Iščem ploščice za na WC

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Kaj je zdaj IN? Katera barva, motivi?

Gledal sem ploščice od armani, glede nato da imam samo 6 kvadratov za položit, si jih lahko privoščim,
kje bi jih našel?

Kje v MB majo kul ponudbo ploščic?
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
United Colors of Benetton , pa vzem vse 4 barve al kok jih je pa mal skombiniri skupi. 15,89 € / m2
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Glede vzdrževanja in čiščenja ti svetujem, vzami v barvi imitacija marmorja, ker se boš drugače zjokal poleg čiščenja, če boš dal v kopalnico kake modre, rdeče oziroma nasploh močne barve ploščic.
Jaz sem kupila Girardi ploščice, imeli smo jih 15 let in niti ene praskice ni bilo nikjer, čeprav so otroci pozabljali, da se v kopalnico ne hodi v supergah kjer se v profilu nabirajo kamenčki in za sabo puščajo drobne praskice, pa dame z visokimi tankimi petkami ti znajo tudi fajn popraskat talne ploščice.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
ena neumestna....Ti pa tvoja familija hodte obuti po bajti
17758-icon_confused.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Keor ima široko izbiro fancy ploščic. Če prav razumem boš polagal v stranišču in ne v kopalnici. Se pravi ne bo veliko vode in lahko mirno vzameš tudi temnejše.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.188
1.797
113
danes je moderno da je čim večja ploščica...meter x meter..kmalu bodo kar iz enega kosa
confused-1.gif




ne oziraj se na druge...več ali manj imajo po štecunah samo kar je zdaj moderno (to boš ugotovil ko boš čez 5 let iskal kako ploščico...pa ne bo ne dimenzije ne brave).


kupuj po lastnem občutku..fino je da najdeš štacuno kjer imajo postavljene kaka kombinacije (tla stena, dimenzije ploščic) pa še ti je všeč kar tisto ubodeš (vsa jaz sem tao naredil)...oz. da vidiš pri komu kaj ima in če ti je všeč poiščeš podobno varianto.

vincent