In Ear Bluetooth 4.1 slušalke

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Po reviewih so Sonijeve XM3 (tretja serija) boljše od Bose-ovih. Serija 3 je prišla ven za Bose v2. Pred kakim mesecem. Sem probal Sonijeve v živo in moram rečt, da so res top. Ampak nažalost očitno ne prenašam Active noise canceling, mi je po pol ure kar slabo ratalo oz. se mal vrtet začelo. Sem googlal in določen procent ljudi ima pač ta problem. Nimaš kej.

Sem spregledal, XM3, teh pa res še nisem preizkusil. In ja, te čezušesne slušalke tudi meni ne sedejo za večurno poslušanje, medtem ko Sony NWZ-S755 lahko poslušam na letalu tudi po 12 ur skupaj, brez problema. In po mojih merilih 755ka letalske zvoke duši celo bolje kot naprimer Bose QuietComfort 35.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.712
78
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Aha, sem mislil, da ga imaš v zelo slabem stanju...

Nasprotno, predvajalnik gre v sedmo leto a je v odličnem stanju, vendar se zavedam, da bo baterija nekega dne "umrla" in da kadarkoli lahko poškodujem slušalke (z vgrajenimi mikrofoni). Zato bom kupil baterijo in nove nadomestne slušalke. Le te stanejo na AliExpressu cca 25EUR, žal pa ne vem ali so "prave" ali ne in to sedaj poskušam ugotoviti. Bom pa najverjetneje res kupil enega rabljenega in ga imel za rezervne dele.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Sem seda probal čez ušesne slušalke, pa mi me motijo..tako da iscem nekaj za v ušesa pa da ima noice canceling in da so brezžične.... obstaja kej,.tam do 200€-250€
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Na Španskem amazonu so QuietControl 30 za 186€ skupaj z poštnino.
Kar sedaj spremljam je to najnižja cena...