Janez Janša predsednik SLO vlade

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.502
564
113
Obala
.... in potem prebereš nekaj takega kot spodaj ...

2. okt 2007
2.080
898
113
če opozarjaš na zadeve, ki so neskladne z zakonom, nisi zaželen, čeprav si naš

Denis

Guru
22. jul 2007
24.240
2.854
113
avtogol

Ker? Ker je teja dobla kazn zaradi krsenja? Ali zaradi marele?

Demz

Guru
15. avg 2010
13.260
2.972
113
Neverjetno, vedno rata :D . Rečeš HOP - in cela skupinica skoči. :valjamse:

Sedaj malce počakajmo še na tomija, spajkija in tanovega braneta.

Niti stavit se ne splača več, ker cel svet ve, da bo skočila. Pogojni refleks, tako kot če pokažeš psu klobaso. Začne se slinit in oblizovat od ušesa do ušesa. Tu pa rečeš HOP - pa skočijo. Aaaahahahaha :valjamse::valjamse::valjamse: .

• Všeč mi je
Reactions: bizi

Denis

Guru
22. jul 2007
24.240
2.854
113
Vidis zdaj hinavce?
Pravijo, da je baba dobla kazen zaradi napisa na dezniku. In to "oglasujejo" po MSM in tebi se to zavajanje zdi nadvse zabavno.
Boga teja res, saj se ti zasmili.

Demz

Guru
15. avg 2010
13.260
2.972
113
Sej je nalimana odločba.
1618980604932.png

Z vsem kar spada nanjo in zelo podrobnim opisom "prekrška". Tako kot jo jaz dobim od policaja : "Na tem in tem kilometru ste povozili mačko, zato se vas po tem in tem odloku zakona o ... kaznuje v znesku toliko in toliko denarja. Če buš plačal prej, buš plačal pa pol manj :fredi: . Smo prijazni do državljanov.

igiNo1

Majstr
24. feb 2018
768
314
63
Vse kaže, da ima Janez Janša znova problem, ne samo zaradi objave tega dokumenta, ampak tudi s - Patrio…

Demz

Guru
15. avg 2010
13.260
2.972
113
Odlično. Sicer se je spajki očitno potuhnil, zanesljivo se ne bi, če bi jaz s tisto izjavo počakal še kake pol dneva. Pa vidva tudi.

Saj ni problem, eksistenčno je pametno biti s šefom najboljši prijatelj ... malce pogosteje pade iz njegove mize kaka kost itd :p . Je pa neverjetno zabavno opazovati, kako neka skupinica to izvaja na HOP. :valjamse: Pa če bi mojster rekel : "Naredite harakiri!" - bi ga verjetno šli res delat. Že zato da zadostite njegovi vrhovni volji. Neverjetno :D.

In tu se izgubi ves smisel demokracije ki smo ga izborili pred 30 leti. Kaj ti nuca demokracija, če ti pa vest ne da niti da bi dihal brez komande? "Vdihni!" potem pavza .. pa še malo, .. - "pa izdihni!"

:valjamse: Ko ga pa mojster vserje, ste mu pa tako neizmerno hvaležni za dobljene komande dihanja, da takoj izjavite, da je imel pač nek slab dan ali kako podobno. :obesise:

Ja, svet je lep, ravno zato ker je pisan. Če bi bil črnobel ... :zavijazocmi:

Denis

Guru
22. jul 2007
24.240
2.854
113
Pa veš da mi vedno pazimo, da si ti dobre volje, ker če nisi, smo vsi takoj bukova tnala itd...

Demz

Guru
15. avg 2010
13.260
2.972
113
Seveda ste. Velikokrat. Opazuj malo.

Če ne premoreš vsaj malo kritičnosti - si pasivni človek. Torej nek vernik v nekaj. In ravno vi ki vas tule omenjam, se tako obnašate. Nekdo reče - HOP, in vi skočite.

Saj to ni greh. Če zagovarjaš pravo, je to odlika. Greh nastane, ko si tudi sam ugotovil da te vodijo za rokico - pa še kar slepo zagovarjaš, zagovarjaš laž, zagovarjaš zaradi slepe inercije.

