Internet preko WIFI - HELP

ufm

Pripravnik
2. sep 2007
88
0
6
Prosim vas za pomoč. Namestil sem Opero 9.5 (prej sem imel 6 in še nekaj). Sedaj ne vem zakaj mi ne dela nič, kar je povezano z spletnimi stranmi - niti Internet Explorer mi ne odpre nobene strani, češ, da strani ne more najti.

Signal imam odličen. Kar pa me preseneča: deluje pa RESCO RADIO (Spletni radio) - to je dokaz, da povezava deluje. Le kaj moram nastaviti, kam pogledati, da bo deloval še brskalnik za spletne strani. Prosim za pomoč, ker rabim, da bo spet delovalo.

Dlančnik je N560.
 
Nazadnje urejeno:

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Odstrani opero. Restart. sprobaj če dela net preko IE. Če dela, pač potegni kako novejšo oz. starejšo opero dol. Inptaliraj jo na pomnilnik telefona, ne na spominsko. Proročaj
wink-1.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Hmm. Pol pa bo najbolše, če res nucaš net, da ponovno naložiš win mobile na telefon (najnovejši) oz. narediš hard reset, pa pač inštaliraš ponovno programe , ki jih uporabljaš.Sam še nisem mel takega, problema, tak da sem tudi brez kakih bolj uporabnih idej.

Očitno je opera 9.5 nekaj zjebala na pdaju, da net več ne dela... Si sprobal tudi katero drugo verzijo opere 9.5 oz. drugi build??

tazadnja opera = Diamond Opera v9.5 Build 2392 (Incl. New Flash)

 
Nazadnje urejeno:

ufm

Pripravnik
2. sep 2007
88
0
6
Naložil sem predlagano OPero- pa še vedno nič. Nato sem šaril po dlančniku in našel rešitev!

V Settingsu sem odprl zavihek Connections in pod ikono Connections izbral: Setup my proxy server". Tam sem ODSTRANIL kljukico pri "This network uses a proxy server to connect to the internet". Kako je prišla tja, ne vem.

Važno je, da sedaj deluje in morda bo moja izkušnja še komu pomagala.