IZKUŠNJE S PONUDNIKOM BOB!

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Pizdarija, diplomirali boste. Večina slovencelnev vzame paket med 10 in 20 EUR mesečnega stroška in če danes pregledaš vso ponudbo na SLO trgu ti ne vzame več kot 15 minut. Če kupuješ še telefon z vezavo, pa še nadaljnih 15 minut za pregled ponudbe v zadanem mesečnem strošku. Kaj si je res težko vzeti od 15-30 minut cajta za pregled ponudbe, katero lahko zadovoljno uporabljaš še xy cajta, ne pa da zagrabiš prvo ponudbo za dober telefon ostalo pa niti ni važno. Potem se pa še 24 mesecev po glavi tolčeš. je pa res. V recimo 10-20 EUR mesečnega stroška dobiš dobre pakete z zakupljenimi količinami, vendar dragimi telefoni. Za cenejši telefon je treba še kakšno opcijo vzet, kar pa na precenjene telefone pri operaterjih pomeni samo kreda za telefon in ne ugodnost, da dobiš cenejši telefon ob vezavi.

Ko sem najbljižji 1500 sklepal sem raje vzel popust, če sem se že moral vezati in za ugodnih 13, 41 EUR na mesec dobil paket, ki mu še danes ni konkurence nikjer, tudi pri BOBU ne. Telefon pa v redni prodaji, ker je konkretnejše cenej kot pri operaterjih z nevem kakšnimi vezavami.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
1500 tuš, 1500 ostala omrežja, 1500 sms/mms in 1500 mega podatkov. Moral si se vezati za 24 mesecev, da si lahko sklenil ta paket. če si se vezal z nakupom telefona je bila cena paketa 14,90 EUR, če si se pa vezal z popustom pa 10 posto dol, se pravi 13,41.

Ja pa količine so samo v TUŠ omrežju, roaming na @M plačaš posebej po ceniku. Ampak po pol leta še nisem roaminga koristil, samo preizkusil sem kako dela.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Aha, to je res killer ponudba za 13,41, vezava pa tudi hitro mine.

Verjetno še nekaj spečejo za priklop.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Priklop je bil 12 eur, s tem da sem istočasno še za otroka sklenu free 5 paket, pa so en priklop častili. Samo 12 eur za 2 številki. S tem da sem staremu operaterju moral plačati še prenose številk. Tle se je pa pri Simobilu zakompliciralo. To pa je oderuško.

V glavnem tamali je mel simobilov predplačniški paket. Strošek prenosa številke je 5 EUR na računu sim kartice. Fora vsega tega pa je, da če zgubiš PUK, Simobil ne hrani podatkov PUK o predplačnikih. Moraš vzeti novo predplačniško kartico z katero dobiš nov PUK in PIN. Cena 12 EUR, katere moraš imeti naložene na stari SIM. Kle je pa keč v tem, da je tako dejanski strošek prenosa 17 EUR, se pravi moraš kartico nafilat z 20 EUR, 3 EUR pa častiš lopovom. Sicer smo rešli drugače, da sem kupil za 15 EUR kartic, 2 EUR je pa moj fotr, ki je bil takrat še na Simobilu nafilal preko storitve polni še 2 EUR. To sem urejal pri pogodbenem prodajalcu, ki ni imel pojma, da ta možnost menjave predplačniške SIM obstaja in me je prepričeval nasprotno. Ko so mi preko maila potrdili iz Simobila, da je to izvedljivo je gledal ko tele v nova vrata. S tem, da novih predplačniških SIM ni imel na zalogi za zamenjavo in prvič slišal, da to obstaja( ne da se pa to narediti če kupiš novi sim komplet z določeno cifro, ampak morejo na centru zamenjat z nadomestno predplačniško SIM). Po mučnem klicanju na podporo Simobila, so mu le dali navodila, da naj vlogo za zamenjavo pošle po faksu k njim, Simobil pa mi je nato novo sim poslal po pošti domov. Vglavnem kolobocija in ciganerija za popizdit.

