Izračuni zavarovanj

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana


amzs.gif


AMZS









logo.gif


Zavarovalnica Maribor









logotip.gif


Zavarovalnica TRIGLAV









logo2.gif


Generali









tilia.gif


Zavarovalnica Tilia









AS.jpg


AS, zavarovalna družba
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Očitno sem blentav
frown-1.gif
.. in kako pri ZM pogledati za zavarovanje motornega vozila? Ne obnova, ampak zavarovanje novega avtomobila.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Mah, ja, to že, ampak .. Sem mislil, da je prilepil kaj koristnega v zvezi z ZM.

A obstaja kakšna stran, kjer bi lahko "obkljukal" še stvari iz kaska npr. da bi potem samo prišel na ZM (na primer) in rekel, to pa to in to .. ne pa da potem tam sediš pol ure in kombiniraš med ceno in storitvami ..
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Za kasko ni tega, vsaj kolikor je meni poznano. Pa še to je problem, ker je po novem več različnih vrst kaska.

Če imaš svojega zastopnika, si lahko deležen še kakega posebnega popusta pri zavarovanju kaska. Pa še kakšno specialno razlago lahko dobiš.

Če boš kaj rabil ti lahko jaz izračunam. Sem zastopnik pri ZM. Potrebujem tudi podatek, iz katerega kraja si. Najraje preko e-maila.
smile-1.gif
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Zavarovalnice: Triglav Adriatic Slovenica Tilia Maribor Generali
Zavarovanje cena: 638,17 EUR 638,17 EUR 635,17 EUR 638,17 EUR 619,17 EUR

Celotno plačilo: 779,90 EUR 779,90 EUR 776,90 EUR 779,90 EUR 760,90 EUR

Kaj je všteto v razliko med ceno zavarovanja ter celotnim plačilom?
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
ksz...

Tilia zadnje cajte kar dobro pobira folk, dobi vsak če v preteklem letu ni naredil škode že takoj 10% namesto 5%. Pojdi do agenta. Meni je prišel izračun pri Tiliji cca. 100 eur manj kot pri ostalih, ki so bile tam tam, mogoče Generali malo manj ampak bi moral vzeti življenjsko zavarovanje, za kar sem reku da naj sam pelje nekam.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Ali lahko kje na netu pogledam, kaj je zavarovano pod določeno številko police??????????????????????????????????
Torej: Vpišem številko zavarovalne police in mi izpiše podatke o zadevi??????
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
res je, hvala za "posodobitev"
zmaga.gif


drugače pa se po novem lahko za izračune oz. informacije v zvezi z Zavarovalnico Maribor, Tilio, Generali, avstrijski Merkur, Wiener Stadtische, Grawe, Prvo Zavarovalnico ter za Arag lahko obrnete name, nisem več omejen samo na Generali kot pretekla 4 leta in pol
smile-1.gif
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
Nice. Veliko uspehov
zmaga.gif


Se javim, če bom spet kaj de-konsolidiral zavarovanja
smile-1.gif
 

Financnik

Zelenc'
27. sep 2013
2
0
1
do najboljšega izračuna z upoštevanjem popustov prides le v sodelovanju s kakšnim zastopnikom... tile izračuni preko internetnih strani, dobis samo neko osnovo preračunano.
Za dobrega zastopnika (dobrega za stranko, da se razumemo), se je pa treba kar boriti...
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Upam, da se bo ker od vas, ki lahko tržite več zavarovalnic, zanimal za tole zadevo.
Drug teden poteče A zavarovanje pri Triglavu, pa me mal zanima, če so kje (ob primerljivih pogojih) kaj ugodni, da bi se mogoče zamenjalo.
AO bo po novem PR4, AK pa 5.
Avto je Nissan note, 1.4 16V, Visia plus, 01/11, standardna oprema. Zavarovanec je letnik 40.
Zavarovanje zdej (in tudi novo bo tako) je pri Triglavu un Velik plus paket al kaj je že. V glavnem AO in AO+ 1x zavarovalna vsota, popolni kasko z vsemi delnimi opcijami, pravna zaščita, srednja avtoasistenca, nezgodno zavarovanje, kraja, nadomestni avto, zelena karta. Mogoče sem še kaj pozabil, a v glavnem vse kar možno.
Franšiza 1%, lahko po želji se popravlja, ampak original nadomestni deli. Pa pri delnih opcijah brez odbitne franšize oz. naj se pove, če je, koliko je je.

Če pa še rabte ker podatek, pa le povejte. Aja, 3000 je pošta, če pomembno. Pa nobene škode iz AO v zadnjih 3 letih. Ble sta pa dve opciji (šipa, parking) koriščeni. Če bo konkurenčna ponudba (nižja cena, pa še kak popust pri vinjeti,...) se lahka magar zmenmo tud kje proti LJ/MB.