Janez Janša predsednik SLO vlade

igiNo1

Fizikalc
24. feb 2018
410
161
43
Še dobro, da je Mojca lani dobila še en pet letni mandat, ker sedaj kar po vrsti zamenjujejo kadre.

• Všeč mi je
Reactions: jonny77

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
31.440
1.626
113
Korel je pa zastopal : Pazi, eno tretjino državljanov ! Tistih, najranljivejših. :fredi:

(Mladci morda pravite, da jih ni škoda in naj čim prej pocrkajo. Pa ni res ! Oni so vam gnezdo znosili skupaj, vi danes samo harate - dokler ne bo gnezdo spustilo)

Zato se nikar ne napihuj!
No no...

Jaki državljani.....oz že rahlo senilni da jih je uspel 10+ let zapovrstjo mobilizirat na isto obljubo o 1000e pokojnine....pa to nikoli sprovest...

Iz tudi zarad te senilne 1/3 smo kjer smo....

• Všeč mi je
Reactions: navlixx

Kamele0N

Osebje foruma
23. jul 2008
31.440
1.626
113
Ampak lej....takih je samo 20%......1/3 še zmer rula :p

superfly

Majstr
12. feb 2008
845
253
63
No no...

Jaki državljani.....oz že rahlo senilni da jih je uspel 10+ let zapovrstjo mobilizirat na isto obljubo o 1000e pokojnine....pa to nikoli sprovest...

Iz tudi zarad te senilne 1/3 smo kjer smo....
Povprečen mladič, poln idej, željan sprememb na bolje, neobremenjen z ideologijo, je običajno liberalec, t.i. levičar. Ta isti mladič, ko bo dal ~40 let delovne dobe skoz, mogoče doživel penzjon, bo postal konzervativec, t.i. desničar. Starejši ne marajo preveč sprememb, radi bi da vse ostane tako kot je. Posledično raje volijo politike, ki jim to obljubljajo - konzervativne stranke, desnico. Povečini bi tako današnji penzionisti volili SDS in pa NSi. Ampak... Eni obujajo domobranstvo, druge pa vodi Tonin...

Ostane le še "Stranka penzionistov", ki jih vsakič znova nategne na iste fore.

• Všeč mi je
Reactions: navlixx

Kamele0N

Osebje foruma
23. jul 2008
31.440
1.626
113
Lepa....ne rečem da ni možna...

Povprečnega mladiča žejnega sprememb in polnega idej v mladosti in doktrini rajo...mogoče če je potrebno.pošljejo na goli otok če se jim upira ali pa ga kako drugače prisilijo (ni služb zanj)....skratka ubijejo voljo v njem z represijo....

V mladosti mu zaradi mladosti in sistema tako od sanj ostaneta proletariat in KPS stranka (z mogoče 2ma niansama).... Po 40letih delovne dobe pa mu brez razmisleka sledi voljenje penzionosticne stranke...saj so se tja transformira Li znani obrazi in njegove mladosti....samo da tokrat z kvazi "demokratsko" etiketo...

Demz

Guru
15. avg 2010
11.385
1.963
113
Ne bit pikolovski. Lahko bi napisal tudi 1/2,84 razmerje, ali pa 1/3,386 .
Brezveze. Ena tretjina prebivalstva je penzionistov, ena tretjina delovnih, ter ena tretjina otrok, učencev, invalidov, ... sončnih. Sončnih je vedno bilo okoli 5%.

Kamele0N

Osebje foruma
23. jul 2008
31.440
1.626
113
Ok, ne vem al ti ne zastopiš al jaz, tale matenatika mi ne gre. 1/3 je cca 33,3333% in bi morala bit večja odtistih 16-20%. Po tej logiki bi potem moral imet DESUS kar nekaj poslancev več od SDS-a.
Logika je da ima DeSUS večje volilno telo ki nam ga vsakič rukne v vlado kjer dela zbrko....in to od ljudi ki so svoje že od....delali :) ki so po vsej logiki v svojem produktivne obdobju življenja povedal kar so za povedat imeli....zato pa so sedaj upokojeni....da uživajo te sadove svojega produktivnega dela življenja ne da mešajo meglo na političnem parketu....

