Covid-19 Izguba delovnih mest v hotelirstvu in gostinstvu

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.266
113
Torej skoz se govori, da ljudi ni in ni. So šli tako in drugače. Nazaj ni nobenega

Kaj ste dobili za turistične bone, če ni ponudbe?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.917
8.964
113
EU
Podobno, kot je bila cena bencina samo Euro, potem pa prepoved vožnje prek občinske meje. Na skrivaj sem moral občasno vozit prek, da mi ne rikne akumulator.
 
  • Haha
Reactions: sandra

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.184
3.183
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Torej skoz se govori, da ljudi ni in ni. So šli tako in drugače. Nazaj ni nobenega

Kaj ste dobili za turistične bone, če ni ponudbe?
Hmmmm, Jaz sem vse moje (in od moje, pa od staršev) bone lepo koristil... Nimam več nič...
Če ne veš, kako bi jih in kje, pa ti ne morem pomagat...
Ah, pa še to, na tvoje pisanje - vsi, povsod, bilo jih je dovolj, so bili več kot prijazni...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.587
14.260
113
Podobno, kot je bila cena bencina samo Euro, potem pa prepoved vožnje prek občinske meje. Na skrivaj sem moral občasno vozit prek, da mi ne rikne akumulator.
Kaj ima tvoj accu delovanje nekako vezano na GSP ter je za njegovo delovanje nujno potrebno prehananje občinskih meja saj ti ga alternator ne polni, če se voziš samo po svoji občini? :D
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: ales85 in Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.861
5.461
113
Jaz sem si pa končno Ctek 7.0 omislil....prej mi je blo vedno...mah..škoda ker ne rabim tolk :p
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.266
113
...Ah, pa še to, na tvoje pisanje - vsi, povsod, bilo jih je dovolj, so bili več kot prijazni...
Hvala, hvala. :aplauz:

Gostinstvo, storitvena dejavnost, samozaposleni so dobili pomoč.
Turizem - oj rešimo ga - izgublja zaposlene. Pa še vračajo se ne.
Kaj bo sedaj s turizmom, če ni ljudi? Kako koristiti bone, če nimaš kje?