Janez Janša predsednik SLO vlade

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
21.234
2.899
113
Failanje levih "novih obrazov" je agitprop kontinuitete, da se ohrani na oblasti (da ohrani zveste mazohiste).
Da, to je način ohranjanja "našistov" ali kako se že reče. In to je konkreten problem veliko večjega obsega kot si nekateri mislijo. Sploh, ko pogledaš koliko failov je bilo tako sproduciranih s kvazi leve in koliko s kvazi desne, vedno pa ta kratko potegne država in mi.

V resnic je pa še Bratuškin mandat perla v primerjavi z epizodo "Jajo kliče trojko".
To bo to ja. Prav perla. V bistvu ji lahko kar čestitamo.

• Všeč mi je
Reactions: superfly

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
1.705
551
113
Da, to je način ohranjanja "našistov" ali kako se že reče. In to je konkreten problem veliko večjega obsega kot si nekateri mislijo. Sploh, ko pogledaš koliko failov je bilo tako sproduciranih s kvazi leve in koliko s kvazi desne, vedno pa ta kratko potegne država in mi.

To bo to ja. Prav perla. V bistvu ji lahko kar čestitamo.
Katere pa ti voliš?

Demz

Guru
15. avg 2010
11.380
1.963
113
Lej, Matej, pameten kolikor si.

V tridesetih letih smo izprobali že kar nekaj garnitur, vemo kaj je Peterle zayebal, kaj je Drnovšek zayebal, kaj je Bajuk zayebal, kaj je Rop zayebal, kaj je Janša zayebal, kaj je Pahor zayebal, kaj je Bratušca zayebala, kaj je Janša ponovno zayebal, kaj je ... bla bla bla ... , Šarec zayebal,

Zakaj greš še enkrat branit svojega diktatorčka? Jaz sem imel v mladosti mamo, ki je po horoskopu devica (je še živa hvalabogu in jo zdajle še posebno čuvamo), me je že v rani mladosti popolnoma odvadila po želji za kakršno koli diktaturo. Tule vas je pa kar nekaj, ki ste imeli ... kako se že reče ... bolj mlačne mame? :p

Demz

Guru
15. avg 2010
11.380
1.963
113
Ja - ne vem. Sem že nekajkrat opisal, zakaj ne Janši.
Težava je samo v dejstvu, ker protikandidata enostavno ni.

Seveda ga ni, kdo bo pa tako nor, da bo šel v tej zmešnjavi zakonodaje veslati proti toku? Kdor gre danes v politiko, je popolnoma jasno, da gre zaradi osebne koristi. Ki jo prav danes ta zakonodajna zmešnjava brez nadzora omogoča.
Ampak ravno to je popolnoma zgrešeno. Vsak javni delavec bi še posebno moral biti izpostavljen glede rezultatov svojega dela. Ker je zaščiten od vseh strani, od zgoraj in spodaj, plačan bo pa prav tako če kaj naredi ali pa nič. :bonk:

Tako nekako.

Demz

Guru
15. avg 2010
11.380
1.963
113
To je to. :zmaga:
Zakaj bi se torej drenjal tam gor med konjoslavi? Ali jih kakorkoli poveličeval, če pa vem da so vsi iste baže :confused:

Vsak moj podpis na volitvah namreč da legitimnost temu "konjoslavu" za legalno haranje po ostalinah naše nekoč zelo lepo cvetoče dežele.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
21.234
2.899
113
To je to. :zmaga:
Zakaj bi se torej drenjal tam gor med konjoslavi? Ali jih kakorkoli poveličeval, če pa vem da so vsi iste baže :confused:
Ja za nujnoprepotreben narodov blagor, kakopak. Ampak najdi ti takšnega mučenika če je pa "vsem" jasno, da je to lahko najmanj političen samomor, če ne kar direktno samomor oz. izzivanje kakšnega pijanega jagra.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
21.234
2.899
113
Da si obkrožil Tonina te pa ni sram? :evil:
Me je. Sram me je, da me je vse skupaj pripeljalo do tega, da moram dat glas nekomu, ki uradno verjame v pravljice, ker sem že prej tolikokrat nasedel praznim obljubam. Ampak kaj nej? Če ne grem na volitve moram biti pa tiho dokler se kot res kompletna družba ne odločimo zignorirat volitev. Posledično poizkušam izbrati najboljo slabo izbiro kar je pa tudi po svoje fail.

