Izbrisal word dokument - kako pridobiti nazaj?

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Danes sem naredil eno veliko bedarijo, katera me je stala 8 ur dela!

Na namizju sem imel na pol urejen word dokument. Odprl sem outlook in dodal prejemnike tega e-maila, katerega sem želel poslati dalje. V ta e-mail sem kot priponko dodal ta na pol urejen wordov dokument.

Ironija je sedaj to, da sem takoj zjutraj odprl ta wordov dokument iz e-maila in ga začel urejal in ga cel dan urejal, dopolnjeval, uredil kazalo - vse v nulo! Ko sem končal z urejanjem, sem ga zaprl in word me je vprašal, ali želim shraniti končne spremembe in sem seveda izbral DA in se je vse skupaj lepo shranilo in bilo shranjeno v odprtem e-mailu.

No sedaj pa tako. Predno sem poslal to pošto (samo SEND bi moral še pritisnit
frown-1.gif


Dejstvo: na namizju imam word dokument, ki pa je žal na pol urejen (prvotno stanje).

Vprašanj: ali bi lahko (in seveda kako) sedaj dobil nazaj ta urejen word dokument, katerega sem urejal v odprtem oknu e-maila in katerega sem zbrisal?

Okno (e-mail) sem pustil odprt in ga nisem zapisal.


S sodelavcem sva že gledala po C - USERS - moje ime - appdata - roaming - outlook (tam nekje) in sva našla sicer en word z enakim imenom, ampak ko sva ga odprla je bil ta "jutranji" - torej še ne urejen.

Na službenem prenosniku imam Win 7 in Outlook 2016, če komu to kaj pomaga. Aja, pa admin sem, tako da imam vse pravice nameščanja, brskanja itd...

Vsakršna pomoč je dobrodošla!
nahrung002.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Podobno se je meni zgodilo 20 let nazaj, ko sem pa jaz frendu ponesreči zbrisal seminarsko z diskete. Aaajaajjajajjaaaaj, jo ni bilo ne v košu, nikjer. Tudi ne vem, kako, da frend ni imel kopije doma na računalniku. Pa takrat tudi obnovitvenih programov ni bilo. Skenerje so imele samo velike firme. Še dobro, da je imel vso seminarsko še na listih spisano in tako se je začelo prepisovanje do poznih jutranjih ur, naslednji dan je seveda prfoks pobiral te seminarske.
priden.gif