Janez Janša predsednik SLO vlade

Demz

Guru
15. avg 2010
10.744
1.646
113
Nisem dal dobre primerjave.
Korel je čisto v redu, saj je bil edini branik med 1/3 penzionistov, ter 2/3 mladeničev, politično podpihnjenih in s polnimi jajci.

Korel je (vsaj zame) imel od vseh tam gor, še največja jajca. Jaz - Bogve ( ! ) , da jih ne bi nosil tja gor na tnalo :bonk: .

cappy

Guru
8. apr 2010
3.383
962
113
Nisem dal dobre primerjave.
Korel je čisto v redu, saj je bil edini branik med 1/3 penzionistov, ter 2/3 mladeničev, politično podpihnjenih in s polnimi jajci.

Korel je (vsaj zame) imel od vseh tam gor, še največja jajca. Jaz - Bogve ( ! ) , da jih ne bi nosil tja gor na tnalo :bonk: .
v oči pa vseeno noče/ne upa pogledat ko gre mimo. no, vsaj zdrdra nek "dobr dan". toliko o jajcih.

je bil pa spreten politik, to mu je za priznat.
toliko časa zdržat na položaju, kruzat med obema opcijama a obenem nikoli kriv za nič in v končni fazi tudi nič konkretnega naredit je umetnost.

Demz

Guru
15. avg 2010
10.744
1.646
113
Sej ne moreš !
Kako boš kaj naredil, sploh konstruktivnega, v tem izumetničenem slalomu? :nigladek:

Saj ne veš, kje se rep konča in gobec začne!

Korel je pa zastopal : Pazi, eno tretjino državljanov ! Tistih, najranljivejših. :fredi:

(Mladci morda pravite, da jih ni škoda in naj čim prej pocrkajo. Pa ni res ! Oni so vam gnezdo znosili skupaj, vi danes samo harate - dokler ne bo gnezdo spustilo)

Mater, ste eni trdi, otročji! Pa je čisto enostavno. Samo malce manj drena tam pod, v Trstenjakovih kleteh, pa malce več osnovne človeške kulture, tiste od babice, tiste ki je preverjeno najbolj prijela, pa bo.

Zato se nikar ne napihuj!

cappy

Guru
8. apr 2010
3.383
962
113
no napihuješ se edino ti.
kot pravi starec si itak na "sej se nč ne da nardit" - take mamo vsi najraj, res. super debata zagotovljena.
potem me kar avtomatsko daješ kot enega mladca ki sedaj že privošči starejšim smrt in to direktno iz trstenjakove kleti.

a potem res še pričakuješ neke normalne odgovore?

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

cappy

Guru
8. apr 2010
3.383
962
113
razmišljam sedaj o tvojem postu in vidim da nekateri pa tudi nimate več mej. eno je politično je*banje drugo je pa nekomu želeti smrt. ne boš vrjel, nobenemu ne želim smrti, tudi takim kot si ti ne.
od starejšega bi pa pričakoval malo več manir.
podlo.

Demz

Guru
15. avg 2010
10.744
1.646
113
Mah ... saj ne vem, kaj in koliko je naredil. Toda bil je pa dovolj trd, da je kar uspešno preživel toliko garnitur, kot zastopnik penzionistov. Penzionisti bomo pa naposled vsi, vsaj želimo si tako.

Meni se še ne mudi tako zelo, tudi burkle imam nastavljene, da ne bo Matilda kaj preblizu hodila, toda nikoli ne veš :oops:

Romzi

Guru
4. sep 2008
5.653
828
113
Dobrova pri LJ.
Plemeniti je pomoje preživel še več garnitur.
To je pravi recept za korito: skoz krulit da ti nekaj % kruležev sledi, nikoli ne dobit večine tj. ravno prav krulit, da te normalen človek ne bo volil.
Korito je pa zanjga ravno toliko široko kot za nekoga ki bi se potencialno celo utegnil potrudit za kako stvar.

netko

Majstr
25. jul 2007
4.766
498
83
Moj argument za navedeno trditev: "Vlada je z interventnim zakonom dolocila, da sami upravljajo s celotnim proracunom (10 milijard €). S tem so zaobsli nadzor s strani državnega zbora. Do nadaljnega tudi ne bo javljala na KPK (Komisijo za preprecevanje korupcije) podatke o porabi sredstev, ne bodo posodabljali podatkov o izvedenih transakcijah v aplikaciji ERAR, novinarje so skenslal."
Tvoj argument: "Volk iz sedem kozličkov te je očitno hudo zaznamoval za celo življenje"

Precej tipično za nekoga, ki strelja s praznimi naboji.
o katerem sprejetem zakonu govoriš in ali se trenutno ERAR posodablja?

Nazadnje urejeno:

netko

Majstr
25. jul 2007
4.766
498
83
To kar se je samo v Sloveniji obnovilo in zgradilo v povojni jugi danes še prebelit nismo sposobni.

Znamo pa naročat maske:
"Zavod za blagovne rezerve, ki ga vodi član SDS Anton Zakrajšek, spada pa pod okrilje ministrstva za gospodarstvo, jo je prejšnji teden podpisal s podjetjem MD Global Logistics iz Hoč.
Posel je vreden skoraj 10 milijonov evrov (brez DDV). Po pogodbi mora podjetje do konca tedna državi dobaviti 2,8 milijona mask tipa FFP2, ki nudijo učinkovito zaščito proti koronavirusu COVID-19. Za vsako masko bi torej država plačala 3,56 evra brez DDV."
kdaj je Anton Zakrajšek vstopil v SDS?

netko

Majstr
25. jul 2007
4.766
498
83
Nimaš kaj povedat. To je.

