Janez Janša predsednik SLO vlade

netko

Guru
25. jul 2007
5.400
902
113
a ni zanimivo ne govori se o tem kako bodo imeli 1000 eurov več ampak je poudarek na manjku, ker je to bolj primerno v tej sestavi vlade

• Všeč mi je
Reactions: Gavran

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
2.960
1.082
113
Glede na to, predvsem kdo in kako je deloval pri ustvarjanju te luknje, in kasneje jokal, klical trojko, ustanovil slabo banko...., bi bil sam na vašem mestu raje tiho.
Kolk majo pojma o ekonomiji, ni čudn, da se raj kraje posložujejo.

jest5

Guru
18. avg 2007
20.972
2.402
113
Ne skrbi, saj bo spet jokal in klical štirko, ne samo trojko, ko bo naslednja vlada morala flikati to luknjo

• Všeč mi je
Reactions: bizi

Gavran

direktor!
22. jul 2007
6.027
1.675
113
Nuku`Alofa

Denis

Guru
22. jul 2007
24.240
2.854
113
Mislim, menite se tako, kot da bi leva vlada bilokako drugace delala. Ce ne bi dala noc ljudem, bi bla pizdarija, ce pa bi dala, pa bi bli na istem.

In kaj je bilo slabega s klicanjem trojke?
Zakaj so levi bli proti? Ker smo lahko vzeli kredite z visokimi obrestmi, danes pa brezobrestni niso ok?

• Všeč mi je
Reactions: cappy

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
2.960
1.082
113
Mislim, menite se tako, kot da bi leva vlada bilokako drugace delala. Ce ne bi dala noc ljudem, bi bla pizdarija, ce pa bi dala, pa bi bli na istem.

In kaj je bilo slabega s klicanjem trojke?
Zakaj so levi bli proti? Ker smo lahko vzeli kredite z visokimi obrestmi, danes pa brezobrestni niso ok?
Če že obtožuješ nekoga, moraš biti sam brezmadežen, kar pa nobena vlada do sedaj ni bila. Kdo ali kateri so več škode naredil je brezpredmetno, ker vsi ti isti se že svaljkajo na oblasti zadnjih 30 let, in delajo samo šov za rajo.
Kateri pa se največ hvalijo in druge obtožujejo? Aja sj smo meli prelet letal, covida ni.

Klicanje trojke pa je zame samo dokaz nesposobnosti. In kaj bi trojka naredila v Sloveniji?

Denis

Guru
22. jul 2007
24.240
2.854
113
Če že obtožuješ nekoga, moraš biti sam brezmadežen, kar pa nobena vlada do sedaj ni bila. Kdo ali kateri so več škode naredil je brezpredmetno, ker vsi ti isti se že svaljkajo na oblasti zadnjih 30 let, in delajo samo šov za rajo.
Kateri pa se največ hvalijo in druge obtožujejo? Aja sj smo meli prelet letal, covida ni.

Klicanje trojke pa je zame samo dokaz nesposobnosti. In kaj bi trojka naredila v Sloveniji?
Ja saj pa smo neposobni. Ali se tebi mogoce zdi, da smo sposobni?

Sposoben je en clovek z manjkom morale izkljucno zase, v ekipi pa tezko, razen, ce so isti volkovi v tropu.
Po vecini pa smo zanic. Ja, meni se pac zdi, da ce bi prisli (3) in malo pregledali, kaj svetovali, da bi blo mogoce bolje za nas.
In ja, mi bi delali vse kontra, tako kot so naredili Islandci, ampak mi smo Slovenci in je slo vse v qrac.
Bratuskova pa se hvali v vsakem intervjuju, da je ni sram.