• Všeč mi je
Reactions: navlixx

Demz

Guru
15. avg 2010
11.380
1.963
113
Kaj ti nuca? Bodo pa volilno zakonodajo spremenili tako, da bo šlo skoz. Tako kot tisti referendum o lezbijkah, ki je uspel, pa je imel samo 10% udeležbo :valjamse:

cappy

Guru
8. apr 2010
3.788
1.226
113
ej no ta bo pa res nov obraz™! ziher me ne morejo spet nategnit!

instant kult osebnosti (kot smo ga doživeli zadnjih nekaj volitev) pač ne deluje. politika se ne gradi na tak način.
prej bi volil levico ki gradi politiko (kljub temu da je precej zgrešena za moje poglede z redkimi izjemami) kot pa instant stranke raznih 24ur in mladina projektov (in ostalih "čist nevtralnih" medijev).

Demz

Guru
15. avg 2010
11.380
1.963
113
Na ta način pa tudi ne, da daš na prestol okorelega in preizkušenega kriminalca (so ga avstrijci razkrinkali in dokazali, naši imajo pa kar 30 let že blind očala gor).

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
1.705
551
113
Tale logika mi ne gre, ker ne bom volil novih obrazov, ker so verjetno pokvarjeni kot ostali ali pa so nastavljeni od takih, zato bom raje volil in zagovarjal že preizkušene in dokazane.

Mimgrede bi bla NSI ena čist normalna stranka, če bi se bolj zase postavla in se ne bi tolk udninjala SDS-u, ki jo, kot se je že en njihov minister slikovito v preteklosti izrazil, reže kot salamo.

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
1.705
551
113
kolk pa mora bit minimalno volilna udeležba, da so volitve veljavne in legitimne?

Ker tko kot je je pat pozicija, ne vem kako streznit tole politiko in jo iztrgat iz rok kvazi elit, ker revolucija in nasilje mi nista pri srcu.

ferdo

Guru
3. sep 2007
5.195
1.058
113
Ljubljana
hmpg.net
saj kar pravi mojca drži, ampak zavedaj se, da so sedaj izredne razmere. A če bi granate pa bombe letele naokrog bi tud upošteval pa limal mojco gor? Jeb*ga, ta virus bo pač treba prežvet na malo bolj ortodoksennačin. Lahk pa upoštevaš mnenje da to kar janez dela ni prav in delaš kontra...zna biti učinkovito, posebej če si šibkejšega zdravja, naveličan trenutnega življenja ali pa bi rad državi kako delovno mesto, pa penzijo prišparal
Ali v vojnem času, ko padajo bombe, lahko povsem suspendiramo človekove pravice?
Nurnberški procesi pravijo da ne. Prav tako trdijo enako potomci kolaboracije pri nas. PA je bil to primer nekajletne totalne vojne.

Tu pa govorimo o nekajtedenskem "izrednem" stanju, pa se že nekateri strinjate, da se določene pravice vzamejo.

• Všeč mi je
Reactions: navlixx

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
21.234
2.899
113
Ali v vojnem času, ko padajo bombe, lahko povsem suspendiramo človekove pravice?
Nurnberški procesi pravijo da ne. Prav tako trdijo enako potomci kolaboracije pri nas. PA je bil to primer nekajletne totalne vojne.

Tu pa govorimo o nekajtedenskem "izrednem" stanju, pa se že nekateri strinjate, da se določene pravice vzamejo.
Odlična primerjava :zmaga: