Janez Janša predsednik SLO vlade

bizi

Guru
21. nov 2007
17.749
2.258
113
Kočevska
Odlična angleščina našega prvega tviteraša, profesionalno lektorirana :zmaga:

Screenshot_20210224-181549_Dnevnik.jpg

• Haha
Reactions: kajpace

msenjur

Guru
11. sep 2007
18.735
1.901
113
Potem praviš, da so koši Luke Dončiča dejansko koši Luka Dončiča, da lektorji v medijih pojma nimajo o slovnici?
A nisi že za nickom skrit?

ne vem o kaksnih lukovih kosih govoris. dej en primer...

in kot kopriva lahko kozla glih karkoli ji pase, medtem ko se pod uradnim nickom dela fino in prijazno. to je prednost dvojnega profila. da na ven zgleda kotena uglajena gospa, znotraj je pa navadna oprana koza.

jest ne pisem pod nickom eno, pod imenom pa drugo.

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
379
235
43
ne vem o kaksnih lukovih kosih govoris. dej en primer...

in kot kopriva lahko kozla glih karkoli ji pase, medtem ko se pod uradnim nickom dela fino in prijazno. to je prednost dvojnega profila. da na ven zgleda kotena uglajena gospa, znotraj je pa navadna oprana koza.

jest ne pisem pod nickom eno, pod imenom pa drugo.

maš kak citat tega dr. Jekylla in mr. Hyda, da vidimo to razliko med Jerajevo in Koprivo, ki jo opisuješ? Ker kolikor sem bral, ji nihče niti ne očita, da je na katerem od profilov napadala nič hudega sluteče medije, trdijo zgolj to, da poslanka ne sme imeti anonimnega profila. Oz. lahko ga ima, samo dobiti je ne smejo.

In btw, kaj je večji greh, da ima Jeraj anonimni profil, ali to, kar je naredila Bratuška, ki si je izmislila Marto Kocijančič, nekje ukradla še fotko in potem lajkala svoje objave? O čemer seveda ne piše nihče razen Požarja.

• Všeč mi je
Reactions: brane_new

cappy

Guru
8. apr 2010
5.741
2.591
113
maš kak citat tega dr. Jekylla in mr. Hyda, da vidimo to razliko med Jerajevo in Koprivo, ki jo opisuješ? Ker kolikor sem bral, ji nihče niti ne očita, da je na katerem od profilov napadala nič hudega sluteče medije, trdijo zgolj to, da poslanka ne sme imeti anonimnega profila. Oz. lahko ga ima, samo dobiti je ne smejo.

In btw, kaj je večji greh, da ima Jeraj anonimni profil, ali to, kar je naredila Bratuška, ki si je izmislila Marto Kocijančič, nekje ukradla še fotko in potem lajkala svoje objave? O čemer seveda ne piše nihče razen Požarja.
rtv je ziher pisal.
nisem sicer pogledal ampak jim zaupam. dam roko v ogenj da so nepristranski.

• Haha
Reactions: Gavran

bizi

Guru
21. nov 2007
17.749
2.258
113
Kočevska
Gavran in Tomi sta že čestitala prvemu twiterašu za odlično angleščino, saj vsak Janšev vernik ve, kaj je želel, kljub vsebinskim napakam, napisati. :nazdravje:

bizi

Guru
21. nov 2007
17.749
2.258
113
Kočevska
Kaj sem se zlagal? Da se strinjata s tem, da če ne najdeš argumentov za vsebino, iščeš slovnične napake? In to v twitu, kjer je vsaka druga beseda in stavčna zveza narobe napisana?

tomi

Guru
1. sep 2007
12.915
2.882
113
36
MB
da sem komurkoli kaj všečkal, in to delaš neprestano.

ajde, če si prepričan v svoje besede.

jaz dam svoje tw geslo tretji osebi, pa lahko gre pogledat zadeve.

zdaj ti trdiš da VEDNO dvignem rokico, se pravi da lajkam vse, bomo najdli en tool da najdemo število twitov janše.

če sem res lajkal 100 % njegovih tw, dam 10k za dobrodelno organizacijo po tvoji izbiri.
če je med 50-100 % dam 5k
če je med 10- 50 dam 3k
če je manj kot 10 % priznaš da si lažnivec.
če je do 10 % priznaš da si lažnivec, v podpis si daš da je tito morilec, pa dodamo ti oznako, kot na twiterju, da tvojih postov ni za resno jemat, ker so pogosto lažnjivi.
za titulo ti damo pa krumplasti vanč

si za?

• Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Denis in seba81

bizi

Guru
21. nov 2007
17.749
2.258
113
Kočevska
da sem komurkoli kaj všečkal, in to delaš neprestano.

ajde, če si prepričan v svoje besede.

jaz dam svoje tw geslo tretji osebi, pa lahko gre pogledat zadeve.

zdaj ti trdiš da VEDNO dvignem rokico, se pravi da lajkam vse, bomo najdli en tool da najdemo število twitov janše.

če sem res lajkal 100 % njegovih tw, dam 10k za dobrodelno organizacijo po tvoji izbiri.
če je med 50-100 % dam 5k
če je med 10- 50 dam 3k
če je manj kot 10 % priznaš da si lažnivec.
če je do 10 % priznaš da si lažnivec, v podpis si daš da je tito morilec, pa dodamo ti oznako, kot na twiterju, da tvojih postov ni za resno jemat, ker so pogosto lažnjivi.
za titulo ti damo pa krumplasti vanč

si za?
Nisem pisal o všečkanju na tw, ki niti nimam, temveč o všečkanju na alterju. :fredi:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
24.858
5.724
113
Nisem pisal o všečkanju na tw, ki niti nimam, temveč o všečkanju na alterju. :fredi:

Gavran in Tomi sta že čestitala prvemu twiterašu za odlično angleščino, saj vsak Janšev vernik ve, kaj je želel, kljub vsebinskim napakam, napisati. :nazdravje:

Lajkan je bil moj post #5.372, ki izpostavlja nezmožnost argumentiranega zavračanja napisanega v tweetu in se namesto tega z namenom spreobračanja pozornosti raje fokusira na slovnične napake ampak jaz nisem twiteraš tako da je to moralo leteti na tweet Janše ali si jaz pač kaj narobe razlagam?