Iščem delo v proizvodnji

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Za Spar skladišče (katerega upravlja BTC) sem siguren, da se najde prosto mesto (ker ves čas iščejo). Ampak ker si omenil lažje delo, te tam več ko 1 mesec sigurno ne bodo gledali, verjetno niti 2 tedna ne.
Sam stran od SPARa....govorim iz druge roke...majo normo....tam pa regaliste ki ti normo dajejo...če se jim prejšnji dan ni dvignil doma dobiš nemogoče dobavnice za komisionirat...in ti sfali par artiklov od norme....1x....2x...adijo...

To the OP...išči Lek...Union...pa karkol iz Letališke razen SPARa!
 

mikimaus

Zelenc'
18. sep 2014
28
0
1
Evo, napisano imam prošnjo za delo v podjetju Danfoss Trata, kjer sem pred leti že delal kot dijak. Zdaj pa ne vem, kam naj to pošljem in na koga naj naslovim... nikjer ne najdem nobenega maila oz. sploh kakšne besede, da bi zaposlovali... ko kliknem na "kariera" mi odpre neko angleščino in ne razumem ničesar.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Evo, napisano imam prošnjo za delo v podjetju Danfoss Trata, kjer sem pred leti že delal kot dijak. Zdaj pa ne vem, kam naj to pošljem in na koga naj naslovim... nikjer ne najdem nobenega maila oz. sploh kakšne besede, da bi zaposlovali... ko kliknem na "kariera" mi odpre neko angleščino in ne razumem ničesar.

DANFOSS TRATA, d.o.o.
Ulica Jožeta Jame 16
1210 LJUBLJANA-ŠENTVID
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj se ne javlja za jedrskega fizika, tekoči trak, 1, 2, 3, naprej, 1, 2, 3, naprej. ;)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.223
5.240
113
Mislim, da je njegov način vseeno bolj konstruktiven... rezultat bo nemara enak, ampak je pa vsaj šansa, da ne bo...
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.030
1.258
113
Evo, napisano imam prošnjo za delo v podjetju Danfoss Trata, kjer sem pred leti že delal kot dijak. Zdaj pa ne vem, kam naj to pošljem in na koga naj naslovim... nikjer ne najdem nobenega maila oz. sploh kakšne besede, da bi zaposlovali... ko kliknem na "kariera" mi odpre neko angleščino in ne razumem ničesar.

Ce zelis delat, nesi osebno tja.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
hehe, ko bo error za trakom bo najprej alter vprasal, sele potem uporabil logiko.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Z mal googlanja sem na FB-ju našel eno starejšo objavo za zaposlitev s kontaktom, če mogoče kaj pomaga:

Sicer je pa najlažje, če greš do katerekoli zaposlitvene agencije, pa potem tam skupaj poiščete možne opcije.

Sam stran od SPARa....govorim iz druge roke...majo normo....tam pa regaliste ki ti normo dajejo...če se jim prejšnji dan ni dvignil doma dobiš nemogoče dobavnice za komisionirat...in ti sfali par artiklov od norme....1x....2x...adijo...

To the OP...išči Lek...Union...pa karkol iz Letališke razen SPARa!
Jaz pa iz prve roke. :)
Ja, imajo normo - in to precej neživljenjsko. Zato se pa delavci menjajo kot spodnje gate.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.149
5.570
113
Evo, napisano imam prošnjo za delo v podjetju Danfoss Trata, kjer sem pred leti že delal kot dijak. Zdaj pa ne vem, kam naj to pošljem in na koga naj naslovim... nikjer ne najdem nobenega maila oz. sploh kakšne besede, da bi zaposlovali... ko kliknem na "kariera" mi odpre neko angleščino in ne razumem ničesar.
vpiši Slovenia v location.

Samo tam ni tega, kar iščeš.

Natisni si svoj življenjepis, fizično se prikaži sedežu podjetja in povprašaj za kadrovnico oz kdo ima preko zaposlitve
oz pokličeš na +386 1 582 0200 in pojasniš situacijo.

V LJ nič drugega na voljo ali samo ne znaš iskati ?
 
Nazadnje urejeno:

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.121
48
48
122
Zdajle spet išče Adecco za Lek, večinoma je 4 izmensko delo (2 dni čez dan 12 ur, 1 dan frej, 2 dni ponoči 12 ur, 3 dni frej), izplačilo na TRR okoli 1000€, božičnica je, 13. plača je (pomladi), regres je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Sam je tud res da LEK zmer išče :) le zakaj...hmmm!

Je pa tko da se bo moral OP stem pač sprijaznit...