Zanima me pa, kdaj ste si prilastili tale forum? Takole po občutku - okoli leta 2012 ?
Ker do takrat je bila debata sproščena, od takrat pa samo še "politično" pobarvana, z jasno rumeno sds barvo. Pa - takrat se je začela tudi večina uporabnikov (tistih, konstruktivnih), umikati.

Mrš, prepaljenec zaslepljeni. :mad: Imamo osmico, ki odobrava samo tisto kar so gospot papež v Rimu objavili, ter vas nekoliko, ki pa odobravate samo janševe okrožnice :nigladek: .

Mi vas pa živimo! Amebe brez lastne pameti.
ti še sebe komaj živiš, zato bodi raje tiho...

Nazadnje urejeno:

Demz

Guru
15. avg 2010
10.744
1.646
113
ti še sebe komaj živiš, zato bodi raje tiho...
Ja, ampak vseskozi in še vedno brez pufov :fredi: .
Lahko ti zase tako rečeš? Glede na tvoje objave tule gor ( :valjamse: ) - lahko sicer trdiš tudi kaj podobnega, le da ti nihče pri pameti verjel ne bo. :valjamse:

Glede na to sem tisti, ki imam sveto pravico biti najglasnejši.

netko

Majstr
25. jul 2007
4.766
498
83
Ja, ampak vseskozi in še vedno brez pufov :fredi: .
Lahko ti zase tako rečeš? Glede na tvoje objave tule gor ( :valjamse: ) - lahko sicer trdiš tudi kaj podobnega, le da ti nihče pri pameti verjel ne bo. :valjamse:

Glede na to sem tisti, ki imam sveto pravico biti najglasnejši.
seveda tvoja beseda je sinonim za verodostojnost...
in verjemi jaz ga imam zato ker si ga lahko privoščim ti si ga očitno ne moreš, denar je že nekaj časa tako poceni, da ga je škoda imeti... seveda ti ne bo jasno o čem govorim

• Všeč mi je
Reactions: cappy

Oakey

Fizikalc
3. feb 2016
374
166
43
To kar se je samo v Sloveniji obnovilo in zgradilo v povojni jugi danes še prebelit nismo sposobni.

Znamo pa naročat maske:
"Zavod za blagovne rezerve, ki ga vodi član SDS Anton Zakrajšek, spada pa pod okrilje ministrstva za gospodarstvo, jo je prejšnji teden podpisal s podjetjem MD Global Logistics iz Hoč.
Posel je vreden skoraj 10 milijonov evrov (brez DDV). Po pogodbi mora podjetje do konca tedna državi dobaviti 2,8 milijona mask tipa FFP2, ki nudijo učinkovito zaščito proti koronavirusu COVID-19. Za vsako masko bi torej država plačala 3,56 evra brez DDV."
EDIT: ma penis te gleda, ne da se ukvarjat s tabo... pobrišem komentar

Nazadnje urejeno:

Oakey

Fizikalc
3. feb 2016
374
166
43
skoda. takoj ko zacnes z takim brezveznim zaljenjem "nasprotnika" postane tvoje mnenje in tvoj zapis nicvreden in nevreden kaksnega konkretnega odgovora.
se pravi, ko se žali desnico, desničarje, volilce desnice je vse ok. Ko se postavi ogledalo levici je pa vse narobe? Pa da ti slučajno ne delaš za Mladino?

msenjur

Guru
11. sep 2007
16.003
715
113
zeeeh... tolikorat ze napisano...

kako naj bo tvoje mnenje relavantvo, ce nasprotnika ponizujes in ga zalis.

kot da bi jest napisal "desnicarji kradejo. te te bele piz.de kradejo kjer je mozno."

a bos sploh pomislil, da mogoce je res kar govorim? ne bos, ane?

ce pa napisem "desnicarji kradejo. ze veckrat so jih ujeli z roko v kozarcu."

takole bos pa malo pomislil da je mogoce kaj res, ane?

o tem govorim, ce me razumes. nek nivo komunikacije mora bit.

• Všeč mi je
Reactions: Romzi

Demz

Guru
15. avg 2010
10.744
1.646
113
se pravi, ko se žali desnico, desničarje, volilce desnice je vse ok. Ko se postavi ogledalo levici je pa vse narobe? Pa da ti slučajno ne delaš za Mladino?
Ko bi vsaj bil desen ... pa si totalno lev, (tudi "lev" ne, saj nimaš plemenitih namenov) , tako kot domala vsa politična scena pri nas :bonk: . Samo da ste se skoncentrirali v dve rivalski struji :bonk: .
Ne - da je "tvoj problem", tvoj problem bo čez dvajset let, ko se boš ozrl nazaj. Buh ti požegnej, toda jaz osebno tega ne bom kar tako mirno gledal. :gorjaca:

Romzi

Guru
4. sep 2008
5.653
828
113
Dobrova pri LJ.
Ko bi vsaj bil desen ... pa si totalno lev, (tudi "lev" ne, saj nimaš plemenitih namenov) , tako kot domala vsa politična scena pri nas :bonk: . Samo da ste se skoncentrirali v dve rivalski struji :bonk: .
Ne - da je "tvoj problem", tvoj problem bo čez dvajset let, ko se boš ozrl nazaj. Buh ti požegnej, toda jaz osebno tega ne bom kar tako mirno gledal. :gorjaca:
Če povzamem, beli joški - rdeča rit :aplauz: