iOS12

matofill

Guru
18. sep 2008
3.672
732
113
Hvala super !!!

Kaj menite imam 1,5 let staro 7 ko mi zdrži baterija načelno 1 dan, veliko uporabljam in skozi je BT prižgan, ki tudi žge porabo.

Je smiselno do konca leta, ko imajo nizke cene preventivno menjati baterijo ali, kak nasvet daste , kako stestirati realno baterijo ?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Hvala super !!!

Kaj menite imam 1,5 let staro 7 ko mi zdrži baterija načelno 1 dan, veliko uporabljam in skozi je BT prižgan, ki tudi žge porabo.

Je smiselno do konca leta, ko imajo nizke cene preventivno menjati baterijo ali, kak nasvet daste , kako stestirati realno baterijo ?

Preveri v Settings, ce ima sedmica ze battery health... Ce ima, lahko tam preveris, kaksno kapaciteto se ima...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Moj ima isto 94. Drug mesec bo star 2 leti. Še kako leto bo zdržal, potem ga pa zamenjam. se mi ne izplača baterije menjat.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.586
496
83
Moj pa kaže 82%, pa bo zdele 2 leti star. Tudi opažam, da precej manj drži, sploh če ga na momente malo bolj obremeniš hitro padajo procenti.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Ker je lih tema. Z iOS 12 je zmanjkala opcija direkt uploada videa iz Photos, se da to kje ponovno aktivirat?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.410
5.392
113
Če komu pride prav.

V Emonagramu do konca decembra isti dan zamenjajo baterijo (z originalno) za 29,90. Staro obdržijo.

Velja za iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Ne rabis pisat essejev.
Ios je z novo verzijo vedno boljsi.
Ni to android.
Nisem razbral ali se hecaš ali resno misliš, ampak kolikor sem bral (sam še takrat nisem bil na Iosu) so nekatere nove verzije imele na začetku orenk probleme.

Sam sem posodobil na vse naprave, nič posebnega, vse dela, opazil pa sem dve malenkosti.
6S Plus mi je enkrat za cca 15 sekund komplet zaštekal, kar se prej nikoli ni zgodilo.
Zgornja vrstica s prikazom signala, baterije, itd. mi je za nekaj časa na dveh telefonih izginila. Restart je pomagal.
20181006054544000ios.png


Po nadgradnji je praviloma problem pri performansah in pri cuzanju baterije, ker se zadeve v ozadju indeksirajo na novo namescenem OSu ... To se praviloma uredi po dnevu ali dveh ...
Sliši se smiselno in zaenkrat izkušnje potrjujejo to.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
A ios12 že zna iskat kontakte in cifre v call logu? Oziroma, a jim je že uspelo naredit mislim, da se reče T9 search, ko v dialerju tipkaš in ti sproti kaže kontakte in tudi tiste številke, katere imaš v call logu?
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
509
171
43
A ios12 že zna iskat kontakte in cifre v call logu? Oziroma, a jim je že uspelo naredit mislim, da se reče T9 search, ko v dialerju tipkaš in ti sproti kaže kontakte in tudi tiste številke, katere imaš v call logu?

Ne nima, verjetno nikoli ne bo imel. Zakaj ne vem. Vem pa, da ko sem nazadnje nekje izpostavil, da pogrešam to funkcijo, ki mi je bila še od neumnih telefonov dalje samoumevna, sem dobil samo opazke uporabnikov, da sem dinozaver in da tega ni ker nihče več ne uporablja...
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.672
732
113
Saj ni samo po številki, veš, da te je nekdo klical, ki ga imaš v imeniku pod servis, veš, da te je teden nazaj klical, ker imaš pod servis 50 imen pač servis peči .... ne veš, kdo je in v zadnjih klicih bi lahko bil search servis , tako pa lahko samo po času peš iščeš .......