Internet

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Če uporabljaš za dostop s telefonom na internet potem je verjetno dovolj Maksi (100 MB), če pa dostopaš s prenosnikom potem pa Mega (1 GB).
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Pa kupi si ustrezno PC kartico ali USB modem. Mobitel ima tudi zelo lične in majhne izdelke, ki ne tehtajo pol kilograma in so primerljivi z velikostjo zarejenega hrčka. Sarkazem, ki leti na Vodafoneovo PC kartico je zgolj naključje.

Kaj hočem povedati in svetovati: kupi izdelek, ki podpira hitrost 7,2 Mb/s. Mobitel ima v ponudbi 3 takšne izdelke. Razlog za nakup je enostaven: 7,2 Mb/s v Mobitelu že preizkušajo in bo kmalu na voljo tudi uporabnikom. Torej je smiselno imeti temu primerno opremo.
 

Retroid

Pripravnik
22. avg 2007
60
0
6
Jaz imam Maksi in internet uporabljam na prenosniku. Je pa res, da se omejujem predvsem na outlook in občasne novice/forume/bloge. Streamov pač ne gledam. Skratka doslej sem samo enkrat pokuril več kot 100MB. Modem, ki podpira 7.2 Mb/s pa žal še nimam...
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Lastim si tale modem. Doslej sem sicer uporabljal PC kartice, ampak zdaj ni šans, da se ločim od te igračke. Modem v USB obliki je dosti bolj praktičen. Uporabljam pa Mega paket.

Res upam, da bojo pri Mobitelu kmalu uvedli hitrost 7,2 Mb/s
cheer.gif
sicer pa že zdaj stvar deluje dovolj hitro.
 

iii

Pripravnik
1. avg 2007
458
7
18
ah.. oprosti -- sem gledal to stran ampak nisem opazil da je na vrhu
redface-1.gif
 

SyncMaster

Pripravnik
6. sep 2007
231
0
16
za surfanje nasplošno vzami giga paket, maksi (100Mb) je definitivno premajhen. za nakup modema bi se odločil le v primeru zakupa paketa giga in vec. za ostale manj požrešne pakete (maksi) pa povežeš telefon preko usb kabla ali bluetootha in ga uporabljas kot modem. lp