V glavnem zaenkrat mam za 18, 41 EUR na mesec rešeno telefonijo zase in za otroka. Kr uredu zadeva.
 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
map point tvojega maila je da si TI zgubil PUK in zato moral plačati,.. ter seveda da sam prenos stane 5€ za vsako številko pri VSAKEM prehodu med operaterji,..
sprememba take kartice pa se naredi isti dan, razen če pride sprememba petek popoldne do ponedeljka zjutraj,..
ne morejo biti za vsaka težavo krivi drugi,..
b
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Jap, cirkus je imel zaradi lastne malomarnosti, to pa normalno da nekaj stane.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Jap res je. Point je da nevem koliko ljudi še ima puk doma po recimo enih sedmih letih. Potem je point vrednostnih kartic, ki so zaokrožene na 5 ali 10 EUR. OK to je pri vseh operaterjih. Point je pa tudi cenovna postavka raznih storitev in njihovo plačilo. To pa je "drobni tisk". 12 EUR cena za storitev, katero lahko praktično plačaš samo z 5/10 evrskimi apoeni, razen če poznaš koga ki je naročnik simobila in ti napolni preko storitve polni. Če bi se dalo, bi jim takoj nakazal na transakcijski 17 EUR, pa naj kasirajo, delajo z tem kar hočejo. Ampak ne. Edini način plačila je da naložiš na SIM oz račun. Kle pa je mčken šalabajzanja in namernega prikrivanja. Lahko bi bili malo bolj fleksibilni in bi bila cena zamenjave 10 ali pa 15 EUR, da se ti lahko zadeva z polnilnimi boni izide. Sicer nikakor nebi bankrotiral, ampak se ti malo butasto zdi. To je vse. Pa še nesrečo sem mel z modelom na šalterju.

je pa res, da pred nekaj leti sem pri Simobilu v predplačniškem paketu dobil tako lepo številko za otroka, da bi bil greh jo ne obdržati. Za to bi še kak evro več plačal.
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
dajva tole pogledat,..
PUK je osnova predplačniškega paketa in ga moraš hraniti, doma smo imeli vse puke dokler nisem številk prenesel na postpaid ali bob; tudi sedaj imamo doma vse PUKe.
Vrednosti vrednostnoc5, 10 in 20€ ne bom komentiral, saj si vsak pač ne more zmišljevati koliko bi nakazal,.. eden 7,24€, drugi 11,87€,..zadevo se da rešiti tudi drugače a ni realne potrebe.
če res potrebuješ določen znesek na računu ga lahko prenakažeš iz prepaid ali postpaid naročnine, lahko pa tudi na spletni strani plačaš z eurocardom, viso ali klikom.
če že kupiš bone za 15 € in rabiš le 12 € lahko razliko porabiš za klice, prenos podatkov, ..

s prodajalcem pa si očitno imel res smolo,.. na zs mi lahko sporočiš prodajno enoto, da jih pošljemo na izobraževanje,..
l.p .b
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Vse je OK. Ni nobene panike, vse se je rešilo. Odkar sem bil pri vas prijavljen na portalu pač nisem hranil teh zadev, ker je vedno dostopno. Na predplačniško zadevo pa po pravici povedano nisem polagal toliko pozornosti. Menil sem, da se da dobiti na portalu, Zmoto sem opazil ko sem kodo potreboval. Je pa tud sam prodajalec priznal, da zadevo prvič dela, ter da do sedaj v tej poslovalnici nihče ni menjal predplačniške kartice. So bli pa na Simobilu odzivni in sem kartico po pošti dobil v dobrem dnevu.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.369
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Tačas, ko bose nekateri diplomirali, sem jst naredil 500 minut pogovorov.
In veste kaj? Na računu se ne bo poznalo, ker mi jih ostane še 500 brezplačnih.

In to za 9.90 ojrov na mesec.

Prej sem plačeval za 3 zame 15 ojrov naročnine pa še kakšnih 10 ojrov za pogovore.
Pa sem imel precej manj pogovorov, kot jih imam možnost izkoristit pri BigBOBu.

Razmišljam še o opciji 5GB.
Hec je samo, da povsod kamor pridem imam Free WiFi pa dejansko ne rabim.
smile-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Tudi to gre sam je 5x 1GB,.. ko prvega pokuriš se ti odpre drugi, pa tretji,..ter seveda 5€ + 5€,..
b
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Pri katerem ponudniki si pa ti?
Tema je "IZKUŠNJE S PONUDNIKOM BOB!"
Nič pa ti ne preprečuje, da odpreš novo temo "jolkotovi nakupi".

priden.gif