Izbira Eneloop 1900 ali Varta 2700 ali GP 2700

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Pozdravljeni

Rabim vase mnenje kupil bi rad Eneloop 1900 ali pa Varta 2700 sedaj sem pa v dilemi rabil bi jih za filanje mojega telefona v principu power bank na 4 aa baterije.

Ne vem katere kupiti ali je boljše imeti čimvečjo kapaciteto v mili amperih ali gledano na volte.
Vem, da volti pri bateriji Eneloop padajo zelo pocasi pri Varti pa tega še ne vem kaj pravite vi povašem kaj je bolje.


LAHKO POVESTE TUDI KAJ O GP 2700

Čimveč odgovorov prosim HVALA
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.391
241
63
Kras
www.mtl.si
Mislil sem do ohišja za AA baterije, ki deluje kot powerbank.
Imam namreč kup kvalitetnih (Eneloop) AA baterij, ki večino leta počivajo (pač RC sezona
smile-1.gif
) in bi jih izkoristil za tole. Pa vem, da so ok in bodo res dale toliko od sebe kot je treba.
 

S57BMU

Pripravnik
7. sep 2007
643
10
18
To kar iščeš sem kako leto nazaj videl pri conradu, že skoraj kupil a sem se potem (zaradu drugačnega razloga kot bi imel ti) premislil.
Pravkar preveril a ni tega več, če se prav spomnim je bilo to ohišje od verbatim-a.
Aha poglej še pri kitajcu
cool-1.gif


Lp.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
648
26
28
Dravograd
pozdravljen
Jaz imam nekaj takega in nekajkrat letno ko to potrebujem čisto zadovolji moje potrebe. Baterije polnilne pa imam eneloop 1900mAh, ki pa so drugače v pripravljenosti, da nekajkrat letno vklopim xbox in zaigram kakšno igro
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.157
55
48
Osrednja Slovenija
Mah, kar sem imel zadnje čase od duracella v rokah, je zajček še najboljši. Akuuji zanič, baterije še bolj (da ne omenjam kaj sem z njimi zjahal, ker so stekle
frown-1.gif
. Vse gnilo kot v starih časih z baterijami Zmaj, zdaj pa po enem letu gnila ura z baterijo duracell, ki ima expire rok 2018, pa je mastna kot star jugo. Se jih več ne pritaknem. ).
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.500
5.953
113
pri taščici
Enelopke
Varte sicer ne poznam, ampak enelopke se niso dosegle baterije kakšnih 5 drugih proizvajalcev/trgovcev.
Edino prve polnilne nimh so pa se pri življenju. GP 1800 13 let.
 

peter_nn

Pripravnik
4. okt 2007
509
2
18
Duracell so tako zanič da bi jih morali prepovedat. Baje pa so tiste kupljene v ZDA čisto druga zgodba, tam imajo odvetnike in tožbe, pa ne upajo šrota prodajat... Drugje pa samo še ime drago prodajajo.