Janez Janša predsednik SLO vlade

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
367
225
43
Ni se še čisto de-indoktrinirala javnost, ampak zdi se, da grejo stvari v pravo smer, da dobimo na naslednjih volitvah ustavno večino in nehamo z neumnostmi.
EvTc2ANWQAEkOxe.jpeg

Gavran

direktor!
22. jul 2007
5.707
1.419
113
Nuku`Alofa

A to rihtajo osnovo da bodo lahko sodili tistemu ki je "grozil" fujonki?

Gavran

direktor!
22. jul 2007
5.707
1.419
113
Nuku`Alofa
Ne si želet ustavne večine, ne na eni ne na drugi strani.
Edina nujna ustavna sprememba je sprememba volilnega sistema, da se ne more zgoditi neumnost da je v parlamentu nekdo s 400 glasovi, zunaj pa nekdo s 3000

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
9.484
2.292
113
Ne poznate zgodbe? Mediana je naredila anketo, rezultati so bili so bili, kot je bilo objavljeno zgoraj (NSi drugi itd...). POP TV, ki je bila naročnik te ankete, rezultatov ni objavila (čeprav je bil čas za njihovo mesečno anketo) in so naročili še eno anketo, to že malo bolj stran od pušione v DZ. In to so sedaj objavili.

• Všeč mi je
Reactions: 8888
2. okt 2007
1.994
867
113
tista prva ne more biti originalna, saj imajo eni prevelik skok (npr. SNS ali pa SMC), ki se gibljejo bolj pri dnu. Za NSi bi še nekako rekel, ampak je tudi malo preveč, da so naenkrat druga stranka, čeprav bi morali, po mojem mnenju, biti na prvem mestu....

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
367
225
43
tista prva ne more biti originalna, saj imajo eni prevelik skok (npr. SNS ali pa SMC), ki se gibljejo bolj pri dnu. Za NSi bi še nekako rekel, ampak je tudi malo preveč, da so naenkrat druga stranka, čeprav bi morali, po mojem mnenju, biti na prvem mestu....

Prevelik skok relativno na kaj, na prejšnjo fejk anketo? Za te POPove ankete velja nenapisano pravilo, da desnim strankam dodaš 40%, leve pa deliš z 2 in dobiš dejansko stanje. Pejt pogledat njihove ankete pred volitvami 2018.

2. okt 2007
1.994
867
113
Prevelik skok relativno na kaj, na prejšnjo fejk anketo? Za te POPove ankete velja nenapisano pravilo, da desnim strankam dodaš 40%, leve pa deliš z 2 in dobiš dejansko stanje. Pejt pogledat njihove ankete pred volitvami 2018.

koliko te plačujejo v kleti za "prisilno pranje možganom" nam na forumu... saj ti nihče več ne naseda, razen par vernikov 123,....

tudi 2018 je NSI imela manjšo podporo, predvsem pa procentualno je prevelika rast za tri omenjene stranke (NSi, SMC, SNS,...). Predvsem SMC izgublja, ne da bi pridobivala, SNS pa tudi nič takšnega ne naredi, da bi procenti kar tako rasli.

• Haha
Reactions: tomi