Tko bi moralo bit po pe esu.... Ampak pri nas nič ni tako...

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
1.706
551
113
Povprečen mladič, poln idej, željan sprememb na bolje, neobremenjen z ideologijo, je običajno liberalec, t.i. levičar. Ta isti mladič, ko bo dal ~40 let delovne dobe skoz, mogoče doživel penzjon, bo postal konzervativec, t.i. desničar. Starejši ne marajo preveč sprememb, radi bi da vse ostane tako kot je. Posledično raje volijo politike, ki jim to obljubljajo - konzervativne stranke, desnico. Povečini bi tako današnji penzionisti volili SDS in pa NSi. Ampak... Eni obujajo domobranstvo, druge pa vodi Tonin...

Ostane le še "Stranka penzionistov", ki jih vsakič znova nategne na iste fore.
Lahko da je delno res kar pišeš.

Imam dva upokojenca doma, pa da razložim njuno logiko volitev:
- SD ne volita že odkar je Pahor prevzel to stranko in pravita da je to starnka, ki je za koristi svojega kroga ljudi prodala načelnost in program
- SDS ne volita ker po njuni logiki fura nek napol Hitlerjev koncept delovanja, ker stranka vnaša razdor in strah v družbo, konstantno išče napake drugih in jih potencira sama pa dela enako, pa domobrance tud ne marata.
- DESUS, po njuno take stranke sploh ne bi smelo bit na parketu, ker da bi upokojenci krojili prihodnost mladim jim ni logike, upokojenci bi morali biti, in bi bili, močnejši če bi se morale normalne stranke ukvarjat z njihovimi interesi, tako pa so vsi roke dvignili od njih ker pravijo, saj imate DESUS s tistimi 5% pa naj poskrbi za vas.
- NSI stranka ki ima čudno zgodovino, je ne marata od vseh kolobocij, z Podobniki, Buti, združevanji in razpadi. Glede na to da sta precej po raznoraznih sejmih, tud kmetijskih, hodila in videla obnašanje veljakov teh kao kmečkih strank, jim je se vse priskutilo. Čeprav priznata, da trenutno ima ta stranka, enga bolših programov, vendar za njo ne glasujeta, ker pravita da je ta stranka le podaljšek SDS-a.
- o Zmagotu škoda besed

Kaj ostane ponavad neke nove alternative. Staro je zanju že izpeto, dokazano oporečno, in tolk sta že pr seb, ko pravita da volk dlako menja ostalo pa ostaja enako.

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
1.706
551
113
Logika je da ima DeSUS večje volilno telo ki nam ga vsakič rukne v vlado kjer dela zbrko....in to od ljudi ki so svoje že od....delali :) ki so po vsej logiki v svojem produktivne obdobju življenja povedal kar so za povedat imeli....zato pa so sedaj upokojeni....da uživajo te sadove svojega produktivnega dela življenja ne da mešajo meglo na političnem parketu....

Tko bi moralo bit po pe esu.... Ampak pri nas nič ni tako...
Kakor obrneš po tej logiki bi moral bit DESUS najmočnejša in največja stranka v Sloveniji, pa ni.

Gonzo

Guru
1. sep 2007
5.027
545
113
EU
Koliko jaz poznam sodelavce, ki so sedaj v penziji, vsi so SDS - ovci.
Zanimivo je da to prikrivajo, ker jim je nerodno priznati. Tako, da od vseh penzionistov, je mogoče ena tretjina Karelovih, ostali so razpršeni po drugih strankah.

Demz

Guru
15. avg 2010
11.385
1.963
113
Lahko da je delno res kar pišeš.

