iOS12

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Se pravi še vedno samo zadnjih 100 klicev pokaže? Iščeš cifro izpred 2 tednov in pobrišeš zadnjih 231 log-ov, da prideš do 331 številke.
Pa ne me narobe razumet, samo res mi je super telefon za držat v roki in delovanje, ampak takih (za moje pojme) pomanjkljivosti enostavno ne morem požret. Ker to potrebujem na dnevni ravni.
3rd party aplikacije pa žal ni - oziroma spet je v igri jailbrake, česar se mi pa ne da počet.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.583
493
83
Imam 7ko pa ne opazim da bi bilo karkoli pocasneje na 12ki. Začuda sem zelo zadovoljen z 12ko, medem ko je bila 11ka živa groza v štartu.
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.298
62
48
Ne nima, verjetno nikoli ne bo imel. Zakaj ne vem. Vem pa, da ko sem nazadnje nekje izpostavil, da pogrešam to funkcijo, ki mi je bila še od neumnih telefonov dalje samoumevna, sem dobil samo opazke uporabnikov, da sem dinozaver in da tega ni ker nihče več ne uporablja...
To je tudi pri meni zelo moteče, da nima te iskalne funkcije. Za iskanje in klicanje zelo preprosta in učinkovita funkcija.
Tu v IOSu pa ta "razširjeno" iskanje je preveč razširjeno..
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Imam 7ko pa ne opazim da bi bilo karkoli pocasneje na 12ki. Začuda sem zelo zadovoljen z 12ko, medem ko je bila 11ka živa groza v štartu.
Hm, čudno. Meni se zdijo sedaj vsi počasnejši na 12-ki...
Hm, morda se mi je perspektiva spremenila, ker sedaj za drugi telefon uporabljam 950XL in ne več toliko 6S Plus... :)