Iscem dobre home-office slusalke

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Pozdravljeni,

iscem dobre slusalke za home-office.
Zelje:
-brezzicne, in po moznosti z boljim dosegom od Blueetooth. Sicer me ne moti, da se baza priklopi na racunalnik preko kabla
-Moznost prikljucka dveh naprav; ena telefon, druga racunalnik
-noise cancelling
-stereo in dober mikrofon

Ima kdo kak dober predlog? Cena niti ni tako pomembna.

Hvala in LP,
Matjaz
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
Jest mam od Platronicsa..... cena je bila okoli 170€,... ti pa lahko sporocim ker model je
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.396
482
83
::1/128
Glede na to, da omenjate noise canceling, bi mogoče samo dodal, da je meni osebno vsaj v nekaterih izvedbah moteč za pogovor, ker slabo slišim sam sebe (je pa super če hočeš mir sam pri sebi). Imam Sony WH-1000XM3, noise canceling je super, samo za pogovarjat se (razne konference), mi pa ne sedejo (no sej tudi ni to njihov primarni namen). Pa poleti zna bit kar vroče, če jih imaš dolgo na glavi, kar so zelo zaprte (ampak če hočeš res dober noise canceling je to to). Za sestanke sem tako recimo uporabljal stare airpodse dokler jim ni upešala baterija. Sedaj imam AirPodse Pro, ki sicer malo bolj zadušijo zvok okolice kot stari AirPodsi in imajo tudi ANC, ampak transparent mode deluje dovolj naravno, da so tudi za klice in sestanke super, pa še vedno jih imam pri sebi (če se le da telefoniram in sestankujem preko slušalk). Če jih rabiš zgolj v pisarni, bodo vrjetno res bolj primerne kakšne namenske Plantronicsa. Bi pa jaz vsekakor prej sprobal, ker zna met boljša izolacija in ANC tudi nezaželene učinke za govor in večurno nošenje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
Pozdravljeni,

iscem dobre slusalke za home-office.
Zelje:
-brezzicne, in po moznosti z boljim dosegom od Blueetooth. Sicer me ne moti, da se baza priklopi na racunalnik preko kabla
-Moznost prikljucka dveh naprav; ena telefon, druga racunalnik
-noise cancelling
-stereo in dober mikrofon

Ima kdo kak dober predlog? Cena niti ni tako pomembna.

Hvala in LP,
Matjaz
meni so tele top https://www.emea.jabra.com/business/office-headsets/jabra-evolve/jabra-evolve-65##6593-823-309
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
hvala vsem,
tele klasicne noise reduction so sicer fajn, samo ne toliko za cel dan nosit in imet mnogo klicev.

Zdaj se moram samo se odlocit ali Poly (bivsi plantronics) 8220 ali tele Jabra 65, oziroma morda celo 75.
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Za celodnevno nosnjo jaz uporabljam Aeropex. Te seveda ne morejo imeti noise cancelling, ampak za celodnevno nosnjo so top.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
hvala vsem,
tele klasicne noise reduction so sicer fajn, samo ne toliko za cel dan nosit in imet mnogo klicev.

Zdaj se moram samo se odlocit ali Poly (bivsi plantronics) 8220 ali tele Jabra 65, oziroma morda celo 75.

Jest imam te

kar se ANC tiče,.. ga imam skozi vklopljenega,..pa mi je cisto ok... Edino proti koncu tedna imam, da pogrešam "galamo", takrat pa preklopim na Jabra ploscek.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974