Izdelava dokumentov še isti dan

micco

Zelenc'
22. jul 2023
3
0
1
Našel sem informacijo, da je potrebno za izdelavo dokumentov v istem dnevu vlogo na upravni enoti oddati do 11.

Nove dokumente se potem baje prevzame na upravni enoti v Celju, ne vem da do kdaj. Nekje sm zasledi da med 12 in 13. Nekje piše samo po 12.
Uradne ure upravne enote v Celju so do 15.

Morda kdo ve iz prve roke?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113

Dokument (osebna izkaznica, potni list in vozniško dovoljenje) se lahko izdela prednostno. Če vlogo stranka vloži na katerikoli upravni enoti ali krajevnem uradu v državi (ni potrebno, da bi vlogo vložila na upravni enoti Celje ali upravni enoti, kjer živite) najkasneje do 11. ure, lahko dokument prevzame osebno na Upravni enoti Celje še isti dan po 12.45. Če pa stranka vlogo za izdelavo prioritetnega dokumenta vloži po 11. uri, lahko dokument prevzame osebno na Upravni enoti Celje naslednji dan praviloma po 10. uri, so postopek za N1 opisali na UE Celje.
 

micco

Zelenc'
22. jul 2023
3
0
1
Hvala, to je bil tudi eden izmed mojih virov (ki pa ni uraden). Sm zasledil več variant. Ampak ja kot kaže je v času uradnih ur in pa po 12.45.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.249
113
V mnogih upravnih enotah niti do okenca za naročilo dokumenta ne prideš isti dan - ker rabis predhodno rezetvacijo tetmina. V Ljubljani npr. se čakalo prejšnji teden 4 dni na tetmin, v mnogih drugih večjih 2-3 dni.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
Ti pojdi takoj zjutraj ko odprejo potem pa v Celje, dobiš tam po 13 uri. Jaz osebno tega še nisem koristil jih pa poznam kar nekaj ki so.
 
  • Všeč mi je
Reactions: micco

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
V mnogih upravnih enotah niti do okenca za naročilo dokumenta ne prideš isti dan - ker rabis predhodno rezetvacijo tetmina. V Ljubljani npr. se čakalo prejšnji teden 4 dni na tetmin, v mnogih drugih večjih 2-3 dni.
Potrudi se do Vrhnike, Grosuplja, Logatca, pa ne boš čakal v nobeni vrsti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: micco

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Take dokumente rabiš za tja, kjer jih kontaktiraš vsaj 2 tedna pred začetkom.
Pa takrat naroči dokumente, pa ne bo nobenih skrbi.

p.s. služba? Saj ja veš, da imaš službo, kjer se lahko zgodi, da moraš 'zdele' iti!

p.s. vsako leto eno in isto. pri vedno istih!