IMAP odjemalec s časovno omejitvijo

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Kateri IMAP odjemalec elektronske pošte priporočate za Windows?
Obvezno mora imeti časovno omejitev, koliko stare maile pokaže. Torej npr. nastavim, da mi pokaže le do 3 mesece stare maile, ostale zanemari, seveda pa jih pusti na strežniku. Če je potrebno pa išče tudi med temi maili.
Outlook 2013 sem preizkusil in ima to funkcijo, katera dela super, do enega ali dveh zagonov, potem pa vsi maili izginejo. Sem našel na spletu še kup ostalih uporabnikov s temi težavami, vendar rešitve nobene.
Thunderbird uporabljam in ima to možnost, ampak je očitno ne upošteva/ne deluje, ker vleče vse dol, kljub temu, da sem mu nastavil le 3 mesece.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Thunderbird uporabljam in ima to možnost, ampak je očitno ne upošteva/ne deluje, ker vleče vse dol, kljub temu, da sem mu nastavil le 3 mesece.
Misli, da to velja samo za telo. Glavo prenese v vsakem primeru.

Zakaj bi rad samo 3 mesece? Manjka prostora na PCju?
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
In prostor in zmogljivost je vprašanje.
Oz. trenutno ni, ampak to bi rabil za lapbook, ki bo le občasno temu namenjen, sicer komunikacijo izvajam na drugem glavnem računalniku.
In za to redko uporabo, ne rabim celotne zgodovine, ker je vsega skupaj čez 10GB. In to vidno obremenjuje tudi moj večji računalnik.

PS: Ne morem verjeti, da ne obstaja tak odjemalec, kjer bi to dejansko delovalo, saj za mobilne naprave skoraj vsak odjemalec to obvlada :(.