Imam dva upokojenca doma, pa da razložim njuno logiko volitev:
- SD ne volita že odkar je Pahor prevzel to stranko in pravita da je to starnka, ki je za koristi svojega kroga ljudi prodala načelnost in program
- SDS ne volita ker po njuni logiki fura nek napol Hitlerjev koncept delovanja, ker stranka vnaša razdor in strah v družbo, konstantno išče napake drugih in jih potencira sama pa dela enako, pa domobrance tud ne marata.
- DESUS, po njuno take stranke sploh ne bi smelo bit na parketu, ker da bi upokojenci krojili prihodnost mladim jim ni logike, upokojenci bi morali biti, in bi bili, močnejši če bi se morale normalne stranke ukvarjat z njihovimi interesi, tako pa so vsi roke dvignili od njih ker pravijo, saj imate DESUS s tistimi 5% pa naj poskrbi za vas.
- NSI stranka ki ima čudno zgodovino, je ne marata od vseh kolobocij, z Podobniki, Buti, združevanji in razpadi. Glede na to da sta precej po raznoraznih sejmih, tud kmetijskih, hodila in videla obnašanje veljakov teh kao kmečkih strank, jim je se vse priskutilo. Čeprav priznata, da trenutno ima ta stranka, enga bolših programov, vendar za njo ne glasujeta, ker pravita da je ta stranka le podaljšek SDS-a.
- o Zmagotu škoda besed

Kaj ostane ponavad neke nove alternative. Staro je zanju že izpeto, dokazano oporečno, in tolk sta že pr seb, ko pravita da volk dlako menja ostalo pa ostaja enako.
Tvoja tastara sta modra in izkaljena. Nategnejo te enkrat, dvakrat, potem se ti pa priskuti. Razen SDS-ovcem. Ti so pa mazohisti. Prav uživajo, ko jih nekdo nateguje. :p

• Všeč mi je
Reactions: superfly

Kamele0N

Osebje foruma
23. jul 2008
31.440
1.626
113
Koliko jaz poznam sodelavce, ki so sedaj v penziji, vsi so SDS - ovci.
Zanimivo je da to prikrivajo, ker jim je nerodno priznati. Tako, da od vseh penzionistov, je mogoče ena tretjina Karelovih, ostali so razpršeni po drugih strankah.
Se nanaša tudi na Demz ov odgovor pod tabo...

Gre pa za splošno indoktrinacijo....družbeno...

Mel sodelavca ki se piše Janša....in bil je kolektiv po večini južno od Kolpe....seveda so se vsi po vrsti začeli vtikat v njegov priimek (nista v sorodu) in ker se ni znal zdistancirat od te bagre je 1x še bleknil da pa ja je bolj za Janšo....the rest is history....

McGiver

Guru
14. avg 2009
9.737
1.846
113
gre za dotično prinčipeso umetnico, ki namesto, da bi šla kelnart ali pa prosila ta stare, če se ji ni izšlo rajši prosjači... in takih ni malo samo, da so bili mogoče malo manj požrešni in samozavestni pa se rajši napajajo samo iz naslova ministrstva za kulturo danes pa so njihovi facebooki polni iniciativ gremo s slikami okoli parlamenta ipd... ugotovili so da je vrag vzel šalo in tokrat iz dveh koncev... in mimogrede, da ne bo pomote nimam nič proti umetnikom, podpiram jih tudi z družinskim abonmajem samo nekateri se bodo morali naučit, da brez dela ni jela... tako kot ni dnarja za slabga fuzbalerja tako ni dnarja za zanič kulturnika
Wana be star:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
21.259
2.906
113
Nategnejo te enkrat, dvakrat, potem se ti pa priskuti. Razen SDS-ovcem in vsem zvestim volilcem novih levih obrazov, ki potem failajo en bolj kot drug. Ti so pa mazohisti. Prav uživajo, ko jih nekdo nateguje. :p
Sem si dovolil še malce dopolnit :nazdravje:

Ja, državljan Miha tako
državljanka Mojca pa, bejš no bejš podobno : https://www.ip-rs.si/novice/epidemija-ne-sme-biti-razlog-za-ukinitev-ustavnih-pravic-1178/

samo Miha ne obstaja, Mojca je pa v real lifu Mojca Prelesnik, univ. dipl. prav., informacijska pooblaščenka

saj kar pravi mojca drži, ampak zavedaj se, da so sedaj izredne razmere. A če bi granate pa bombe letele naokrog bi tud upošteval pa limal mojco gor? Jeb*ga, ta virus bo pač treba prežvet na malo bolj ortodoksennačin. Lahk pa upoštevaš mnenje da to kar janez dela ni prav in delaš kontra...zna biti učinkovito, posebej če si šibkejšega zdravja, naveličan trenutnega življenja ali pa bi rad državi kako delovno mesto, pa penzijo prišparal