IŠČEM DEKLE ZA RESNO ZVEZO

iskalec33

Zelenc'
14. jul 2020
1
2
3
Spoštovani!

Sem komunikativen, pošten, iskren, prijazen, urejen, odgovoren, delaven ter pozitivno naravnan samski 32 - letni fant. Visok sem 190 cm, normalne postave. Prosti čas preživljam aktivno v naravi. Nekadilec. Iščem žensko za resno zvezo, kateri bi lahko zaupal in z njo delil najlepše trenutke.

Pišeš mi lahko na: spoznavanje72@gmail.com
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: YaMiha in kingo

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Spoštovani!

Sem komunikativen, pošten, iskren, prijazen, urejen, odgovoren, delaven ter pozitivno naravnan samski 32 - letni fant. Visok sem 190 cm, normalne postave. Prosti čas preživljam aktivno v naravi. Nekadilec. Iščem žensko za resno zvezo, kateri bi lahko zaupal in z njo delil najlepše trenutke.

Pišeš mi lahko na: spoznavanje72@gmail.com

Za slučaj, če misliš resno (ker po mojem mnenju ne, vsaj če poznaš Alter): tule ne boš našel, kar iščeš, razen, če si gay. Na tem forumu lahko našteješ bejbe na prste ene roke (če si nespreten mizar :evil: ).

Včasih je bla tule ena "vunskakalka" Čebelica maja, sicer jo je osvajal Slovenet, pa ni blo nič iz tega. Tko, da ne poznam njenega statusa. Kar pa se drugih tiče, so v glavnem "off the forum", če pa že uporabljajo ženske nicknejme, je pa verjetnost, da je za njimi res bejba, približno taka, kot da bi bil letos petek 13. na soboto, ali pa velikonočni ponedeljek na petek ...

Tolk o tem, če pa misliš, da bi šlo, pa napiši mal več. Ampak, če nimaš iPhona, avta višjega cenovnega razreda in položnice za elektriko ob prehodu k novemu dobavitelju vsaj za 40% cenejše, pol pozabi. Pač nisi elita, uporabi kak manj plebejski (recimo ruralni) forum.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Resno razmišljam, da bi se odjavil s tega foruma. :rolleyes: Čudn folk, s čudnimi problemi.......

Ta se je tako opisal, da bi jih moral imet na vsak prst roke in noge (če je zelo pazljiv mizar) nekaj žensk.
 
  • Haha
Reactions: kingo
5. apr 2015
1.335
691
113
No.. Da vsaj nek odgovor dobi,če že tu trolla..

Badoo, twoo aplikacijo naloži, avanture.net uporabniško ustvari in tam išči, bo več zadetkov.. Pa napiši kaj več kot komunikativen.. Npr zaposlen situiran kak selfi na bemfli, vikend na morju,... Pa le javi se kaj tule, kje boš kaj našel oz. kje ne, da naslednji iskalci ne smetijo foruma :oops: :oops::D:nazdravje:
 
  • Haha
Reactions: kingo

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
I suppose so ...
med 10000 tipi moški lažje najde drugega tipa, kot bejbo med 10 ženskami tule gor (če jih je sploh še 10 ostalo).
Statistično bi tule moralo bit kar nekaj gayev (zase vem, da nisem, za druge ne morem dat tiča ... ops, roke v ogenj)
 

drejzzzy

Pripravnik
4. jun 2008
42
0
6
Tip očitno računa na sestre,hcerke,ex žene teh 10.000ih userjev. ;)

Malo pomoci od nas rabi.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Od kod ljudem info, da se na ALTER-ju da dobit babo!
OK na sliki, ampak za real life?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
OK, kako zvejo za ALTER?
Ajde zelenci, kako ste zvedel za ALTER (z veliko).
Sam sem iskal FREE zemljevide za GARMIN :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Jaz podobno, pa MBSX ni blo več ... sem pa tukaj na Alterju takrat resnično spoznal dve bejbi malo bolj osebno :evil:
Ampak ju ni več tule. Škoda.

Škoda za vse bejbe, ne samo za njiju.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.764
2.644
113
Jaz podobno, pa MBSX ni blo več ... sem pa tukaj na Alterju takrat resnično spoznal dve bejbi malo bolj osebno :evil:
Ampak ju ni več tule. Škoda.

Škoda za vse bejbe, ne samo za njiju.
Povej katere, da vidmo če smo si kakšno delil. Una ptujčanka je bla najbl za akcijo.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.764
2.644
113
Ja tinker je bla. Pa daj povej saj ne berejo več alterja.