Janez Janša predsednik SLO vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
9.810
3.233
113
Janša mi nikol ni bil in mi nikol ne bo, sam kokrkol obrneš, tole s Kordišem in prostorom v kliniki v Avstraliji, je bil vrhunsko odmerjen sarkazem, Luka Mesec je pa nasedel ko majhen mlečnozobi paglavec. K otrok k izgubi partijo črnega Petra.

sajkek

Guru
16. mar 2008
23.971
2.129
113
Janša mi nikol ni bil in mi nikol ne bo, sam kokrkol obrneš, tole s Kordišem in prostorom v kliniki v Avstraliji, je bil vrhunsko odmerjen sarkazem, Luka Mesec je pa nasedel ko majhen mlečnozobi paglavec. K otrok k izgubi partijo črnega Petra.
true, verjetno niti ni razumel.
Janša bi dobro prosperiral na Alterju. mogoče je celo prijavljen.

jest5

Guru
18. avg 2007
19.942
1.866
113
En kup bla, bla, bla na linku od reporterja.
Še vedno pa se nisi izjasnil v čem je vzornik za njih.

sandra

Majstr
10. dec 2007
2.399
408
83
Kordiš paše kvečjemu za šank tega diskača od koder opazuje dogajanje, otresa gobec, ne naredi ničesar in fehta za pijačo.
Jezen je ker je policijska in gostilne zaprte. Party animal.
Glede na Mesecovo frizuro pričakujem da frizeraj nebo odprtl vsaj do julija ? Pa nekam siv je ratal.

brane_new

Guru
10. feb 2008
6.571
946
113
Pussy, javi se. Še nekomu ne paše Kordiševa frizura;)
JJ v koaliciji ali opoziciji. Vsak bo d njega dobil svoje. Je že in še bo:)
Jaz sem JJ, vsi smo JJ.

tomi

Guru
1. sep 2007
12.622
2.620
113
36
MB
Še enkrat, ker nekateri mislijo, da ni blo res.

Če si vsaj malo pošten, pa če se gre za kordiša, janšo, terčeka ali polnarja ali bilokaterega....predsednik bi tukaj moral dat odstranit govorca ven. Zaradi reda.
bi mogoče označli katerega rezidenčnega komunista, ki se je včeraj penil, da tole pokomentira?

al nismo pripravljeni na mentalno gimnastiko :D

Nzugu ml.

Fizikalc
3. jan 2021
192
126
43
V tem primeru ima Mesec popolnoma prav. PV se pa mora do poslancev vedno obnašati spoštljivo, pa če ga še tako provocirajo. Tako se pa PV obnaša cinično in arogantno do vsakega, ki ni v njegovem krdelu, njegovi verniki pa ploskajo vsemu, kar mu prileti iz ust. Še dobro, da je sedel, ker bi mu drugače zlezli naravnost v rit. Res upam, da kmalu spoka v sončni zahod.
"PV se pa mora do poslancev vedno obnašati spoštljivo, pa če ga še tako provocirajo."

Ma kje to piše? Spoštljivost je itak širok in zelo subjektiven pojem, ampak nikakor ne sodi v parlament, tam se mnenja morajo kresati in prav je, da poslanci zastopajo svoja z žarom in strastjo, absolutno nič hudega ni tudi, če je vse skupaj na meji incidenta, meja je samo fizično nasilje, pa še to se včasih prestopi celo v jedrni Evropi. Tudi vulgaren ni treba biti, žaljiv pa absolutno, to je del taktike, da nasprotnika sprovociraš, da ga premagajo emocije, da pokaže ljudem svoj pravi obraz, ne pa samo piarovsko podobo. Ker kaj pa sicer sploh imamo od milquetoast parlamenta in razprav poslancev brez barve, vonja in okusa, potem si lahko kar spoštljive dopise pišejo, sploh ne rabimo debat. Zato, ker trosite naokrog te spore politične korektnosti, imamo to, kar imamo zdaj, nič od nič, dolgčas na kvadrat, Bratuške, Fajone in Erjavce, najbolj retorično nenadarjeno generacijo politikov po Bleiweisu.

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

darkstar66

Fizikalc
1. apr 2013
696
182
43

bizi

Guru
21. nov 2007
17.293