Intesa Sanpaolo

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
Štos disposable kartic je v tem, da so namenjene samo za enkratno plačilo.
Imas take, ki so za enkratno uporabo, in take, ki jim dolocis obdobje trajanja in maksimalen znesek. Enkrat v preteklosti sem nastavil slednjo, pa je "potekla" (izginila), se preden je minilo obdobje.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.631
990
113
Na vsaki banki imaš osebnega bančnega svetovalca. Navadno je ta, ki ti odpre račun. Pač nekaj, da se lepo sliši, koristi pa bolj malo.

Ni to upravitelj premoženja :D
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
Sem šel prav pogledat, kdo je bil tam, ko sem odpiral (fun fact: v poslovalnico sem šel, ker jim postopek čez net za digitalni račun ni štimal, sicer tega ne bi "pustili"). In je bila ena druga gospa kot sem jo zadnjič dobil "dodeljeno".
Kakorkoli že... samo radoveden - koliko pa potem imajo limite za "modre", 3000+ mesečno?
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.931
34
48
Imajo pa dobro aplikacijo, res super, pa seveda Apple Pay in Google Pay.
Še boljše bo, ko bodo končno uredili, da ne pošilja notifikacij (tudi) takrat, ko je posamezna transakcija poknjižena... :rolleyes: Prvič sem malo debelo pogledal, kdo mi dviguje denar na bankomatu, ko sem dobil tovrstno obvestilo na telefon. Potem sem se spomnil, da gre za moj dvig tri dni pred tem... (za katerega sem seveda dobil obvestilo ob nastopu transakcije).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Če bi kdo na novo odprl račun pri Intesa Sanpaolo, naj se mi javi. Rabim Ime in priimek in email, preko katerega se bo vpisal na banki. Če se prijavi preko mojega priporočila, dobi 40 EUR. :) Akcija velja do 30. 6. 2024.