Iščem tiskarja, ki bi mi narezal papir...

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
...na dimenzijo C4 (22,9 x 32,4 cm), debeline kot šeleshamer ali manj. Za test bi rabil cca 50 kom. Kasneje možne večje količine.
Pozna kdo koga? Bilo bi super Maribor in okolica.

Hvala.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.470
248
113
ja vsak tiskar v tvoji okolici ima profi rezalec. gres do najblizjega, a ne. sej to je minuta dela.
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
hm... kaj pa je zaplet? povej kje se drugim zalomi...

...ko dobiš enega, ki lahko razreže postane problem količina...vsi bi v tisoče, nikomur pa se ne splača male količine...seveda pa marsikdo tega ne dela...

Če si ti taki majster, pa lahko zrihtaš, kar na dan s ponudbo, seveda - nočem za bog plati, pa tudi 50 € ne mislim dat za 50 testnih listov...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.470
248
113
...ko dobiš enega, ki lahko razreže postane problem količina...vsi bi v tisoče, nikomur pa se ne splača male količine...seveda pa marsikdo tega ne dela...

Če si ti taki majster, pa lahko zrihtaš, kar na dan s ponudbo, seveda - nočem za bog plati, pa tudi 50 € ne mislim dat za 50 testnih listov...

jah itak. to ti more en narest za malco al pa za kksen pir, tko vmes...

ne vem kok mas tega, ampak ce prides 1x na teden, bi ti lahko to odrezal za eno malco.

ocitno so na stajerskem bolj zoprni tiskarji! :) :) al majo pa tako guzvo?
 
Nazadnje urejeno:

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
uf jest sm pa skoz mislu da on ze ima papir, in rabi samo razrez....

...no tako, zgodba je končana, edini resni v tem poslu (kontaktiranih cca 15 različnih) so bili podjetje Grafoma iz Celja...brez komplikacij pripravili predračun in roba je bila drug dan pri meni...prosili so samo če lahko dvignem količino na 100 kom, kar sem naredil z veseljem...vse skupaj, torej trši papir, razrez, poštnina in davek me je prišlo manj kot 10 €...po mojem v mejah normale...
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Odsvetujem...
Sem veliko naročal pri njih, pa sta bili zadnji dve naročili dostavljeni s precejšnjo zamudo. Če ob naročilu izbereš datum dostave (npr. do 15.11.), pričakuješ, da bo to zadnji datum, ko bo pošiljka prišla na naslov. Ko še ob navedenem datumu pošiljke ni, pričakuješ vsaj kakšno obvestilo, da bo zamuda oz. kasnejši datum dostave, še boljše, če je obvestilo kak dan ali dva prej.
Namreč, v obeh zadnjih primerih je bila krivda na strani Print24, ne na dostavljalcu. V prvem primeru so nekaj zašuštrali in precej pozno oddali pošiljko v dostavo (šele dan prej, kot bi najkasneje morala bit pri meni), drugič pa sploh niso v svojih datumih upoštevali nemških praznikov in se je zato tisk ter dostava zavlekla za nekaj dni.
Problem nastane potem pri naši Pošti, ker jih moraš prej obvestit ter jim moraš vsaj 3 del. dneve pred razvozom dostavit dokumente za razvoz NNDP ter ob na dokumentih navedenem datumu dostavit letake v distribucijski center. Če letakov potem ti nimaš, se vse skupaj zamakne tudi za en teden. Skratka, komplikacije...

Zato sem prešel nazaj na Pixartprinting, kjer prej teh težav ni bilo in jih tudi sedaj ni, dostava je ponavadi že kak dan pred navedenim datumom, cenovno sta pa s Print24 sedaj na enakem (prej so bili Italijani dražji, zato sem prešel na Print24).
Če kdo potrebuje tovrstne tiskovine, absolutno priporočam https://www.pixartprinting.com/
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ma še kdo kakšnega ki mogoče tudi na magnetke za na hladilnik printa ter da je iz europe