Janez Janša predsednik SLO vlade

cappy

Guru
8. apr 2010
6.081
2.839
113
kako si ti in tebi podobna golazen predstavlja demokracijo vemo, poskusimo sedaj še kaj drugega.

o_huda%20jama_1024.jpg

cappy

Guru
8. apr 2010
6.081
2.839
113
ne vidim nobene podrobnosti.

sd(ponosni nasledniki) in levica obe odkrito častita bivši režim, lahko pokažeš kdo na desni to izvaja?

kalbo

Guru
7. okt 2013
10.899
3.834
113
cappy Sej ne morem verjet, da si res to dal gor. Za začetek priporočam branje knjige Vigred se povrne od Toneta Kregarja. Ti bodo jasne razmere pred, med in po vojni. Sicer se dotična knjiga dotika samo Celja in okolice, je pa lep oris razmer.
Vse to nima nikakršne povezave z Janezom Janšo, razen populizma in tega, da je fanatično pripadal opciji, za katero se je v zaključku vojne kuhalo taboljše kotle v partizanih in je odgovorna za zgoraj pripete zločine, tko da ne vem zakaj vlačiš tudi ti to zgodovino v današnji čas. Pozdravlja te trobentica, piškotek, mavričar, pajkičar, marija, še kaj?

• Všeč mi je
Reactions: turbobitch

kalbo

Guru
7. okt 2013
10.899
3.834
113
U, vrhunska reakcija. In pol ti meni moraliziraš. Od tega momenta si v kategoriji 123.
Ps: Dej potrud se malo, sej znaš bolje.

Nazadnje urejeno:

cappy

Guru
8. apr 2010
6.081
2.839
113
U, vrhunska reakcija. In pol ti meni moraliziraš. Od tega momenta si v kategoriji 123.
Ps: Dej potrud se malo, sej znaš bolje.
Kaksno pa bi rad ko se tako nizko spustis da gres pomore zagovarjat?
Zame si ze dlje casa v taboru leftardov tako da mi za tvoje mnenje gladko dol visi.

• Všeč mi je
Reactions: 8888

kalbo

Guru
7. okt 2013
10.899
3.834
113
Uf. Kje sem pa pomore zagovarjal? Vidim, da si dons neki čudnega kadil. Mnenje o tem sem napisal že večkrat. Kakorkoli ppa obrneš, pa pomori leta 41 do 45 nimajo mesta v temi JJ predsednik SLO vlade.

Nazadnje urejeno:

cappy

Guru
8. apr 2010
6.081
2.839
113
Uf. Kje sem pa pomore zagovarjal? Vidim, da si dons neki čudnega kadil. Mnenje o tem sem napisal že večkrat. Kakorkoli ppa obrneš, pa pomori leta 41 do 45 nimajo mesta v temi JJ predsednik SLO vlade.
Imajo imajo ko je za bluzije to edina opcija "demokracije".

Tvojega mnenja na to pa res se nisem zasledil. je za spremembo kaj vec kot "tok bedno da se ne splaca komentirat"?

kalbo

Guru
7. okt 2013
10.899
3.834
113
Imajo imajo ko je za bluzije to edina opcija "demokracije".

Tvojega mnenja na to pa res se nisem zasledil. je za spremembo kaj vec kot "tok bedno da se ne splaca komentirat"?
Prihajam iz družine, ki jo je ravno čistka OZNE, ki se je zgodila v Celju že med in takoj po koncu bojev za Celje močno prizadela. Bolj od likvidacije očeta in mame je mojga starga fotra peklo, ker nihče ne ve, če sta bila res kriva, ni bilo sojenja, ničesar. Šli so v jame v tistih dneh tudi popolnima nedolžni in celo taki ki so pomagali partizanom. Tako da definitivno ne zagovarjam nikakršnih pobojev. Kar poišči omenjeno knjigo. Sicer pa tole ni tema za te debate.
Je tvoje mnenje o tem za spremembo drugačno od zezanja in dvigovanja tačk?