Izdelava oz. nakup kegeratorja za v kuhinjo

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
V planu je nova kuhinja in z njo kegerator za pivo kot se pravega pivovarja spodobi. Vgrajena bo podpultna verzija na dve ali tri pipe. V začetku sem imel namen kupiti vgradni hladilnik in ga prevrtat zgoraj za vgradnjo točilnega stolpa, zdaj se pa bolj nagibam k nakupu namenskega kegeratorja. Ima mogoče že kdo izkušnje s temi zadevami, kaj priporočate in kje bi se dalo zadeve nabavit. Kolikor sem gledal ne preostane drugega kot tujina. V mislih sem pa imel nekaj podobnega:

http://www.kegerators.com/under-counter/2

https://www.google.si/search?q=unde...3#imgdii=L9CgSiGXoOYP6M:&imgrc=MR98xWSKUvZ6pM:
 
  • Všeč mi je
Reactions: bluefossil

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.887
113
Mal sem pogledal tele linke. Vse to je v bistvu vgradni podpultni hladilnik, ki je prevrtan zgoraj. Verjetno bi pa znal kaj podobnega naredit kak proizvajalec gostinske opreme pri nas. Za tole ceno sigurno.
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Itak, to si sam narediš. Dobiš na bolhi en mali hladilnik (po možnosti vgradni, da si ga skriješ v element), zgoraj samo prevrtaš (moraš pazit edino da ne poškoduješ hladilne linije) pa narediš stolp. Tega sem si mislil naredit, ampak sem pol prevrtal vrata raje :) Fajn še je en ventilator not dat, da hladi stolp in to je vse.
Kupiš še dve pipi in imaš vse za 100-200e.... pa eno popoldne dela.
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Itak, to si sam narediš. Dobiš na bolhi en mali hladilnik (po možnosti vgradni, da si ga skriješ v element), zgoraj samo prevrtaš (moraš pazit edino da ne poškoduješ hladilne linije) pa narediš stolp.Tega sem si mislil naredit, ampak sem pol prevrtal vrata raje :) Fajn še je en ventilator not dat, da hladi stolp in to je vse.
Kupiš še dve pipi in imaš vse za 100-200e.... pa eno popoldne dela.

Problem je, ker v te podpultne hladilnike zelo težko spraviš 2 cornija, vsaj kolikor sem gledal.
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Živjo!
Tisti, ki ste delali kegerator iz kombiniranega hladilnika, skrinja spodaj.
Je možnost lageriranja, če je skrinja dovolj velika?