Išče se tržnik na področju Dolenjske

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.189
8
38
Murska Sobota
Pozdravljeni!

Delo dobi tržnik / prodajalec / zastopnik / agent (ali kakorkoli ga drugače poimenujete) za prodajo električne energije in zemeljskega plina na terenu, področje Dolenjske, ki bi ga zanimal dodatni zaslužek, predvsem za pokrivanje področij Novega mesta, Metlike in Krškega z okolico.

Delo v prostem času, po lastnih zmožnostih, stimulativno plačilo.

Delo je primerno tako zanj, kot za njo.

Išče se 3 ali 4 osebe.


Več info na privat.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Bom pa še jaz zasmetil
grims-1.gif


A to je vse uradno, al ti zrihtaš uniformo in kapo, sprejema se pa samo gotovina?
evil.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Delo v prostem času

sprasujem se.gif


To se sliši kot delo ponoči ko je svetlo (ko v prostem času delaš prosti čas ni več prosti čas, ampak delo).
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
jello hja mal se smešno sliši bi pa najbrž rad napisal, da je delo dopolnilno. ko maš čas greš namest v bife na fuš štrom prklaplat

mene je ravnokar zaskrbelo ja ta tržink uradni al na črno ktko kot je bil on miličnik:)
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
A na vratih je pa potem: Dober dan, jaz sem tržnik, ki v prostem času priklapljam štrom. Smem naprej?
hysterical-1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Citat:
Uporabnik jello pravi:
A na vratih je pa potem: Dober dan, jaz sem tržnik, ki v prostem času priklapljam štrom. Smem naprej?
hysterical-1.gif

Pozabil si dodati: Pa še na avtu imate razbito luč, to bo 100€ pa še pihal boste, ko sem ravno tu.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.189
8
38
Murska Sobota
Hvala vsem za neumestne komentarje.

So se pa kljub temu našli tudi ljudje, ki so pripravljeni delat, namesto skrivat se za ekranom....
zmaga.gif


@alkoholik: če kdor koli, kar koli vsiljuje, pa ne glede na to, ali je to vreča krompirja, energenti, ali šopki, ga lahko preveriš in/ali prijaviš.
Ne glede na to, če dela za Mariborčane, Gorenjce, Dolenjce, Primorce ali kar koli drugega. Vsak ima pravico do lastne izbire.

Over and out.

zmaga.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

danes na gorenjskem ena teta hodila okoli in (pazi zdaj): jaz sem pa prisla vsem uredit cenejso elektriko... saj ne, da se ni predstavila, niti povedala za katero podjetje,....jo vprasam, pa zamomla dve podjetji...... prava vilinka z carobno palico, samo se odnos in nastop pa bo .....😂 kao ona dela nam uslugo 😱
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Hvala vsem za neumestne komentarje.

So se pa kljub temu našli tudi ljudje, ki so pripravljeni delat, namesto skrivat se za ekranom....
zmaga.gif


@alkoholik: če kdor koli, kar koli vsiljuje, pa ne glede na to, ali je to vreča krompirja, energenti, ali šopki, ga lahko preveriš in/ali prijaviš.
Ne glede na to, če dela za Mariborčane, Gorenjce, Dolenjce, Primorce ali kar koli drugega. Vsak ima pravico do lastne izbire.

Over and out.

zmaga.gif

To razumem, da lahko prijavis nekoga, ki ti nekaj vsiljuje, ali pa recimo se predstavlja za nekaj kar v resnici ni - reciva hipoteticno, da se nekdo predstavlja za policista. Ne vem pa kaksna je kazen za to, morda ti kaj ves o tem? Hipoteticno seveda
evil.gif
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
So to agenti, ki vprasajo, koliko in kateremu ponudniku trenutno placujemo strom?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.321
113
Zadnjič je z Dela klical, da smo na nevem kaki nagradni igri zadel, pa da bomo nasledna 2 mesca samo XX več doplačevali za nevem še katere extra časopise. Mat mu je pa pritrjevala, ker zgleda da še do besede ni prišla.

No nasalednji dan sem sam odjavil še tisto, kar smo prej imel 35 let naročeno. Zdaj študiram, da bi še telefon, ker 75% klicev samo tile voluharji kaj ponujajo. Enkrat me je češkotova dobila pri dobri volji, tisti ne kličejo več.
evil.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Mater ste občutljivi, jaz bi bil prav vesel če bi mi kdo potrkal vsake toliko in me vprašal/opomnil kateri paket elektrike ter plina imam ter kje in mi morda ponudil cenejši paket?
smile-1.gif
No... saj enkrat je bil nekdo že tudi pri nas in ko so mu doma pokazali položnico se je zahvalil in povedal da se nam doma ta paket ki ga imamo pri tem ponudniku dolgoročno najbolj izplača, se zahvalil in odšel. Zelo fer.