Iščemo: IT vzdrževalec

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

TMCool

Pripravnik
30. okt 2007
31
3
8
Hehe ja. Pa root record za web page tudi manjka. Sem prvo mislil, da sploh nimajo page-a.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.796
6.072
113
Zato pa iščejo nekoga ki bo imel vsaj malo pojma. Nekak je treba začet. Odlična priložnost za nekoga ki je končal fax, da začne z neko osovo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Za biznis ne rabiš met neke fancy spletne strani, met morš stranke. In če se pogleda poslovne rezultate lahko po prometu sklepamo da jih imajo.

Fantje iz Astima če pa rabte spletno stran pa kar na zs
smile-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
po svoje imate prav, vendarle ko sam iščem neko storitev ali nakup itd, najprej pogledam na spletno stran in dostikrat me neurejena spletna stran ( s tem mislim na vse pomanjkljivosti v njej) odvrne od željenega v današnjem času je verjetno to prvi pogoj za uspešnost v poslu posebej za uveljavljanje na tržišču.
Morda sem bil v zgornjem postu precej piker vendarle so stvari ki te odbijajo že na pogled, želim pa vam uspešno nadaljevanje začetega biznisa / z popravki.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
Citat:
Uporabnik cappy pravi:
Za biznis ne rabiš met neke fancy spletne strani, met morš stranke. In če se pogleda poslovne rezultate lahko po prometu sklepamo da jih imajo.

Fantje iz Astima če pa rabte spletno stran pa kar na zs
smile-1.gif

sem mel isti post napisan, pa sem se pol spomno da sem na alterju, tu folk obrača pol mio na mesec, tak da na letni ravni ni to nek znesek ne
grin1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Lej, saj imaš prav. Ampak večina v IT poslu pogleda tudi reference. Kje jih dobim? S čim se ukvarjate? Ste kakšen biznis partner kakega vendorja? Ali samo svaštarite?
Preko 20 let sem v IT svetu, tako da ob takih firmah naredim samo obvoz. Recimo da je spletna stran osebna izkaznica podjetja.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.115
6.483
113
Raje se naj pogleda ajpes podatke, kot pa spletno stran, ker je lahko slednje dvorezni meč.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Gole številke. Ki pa ne povedo š čim se firma dejansko ukvarja, kakšne ima reference itd itd.
Če ti pri iskanju službe gledaš samo Ajpes, pa tudi prav. Jaz še okoli povprašam. In firma, za katero še noben ni slišal ni ravno prva izbira, se ti ne zdi?
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.075
883
113
Emona / Carnium
Dokler v fabrko ne stopiš, ne boš vedel KAKO se tam dela. Ja, prej lahko poizveš kaj se dela, s kom, koliko, kje...ne boš pa vedel kako se dela. To je pa tisto, kar te mora najbolj zanimati.

To spraševanje okrog "če je kdo kdaj delal z njimi, pri njih", je res dvorezen meč. Dobiš odgovor kakega zafrustriranca, k ti lahk nažene strah v kosti pred čisto solidnim delovnim okoljem ali obratno...ne vem kaj je slabše
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Oh

dobro veš na kaj sem ciljal. Eno je fabrka, kjer je bolj ali manj vse podobno, drugo je storitveno podjetje... V svojih krogih delovanja se o vsakem kaj ve. Če se ne ve bodisi ne obstaja ali pa ni vredno omembe...
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.075
883
113
Emona / Carnium
Sej se strinjam, ampak če čmo bit natančni, potem drži, da več kvalitetnih informacij omogoča boljšo odločitev. Fabrka je drgač arhaično poimenovanje današnjih podjetij. Kot sem napisal, s stališča odločanja o tem, da bi rad delal v dobrem podjetju, ni toliko pomembno s čim se ukvarjajo, kako izgleda spletka, kaj so rekli ti in oni, najbolj pomembno je kako se tam dela. To pa se potem LAHKO odrazi na spletki, komentarjih poznavalcev, ajpesu,...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.090
2.191
113
v lokalni ostariji
ma kaj ti pomagajo informacije če pa se lahko zadeva hitro spremeni.... sej ti ne veš, morda so že izgubili posel s kakšno firmo... pa so "stari" podatki odlični...
lahko se je šefu "Odpeljalo" pa ni več tko luštn delat kot je bilo...


ajpes in osebni vtis je najpomembnejši...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.090
2.191
113
v lokalni ostariji
se strinjam. ampak vidiš ali promet raste ali pada...

je pa tudi promet na ajpesu lahko varka... ti imaš pogodbo za leto 2016 in bo bilanca 2016 vrhunska. no z januarjem je pogodba odpala, denarja manj in kaj sedaj?
 
2. okt 2007
3.575
2.028
113

Ne vem, ali je res kriza mimo, ker pri nas (Štajerska) nikakor ne moremo dobiti dobrega Linux Administratorja, ki bi poznal bash, Apache pa mogoče zraven še VMWare.... pa bi bila plača kar solidna...
Vse kar se je prijavilo, poznajo malo Windows, za Linux so mogoče slišali in se konča... Pričakoval pa sem, da bo mladih kadrov, ki se z Linux-om ukvarja kar mrgolelo...
 

djpiky

Pripravnik
21. feb 2008
370
5
18
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:

Ne vem, ali je res kriza mimo, ker pri nas (Štajerska) nikakor ne moremo dobiti dobrega Linux Administratorja, ki bi poznal bash, Apache pa mogoče zraven še VMWare.... pa bi bila plača kar solidna...
Vse kar se je prijavilo, poznajo malo Windows, za Linux so mogoče slišali in se konča... Pričakoval pa sem, da bo mladih kadrov, ki se z Linux-om ukvarja kar mrgolelo...

Niti ni potrebe po linuxu. Kljub vsemu, industrija v več kot 95% lauvfa na MS. Home userji itak uporabljajo 97% MS. Ostanejo še samo serverji, kjer pa je odstotek linuxa neprimerno višji.

V zadnjem času je MS naredil velik korak k open licencam svojih produktov in je dejansko zelo privlačna opcija.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.