Italijani okupirali frekvence, kaznovani Slovenci

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Tudi jaz sem prišel do teh ugotovitev. V glavnem novica na 24 ur je bila zelo šlampasta. Od tega, da je bilo omenjeno, da postaji (Dance in Center) oddajata na enaki frekvenci (kar sploh ni res) do tega, da po podatkih sodeč sploh ne gre za postajo Dance. Sicer je pa Center najemnik frekvence, ki mu jo je dodelila država in kateri plačuje najemnino, tako da mi ni logično, da bi moral kazen (ki je itak nelogična) plačati Center. Dopis dati državi oz. AKOS-u oz. agenciji, ki ima to čez in naj se oni ubadajo s to nelogično kaznijo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Danes sem se vozil iz Celovca nazaj čez Ljubelj, in mi je pod vrhom, na avstrijski strani, lovilo radio Pula
grin1.gif
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Jaz v Ljubljani lovim na določenih koncih HR 1, 2, 3, Pula, HKR, Radio 101, mogoče sem celo kakšnega pozabil. Od avstrijskih pa ORF 1, 2, 3, Antenne Kärnten, Radio-K, FM4, Agora, na Rudniku pa tudi nekaj italijanskih postaj.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Jaz v Ljubljani lovim od avstrijskih pa ORF 1, 2, 3, Antenne Kärnten, Radio-K, FM4, Agora, na Rudniku pa tudi nekaj italijanskih postaj.

Na kateri frekvenci lovis v LJ FM4
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.914
816
113
OK, sem poslušal, pa mi je še manj jasno.
Zakaj enostavno nazaj Italijanov ne tožijo na nasšem sodišču?
In potem čezmejna izvršba?
Pač popolnoma enak postopek, kot ga makaronarji delajo?
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Da malo obudim tole temo. :) Letos sem bil na naši obali in na 93,8 MHz še vedno normalno oddaja Radio Center. Pritožba Centra uspela. https://www.dnevnik.si/1042751676 Koneckoncev, Center je tožila postaja, ki je oddajala na črno. Ne moreš verjet. Mi je pa zanimivo, da naši mediji niso kaj preveč o tem poročali, kot tudi to, da noben medij ni omenil konkretno frekvenco. ;)
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.952
3.241
113
Mi je pa zanimivo, da naši mediji niso kaj preveč o tem poročali, kot tudi to, da noben medij ni omenil konkretno frekvenco. ;)
ker gre za zasebni kapital, umazane, pokvarjene, podjetnike, ki verjetno zlorabljajo zaposlene, zakonodajo, svobodo govora in davkarijo.

(pa kot medij so konkurenca)
 
Nazadnje urejeno: