iPhone 11

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Ni šanse, da nebi prišlo do vročih ljubezenskih čustev med jabčeki in droidi :))
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.275
122
63
Kaj naj bi izbrisal?


zakaj moras pritiskati X... Prejsnje besedilo,je zenounaceno... in samo zacnes spet tipkat in se samodejno prepise...

Pri iPhone X je poteg nazvdol okno za iskanje... tiokovnica je ze aktivna... in samo pises...


ios12-iphone-x-search-animation.gif


P.S. Sem videl, da ti uproabljas drugo bliznjico... poteg iz leve... Tam se moras pa res postavit najprej v okno, da se aktivira tipkovnica..,
Aaaa. Ta search mi manjka :). Nisem bil nikoli pozoren na to, da je razlika med njima oziroma kako prides do slednjega. Jaz vlecem samo od vrha in se mi pojavijo sporocila in dostop do hitrih ikon. Tole je pa treba vleci od malo nizje.

Hvala za poduk.

Jernej
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Kaj smo zdaj ugotovili? Da je japka zanič, ker ti v search polju za kontakte ostane zadnje kar si pisal in moraš na roko zbrisat. Katastrofa, res.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Pa bi kdo še razložil, zakaj ni T9 dialerja oziroma na kakšen način pa vi kličete folk, ki ga nimate v priljubljenih? Je kakšna posebna finta ali apple pač hoče, da najprej odpreš kontaktne, nato klikneš v iskalnik, vpišeš del imena ali priimka, nato klikneš na to ime, spet klikneš na številko, ki naj jo kliče in potem pokliče? Saj nekako se trudim, ampak vseeno bi človek pri 2000 kontaktih želel imeti kaj takšnega... ŠE najboljši je bil pa rapdialer na Windowsphone, tam sem ga celo nahecal, da se je ob kliku na ikono odprlo okno direktno v iskalniku in sem dejansko natipkal nekaj črk in ko sem kliknil na ime, je klical na številko, ki sem jo klical že prejšnjič. Če sem pa porinil v desno, je pa odprl sms. Zdaj sicer uporabljam Instacall + original dialer, ampak mi gre vse to na živce ;).

Jernej
Ker je T9 zadeva iz kamene dobe, ki smo jo imeli na telefonih s tipkami.

Kaj bi še rad, vrtenje številk, kot je bilo včasih na analognih telefonih?
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.429
858
113
Imam pa jaz eno vprasanje glede sistema. Morda obstaja kaka resitev, da bi na kontaktih videl vse mozne povzav do aplikacij?
torej, da bi lahko iz kontaktov klical z whatsapp, viber, skype, itd.?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
Res je kateri “droid” ima redne update vsaj 4 leta poleg iOS, osX-a ter seveda widnows-ov?

Cakamo “droidarje” pa da vidimo, pa razni “rooti” ne veljajo ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Honor 8 mi bo sel zdajle v cetrto leto. Updatea res da ni, laufa pa se vedno ko sus. Prvi telefon po 15 letih pomoje, da ga nisem menjal po dveh letih in ga ocitno se ne bom.
 
  • Wow
Reactions: koliko

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
A se ti je pri Honor 8 kdaj zgodilo zvečer med branjem spleta, da se ti je zaslon kar naenkrat sam zatemnil do konca?
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Pršu danes po pošti AW 5. Odlična zadeva. Materiali, izdelava, funkcije vse vrhunsko, ampak za šport je nebi mel. Nevem, prelepa je za švicat. Mam rajš plastičnega garmina