Izredne razmere v Italiji - Vojska na ulicah

jh07

Pripravnik
22. jul 2007
236
0
16
Berlo nazaj k fašističnim ukrepom. Obljube in ukrepi Berlota po zaostrovanju razmer se uresničujejo

Ilegalni vstop v državo bo sedaj kaznivo dejanje do 4 leta zapora,
Odvzem prstnih odtisov vsem romom v Italiji,
Nadzor in ukrepi vojske na ulicah v italiji,

Berlo pravi vse za varnost,..
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.664
258
113
pomoje malo pretirava!

Vojska na cestah... Kot v vojnih časih!

ima pa prav glede kazni in nadzora "tujcev"! Tud pri nas bi jih lahko enkrat registrirali!
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Pravilno, kakšna je to ciganarija tam dol, v mestih moraš bit obvezno v zaklenjenem avtu, na križiščih sami čudni pa sumljivi, se mi je že zgodilo da so sredi dneva začeli po kombiju tolčt samo da bi dal denar, ti pride do avta čist svinski in črn s čudnim pogledom in začne z neko čudno krtačo luči čistiti. Nazadnje se je kolegu zgodilo da so mu na kombiju zbušili gumo, 15m od kombija so stali in gledali kdaj bo šel stran da bi spraznili kombi en se je pa 2m stran v grmovju skrival, jih je tolk da nič ne moreš,policije pa ne moreš klicat ker ti niso nič naredili. Gumo je zamenjal sam in bil ob kombiju ceu cajt. Aja to je bilo sredi dneva.
 
Nazadnje urejeno:

splash

Fizikalc
1. sep 2007
421
38
28
42
Vsaj eden, se upa zapostaviti tej zalegi. Upam, da bo naredil red in umiril ciganarijo, ker si preveč upa, je brez spoštovanja in moralnih zadržkov.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
zal je bila tega delezna tudi moja zena sredi dneva v ljubljani, hvala Bogu se je na semaforju prizgala rdeca luc, da je lahko pobegnila. prekleta golazen romunska, ciganarska. s cim zatreti? 50 let po taboriscih bi ze potrebovali nova
bonk.gif
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Berlo pac ne bo prodal lastnega naroda za 10€.
Nedolzni se nimajo cesa bati.
smirk-1.gif
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
zal je bila tega delezna tudi moja zena sredi dneva v ljubljani, hvala Bogu se je na semaforju prizgala rdeca luc, da je lahko pobegnila. prekleta golazen romunska, ciganarska. s cim zatreti? 50 let po taboriscih bi ze potrebovali nova
bonk.gif

Povsem podpiram Berlusconijeve ukrepe in se čudim, zakaj kaj takšnega ne znamo narediti v Sloveniji. Razlog je predvsem v vriskanju levičarjev in FDVjevcev ter kvazi intelektualcev, ki bi iz tega spet nabirali politične točke.

Država mora najprej poskrbeti za lastne interese in pravice lastnih državljanov, davkoplačevalcev. Šele potem lahko pridejo na vrsto drugi. Takšno je vsaj moje mnenje. Nikoli namreč ne bom pristal na enakovredno obravnavo vseh ljudi, saj zanemarja njihovo obnašanje in prilagojenost okolju, ki jih gosti. Tako pa imajo največ pravic relativno tisti, ki jih najbolj kršijo in zlorabljajo, na škodo ostalih.
Negiranje teh dejstev vodi le k generiranju dodatnega nezadovoljstva poštenih državljanov, kar lahko prej ali slej zlorabi kakšen politik, ki bo nakopičen gnev zlorabil za vzpon na oblast. To se je v zgodovini že dogajalo in se ni dobro končalo. Prav zato je svinjarijo na ulicah treba čistiti spotoma, ves čas.
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
Berlo je car! Vsaj eden izmed politikov ki skrbi za svoje sodrzavljane, ne pa kot ta nasa golazen, se financira jih, in jim bajte darujejo.
Cigo na rakovi ima svoje 4 otroke, ko je sociala prisla na obisk jih je kar naenkrat mel 11, in na glavo je dobival 60ksit socialne pomoci, ko gre pa moja ali tvoja ali njegova zena na porodnisko, se nam pa vsem tresejo tla pod nogami od skrbi, ali bo draga zena zaradi nosecnosti ostala brez redne zaposlitve, ali bo dobila kako pomoc itd itd.
Pobit golazen, nic dobrega ni od njih!
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Valda se popolnoma ne strinjam.
grin1.gif
Saj nismo živali no, etika še vedno ima svoje mesto, se mi zdi kar prav.
Sicer meni bi bilo najbolj lepo, če bi vsem fajn šlo v lajfu in nihče ne bi rabil fehtat za kruh, za cigarete, za karkoli.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Ja, ampak vseh ljudi pač ne moreš metati v isti koš, a ne? Zame pa ni etično, da me romunski "klošarji" napol nasilno prepričujejo v "donacijo". To je postala prava organizirana gospodarska dejavnost, s šefi in izvajalci ter ovcami, ki s svojim denarjem osmislijo celotno dejavnost. Dokler jim bomo dajali denar bodo tukaj, splača se jim. Simpl kot pasulj.

In s katerim delom mojega posta se ne strinjaš? Mogoče s tistim, da mora država najprej poskrbeti za svoje interese in svoje državljane, potem pa pridejo na vrsto ostali? Kako pa bi ti? Dala klošarjem pravice, da s svojim početjem krnijo pravice ostalih davkoplačevalcev? Čaki mal, no. Po tej logiki bomo postali država klošarjev in ciganov, ki bodo krojili tok dogajanja in vse ključne odločitve, ostali ponižni pa bomo lahko kimali in se veselili, kako je država prijazna do marginalnih skupin in samo do njih.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Podpiram njegovo odločitev! Upam, da jih bo izkoreninil, golazen. Dejansko so cigani za državo nepotreben balast.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
Valda se popolnoma ne strinjam.
grin1.gif
Saj nismo živali no, etika še vedno ima svoje mesto, se mi zdi kar prav.
Sicer meni bi bilo najbolj lepo, če bi vsem fajn šlo v lajfu in nihče ne bi rabil fehtat za kruh, za cigarete, za karkoli.

Verjemi, tile tuji klošarji(romuni, bolgari) bi lahko tudi doma zaslužili za živež, ampak ne, ker so pohlepni. Zato pa so tukaj pri nas, da ne govorim, koliko jih je v Ljubljani, saj "zaslužijo" dnevno več, kot marsikateri Slovenec!! Seveda, so krivi ljubljančani boš rekla...
Tule podpiram Jelinčičovo politiko, izgnjat jih za vedno.

Kar se pa tiče ciganov, je pa tako. Dam jim etiko, če bomo imeli mi slovenski državljani kaj od njih.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
No, tudi pri nas bi lahko na klasičen način kaj zaslužili, a ne? Samo ti ljudje po moje sploh nimajo izbire, ker so sem prišli s točno določeno nalogo in imajo za sabo organizatorje podviga, ki vlečejo večino prihodka. Žal bodo zaradi njihove agresivnosti nasrkali domači klošarji, pri katerih pa je stil obnašanja praviloma nekajkrat bolj sprejemljiv in jim dejansko brez problemov dam kak drobiž.