpg.net
Samo povzel sem citiran tekst
Večina kritikov Janše ne zna govoriti slovensko, le redki pa deželo poznajo iz lastnih izkušenj
Pa sedaj apliciraj svoj odgovor na tekst nove24, da vidis kak kretenizem (sam si ugotovil} so spesnili.

Kamele0N

Osebje foruma
23. jul 2008
35.057
3.504
113
Očitno si večji rasistek kot si sploh upaš priznat! Ti o Črtomirkah.......oni pač o "vehementnih" ki pišejo o, a Slovenije niti na zemljevidu ne znajo iz prve poiskat....

• Všeč mi je
Reactions: 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
18.886
2.675
113
Kočevska
Očitno smo še v igri za drugo Švico!

Ta tekst jim je dostavil direktno Urbanija.

• Haha
Reactions: Denis

a posto mu ze prevzema?

mogoče, mogoče tud ne. Konc koncev nadzorni svet potrdi vlada, to pa ni glih sam janez himself. Matoz zgolj sedi v upravnem odboru, tako da nima glih vsega na grbi. Zanimivo recimo vse vlade so Bobija potrjevale potem ko je Kitajc prevzel Gorenje je bil pa jok in stok....

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888

erikson

Guru
25. avg 2007
16.713
1.386
113
Pa kako lepo pismo mu je Bovški župan spisal.

pismo.jpg

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
26.971
2.152
113
blizu močvirne prestolnice
Slovenski ambasador v Albaniji je izročil eni osnovni šoli v Kranju okoli 100 knjig v albanščini, kot darilo albanske vlade. A ni več tako, da zastopajo veleposlaniki interese svoje države?

Denis

Guru
22. jul 2007
24.729
3.126
113
Ja lej, če se vedno volijo levaki, ne more bit drugače. So enaki tistim prišlekom...tam jim ni blo za bit, zdaj so prišli sem, in tu delajo enak sistem, kot je bil tam, zaradi katerega so sploh sem prišli. Zamisli si "Slovenijo" čez 30 let.

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in cappy