Janez Janša predsednik SLO vlade

cappy

Guru
8. apr 2010
4.453
1.751
113
meni je top da ste se levičarji začeli zanimat za ekonomijo ter da zdaj veste da denar ne pride iz "lufta".

dnar bomo že vrnil da smo pa vas izobrazil je pa neprecenljivo. sam poskrbte da boste to tudi svojim posvojenim otrokom (saj nimate slučajno lastnih?) povedali da ne bo potrebno te lekcije ponavljat.

haloski_pepek

Majstr
2. okt 2007
1.365
494
83
meni je top da ste se levičarji začeli zanimat za ekonomijo ter da zdaj veste da denar ne pride iz "lufta".

dnar bomo že vrnil da smo pa vas izobrazil je pa neprecenljivo. sam poskrbte da boste to tudi svojim posvojenim otrokom (saj nimate slučajno lastnih?) povedali da ne bo potrebno te lekcije ponavljat.
zakaj pa me z levičarjem primerjaš? :gorjaca: samo zato, ker ne podpiram velikega vodje??? res se mi smilite osebki, ki mislite, da je življenje samo belo/črno :sprasujemse:

cappy

Guru
8. apr 2010
4.453
1.751
113
zakaj pa me z levičarjem primerjaš? :gorjaca: samo zato, ker ne podpiram velikega vodje??? res se mi smilite osebki, ki mislite, da je življenje samo belo/črno :sprasujemse:
redko se zmotim ko koga "etiketiram" a naj ti bo, se danes posipam s pepelom. nisi slovenski levičar, si le še en nevtralen.
ti lahko rečem nevtralni pepek?

haloski_pepek

Majstr
2. okt 2007
1.365
494
83
redko se zmotim ko koga "etiketiram" a naj ti bo, se danes posipam s pepelom. nisi slovenski levičar, si le še en nevtralen.
ti lahko rečem nevtralni pepek?
nihče ne more biti nevtralen, ker vedno imaš neko mnenje, ki je nekomu všeč ali ne... pri tebi in 123 me moti, ker je nekdo takoj rdečkar, če se ne strinja s potezami velikega vodje

cappy

Guru
8. apr 2010
4.453
1.751
113
mogoče to velja za 123, jaz za takšne označujem tiste ki so bolestno obsedeni z janšo. to da se z njim ne strinjaš v vsem je nekaj normalnega, saj celotna stranka kljub izkušnjam dela res amaterske napake.

preveri svoje poste, 2/3 jih je (če odvzamemo virus kar pa je tudi politična tema) v zvezi z janšo. še ko se o drugih piše ti znaš navezati na sds in kako so oni še slabši. jih je pa 1/3 res o drugih stvareh. jaz ne vem, mogoče res nisi levičar a obseden vsaj meni prav gotovo deluješ. za vse težave v lajfu kriv janša.

Demz

Guru
15. avg 2010
12.207
2.356
113
nihče ne more biti nevtralen, ker vedno imaš neko mnenje, ki je nekomu všeč ali ne... pri tebi in 123 me moti, ker je nekdo takoj rdečkar, če se ne strinja s potezami velikega vodje
Imaš pozitivne ljudi, ki se vsakodnevno trudijo krmariti med čermi imbecilnih enoumnežev ala capy ali 123 in še nekaterih tule. Imaš pa tudi opaljene enoumneže, katerih zelo vidni predstavniki so ravno tile, takoj ko se greš spustit v debato z njimi, si oplel ker so nizki in primitivni in te spustijo na svoj žaljivi nivo.

Tem primitivnežem je v današnji družbi dovoljeno biti glasen, nihče jih ne sme usekati "po gobcu", ker celo župnik pred oltarjem učijo, da - "njih je nebeško kraljestvo" itd.

V glavnem, pustiti idiote pri miru, naj lajajo v grmovje, dokler ne bo grmovje popustilo. :bonk: Alter je prvih 5 let dobro kazal, potem ga je pa preplavila greznica in večina pri pameti jih je že zdavnaj odplavala v bolj zdrave vode. Ostanejo samo še usekanci in njihovi moderatorji, ki jim je v veselje, da malo dogaja. To je pa tudi vse kar se. Namreč "malo dogaja".

• Všeč mi je
Reactions: bizi

optiplex

Guru
13. dec 2015
2.193
763
113
Nikoli ni prav, kako pove. Enkrat širi paniko (narobe), drugič pa miri (spet narobe). Noben krat ni prav. Pandemija je razglašena po mnenju stroke, ne politike. Saj se bojijo scenarija Bergama, pri dejstvu, da je naše zdravstvo precej slabše kot tam.

Zanimivo, pa je, da režimski mediji gostijo influencerje in jih celo promovirajo, po drugi strani pa obtožujejo vlado, da se ne zna spopasti z trenutno situacijo.

Nekako tako mi deluje kot lesar, ki je odstopil, ker se s'to koalicijo pač nič ne da, zdaj pa se taista koalicija združuje in pravi, da znajo.
Seveda Leskota noben tega ne vpraša, kar je sam nedavno trdil in odstopil..

Očitno se ga ne sme.

• Všeč mi je
Reactions: tomi

Denis

Guru
22. jul 2007
21.665
1.666
113
Štajerska, večinoma Maribor :)
Fino je proizvajat. Dokler je dnar za place. Dnar za place pride "od kupcev". Kupcev pa ni. Od kod naj vzame dnar za place za proizvodnjo, ce ni kupcev?
Al kak se to po novem razmislja?
In zakaj kdo misli, da bo clovek kdaj imun na covid? Ok, maske dol, fakof vse skupaj, zivimo po starem, zdravstvo pade, nekja ljudi umre. Potem pa kaj? Mislite, da bo virus sel? Ne, ostal bo, kot je ostala gripa. In prehladek.

bizi

Guru
21. nov 2007
16.193
1.670
113
Kočevska
ksz
Spet bo pizdil nad sodstvom. Muženiča so nezakonito odpustili in ga morajo vzeti nazaj za direktorja NPU. Zoper to sodbo ni možna pritožba. Janševa izbranka ni dolgo plesala. :p