Janez Janša predsednik SLO vlade

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
24.859
5.724
113

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
24.859
5.724
113
Aja aja, pol je bil hec in ne kaj drugega, da si me označil za prvega twiteraša ter da si lajk spremenil v čestitko zaradi odlične angleščine, v bistvu sem pa pisal v slovenščini. Ja kul no, samo da smo razčistili. :zmaga:

Škoda samo, da je bil še vedno fokus na slovnici in ne na dejanskemu (ja, slovnično napačno) spisanemu sporočilu. Lahko bi se še naprej malo pohecal in demantiral navedbe dejanskega prvega twiteraša Janše :D

bizi

Guru
21. nov 2007
17.749
2.258
113
Kočevska
Aja aja, pol je bil hec in ne kaj drugega, da si me označil za prvega twiteraša ter da si lajk spremenil v čestitko zaradi odlične angleščine, v bistvu sem pa pisal v slovenščini. Ja kul no, samo da smo razčistili. :zmaga:

Škoda samo, da je bil še vedno fokus na slovnici in ne na dejanskemu (ja, slovnično napačno) spisanemu sporočilu. Lahko bi se še naprej malo pohecal in demantiral navedbe dejanskega prvega twiteraša Janše :D
Kolikor se spomnim, so Janšo zaprli zaradi posedovanja ukradenega vojaškega dokumenta in ne ker bi se boril za svobodo tiska. :fredi:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
24.859
5.724
113
No tole mi je že bolj smiselno kot obešanje na slovnične napake tujega jezika :zmaga:

Pa si dal zdaj šalo na stran in pišeš resno ali se še vedno hecaš? :D

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
24.859
5.724
113
Ok pri nas smo bolj humani in placamo za lethal injekcijo :D

Morda kje v mestih pa še to ni nujno. Še vedno je prav prevečkrat v igri lopata ali pa vreča, ki leti v vodo ali pa v smetnjak. Kdaj pa taka vreča ali pa kartonasta škatla konča tudi pred vrati kakšnega zavetišča.

bizi

Guru
21. nov 2007
17.749
2.258
113
Kočevska
No tole mi je že bolj smiselno kot obešanje na slovnične napake tujega jezika :zmaga:

Pa si dal zdaj šalo na stran in pišeš resno ali se še vedno hecaš? :D
Sedaj se pa nič ne hecam, ker je to dejstvo. V osemdeset letih oblast ni več zapirala piscev njim neprijetnih besedil, temveč so raje zaplenili medij. Janša je bil pa res aretiran zaradi posedovanja ukradenega tajnega vojaškega dokumenta. Zaradi tega bi človeka tudi danes aretirali.
Roška pa v principu ni bila zaradi Janše, temveč zaradi sojenja v tujem jeziku. Če bi takrat vojska stopila korak nazaj in organizirala sojenje v slovenskem jeziku, se Roška ne bi zgodila. JBTZ so bili samo simbol tega upora. Vsak dan po službi sem tudi jaz visel na Roški in ne maram, da kdo misli, da je bilo to zaradi Janše.

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
379
236
43
Sedaj se pa nič ne hecam, ker je to dejstvo. V osemdeset letih oblast ni več zapirala piscev njim neprijetnih besedil, temveč so raje zaplenili medij. Janša je bil pa res aretiran zaradi posedovanja ukradenega tajnega vojaškega dokumenta. Zaradi tega bi človeka tudi danes aretirali.
Roška pa v principu ni bila zaradi Janše, temveč zaradi sojenja v tujem jeziku. Če bi takrat vojska stopila korak nazaj in organizirala sojenje v slovenskem jeziku, se Roška ne bi zgodila. JBTZ so bili samo simbol tega upora. Vsak dan po službi sem tudi jaz visel na Roški in ne maram, da kdo misli, da je bilo to zaradi Janše.

ni treba, da ti je zdaj nerodno, takrat so vsi nosili njegove slike po Roški, ni sramota, da ste ga imeli na ustnicah, vzgojeni ste bili v kulte osebnosti, to se je začelo spreminjati šele po Depali vasi, ko se je začela kampanja demonizacije, ki traja še danes, na slikah vernikov so ga zamenjali pa "novi obrazi".

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
26.299
1.830
113
blizu močvirne prestolnice
In potem mladi iz sd dajo sebi avtogol
1614312549012.png