Osnovno pravilo dela z odraslimi ljudmi : Ko je storjena napaka, je treba tisti hip pokazati nanjo.
Če pa ne pokažeš nanjo - si pa : ali zaslepljen, ali pa pasiven. Vsekakor zelo bolan in potreben malce bolj poglobljene analize sam vase. Pravim - "sam vase", ker edino ta metoda prime. Ker - če ti jaz kot Demz pripovedujem o tvojem problemu, ne boš skapiral nikoli. In boš do smrti neskončno verjel v resnico in poštenost tvojega vodje.

Nazadnje urejeno:

brane_new

Guru
10. feb 2008
7.872
1.237
113

Ampak res. Kje piše, za kaj je bila oglobljena? Pomoč prosim.

V prvem odstavku je:
kršila določila po 14 točki 1 odstavka 57 člena Zakona o nalezljivih boleznih.

57. člen
Z globo od 400 do 4.000 eurov se kaznuje za prekršek posameznik:
....
14. če ravna v nasprotju s prvim odstavkom 39. člena tega zakona.

39. člen
Kadar z ukrepi, določenimi s tem zakonom, ni mogoče preprečiti, da se v Republiko Slovenijo zanesejo in v njej razširijo določene nalezljive bolezni, lahko Vlada Republike Slovenije odredi tudi naslednje ukrepe:

1. določi pogoje za potovanja v državo, v kateri obstaja možnost okužbe z nevarno nalezljivo boleznijo in za prihod iz teh držav;
2. prepove oziroma omeji gibanje prebivalstva na okuženih ali neposredno ogroženih območjih;
3. prepove zbiranje ljudi po šolah, kinodvoranah, javnih lokalih in drugih javnih mestih, dokler ne preneha nevarnost širjenja nalezljive bolezni;
4. omeji ali prepove promet posameznih vrst blaga in izdelkov.

Kje je tu marela z napisom, ki jo omenja Čeferin in mu date prav?

Nazadnje urejeno:

Denis

Guru
22. jul 2007
24.240
2.854
113
Seveda ste. Velikokrat. Opazuj malo.

Če ne premoreš vsaj malo kritičnosti - si pasivni človek. Torej nek vernik v nekaj. In ravno vi ki vas tule omenjam, se tako obnašate. Nekdo reče - HOP, in vi skočite.

Saj to ni greh. Če zagovarjaš pravo, je to odlika. Greh nastane, ko si tudi sam ugotovil da te vodijo za rokico - pa še kar slepo zagovarjaš, zagovarjaš laž, zagovarjaš zaradi slepe inercije.

Osnovno pravilo dela z odraslimi ljudmi : Ko je storjena napaka, je treba tisti hip pokazati nanjo.
Če pa ne pokažeš nanjo - si pa : ali zaslepljen, ali pa pasiven. Vsekakor zelo bolan in potreben malce bolj poglobljene analize sam vase. Pravim - "sam vase", ker edino ta metoda prime. Ker - če ti jaz kot Demz pripovedujem o tvojem problemu, ne boš skapiral nikoli. In boš do smrti neskončno verjel v resnico in poštenost tvojega vodje.
Se čisto strinjam z napisanim. Ampak vernike ste izumili vi levi, ne mi "desni". In kako si v tem, da je meni čudno, da čeferin omenja kazen zaradi napisa na dežniku, našel razn verstva itd, še nisem ugotovil. Če pa ravno mi najbolj omenjano "nekoga" in penzijo v enem stavku, vi pa nikoli :D

Aja podpis imaš pa dober. Ne samo krepeli, tudi osvobaja, ne? :evil:

erikson

Guru
25. avg 2007
16.522
1.219
113
Nekateri tudi radi omenjajo, da je omejevanje protestov in gibanja protiustavno, vendar ima Ustava Republike Slovenije v 32. členu odstavek:

32. člen
(svoboda gibanja)

Vsakdo ima pravico, da se prosto giblje in si izbira prebivališče, da zapusti državo in se vanjo kadarkoli vrne.

Ta pravica se sme omejiti z zakonom, vendar samo, če je to potrebno, da bi se zagotovil potek kazenskega postopka, da bi se preprečilo širjenje nalezljivih bolezni, se zavaroval javni red, ali če to zahtevajo interesi obrambe države.

Tujcem se na podlagi zakona lahko omeji vstop v državo in čas bivanja v njej.